Štybar obsadil v Superprestige v Zolderu 27. místo, vyhrál Van Aert

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.12.2022 (10:36)     Sekcia sport

Po dvou měsících se Zdeněk Štybar opět představil v cyklokrosovém závodě a v Superprestige v belgickém Zolderu obsadil 27. místo. Trojnásobný mistr světa mezi elitou, který už má cyklokros jen jako doplněk k přípravě na silniční závody, zaostal o tři minuty a 44 sekund za vítězným Belgičanem Woutem van Aertem. celý článek

Štybar se vrátil k cyklokrosu a v Zolderu obsadil 27. místo, vyhrál Van Aert

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.12.2022 (11:03)     Sekcia sport

Po dvou měsících se Zdeněk Štybar opět představil při cyklokrosu, v podniku seriálu Superprestige v belgickém Zolderu obsadil 27. místo. Trojnásobný mistr světa mezi elitou, který už má cyklokros jen jako doplněk k přípravě na silniční závody, zaostal o tři minuty a 44 sekund za vítězným Belgičanem Woutem van Aertem.

Cyklistika je zpět. Strade Bianche vyhrál Van Aert, Štybar skončil šestý

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.08.2020 (19:05)     Sekcia sport

Kvůli koronaviru téměř pět měsíců jen trénovali a čekali na příležitost, až budou moci znovu závodit. Ta přišla nyní. První worldtourové klaní od přerušení sezony – Strade Bianche – vyhrál belgický cyklista Wout van Aert z týmu Jumbo-Visma. Zdeněk Štybar skončil na šesté pozici.

Šampion Štybar obsadil tentokrát v Harelbeke páté místo

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.03.2021 (19:54)     Sekcia sport

Český cyklista Zdeněk Štybar obsadil páté místo v závodě E3 Saxo Bank Classic seriálu WorldTour. Vítěz posledního ročníku z roku 2019 dojel ve skupince hvězd bojujících o titul, z níž nakonec odskočil Štybarův kolega z týmu Deceuninck-QuickStep Kasper Asgreen. Dánský jezdec vyhrál s náskokem 32 sekund.

Cyklistika je zpátky. Strade Bianche vyhrál Van Aert, Štybar dojel šestý

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     01.08.2020 (19:13)     Sekcia sport

Belgičan Wout van Aert se stal vítězem Strade Bianche, prvního závodu cyklistické WorldTour po koronavirové pauze. Nejlepší z české elitní trojice Zdeněk Štybar dojel v Itálii po 184 kilometrech ve velkém vedru na šestém místě, za trojnásobným mistrem světa v cyklokrosu Van Aertem zaostal vítěz z roku 2015 téměř o čtyři minuty.

Pedersen vyhrál další etapu Paříž-Nice

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.03.2022 (16:17)     Sekcia sport

Paříž-Nice (WorldTour) - 3. etapa (190,8 km): 1. Pedersen (Dán./Trek-Segafredo) 4:23:29, 2. Coquard (Fr./Cofidis), 3. Van Aert (Belg./Jumbo-Visma), 4. Philipsen (Belg./Alpecin-Fenix), 5. Turgis (Fr./TotalEnergies), ...12. Štybar (ČR/Quick-Step Alpha Vinyl) všichni stejný čas. Průběžné pořadí: 1. Laporte (Fr./Jumbo-Visma) 7:11:15, 2. Van Aert -1, 3. Roglič (Slovin./Jumbo-Visma) -9, 7. Štybar -38

Časovku na Paříž-Nice ovládl Van Aert a jde do vedení, Štybar se propadl

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.03.2022 (16:42)     Sekcia sport

Časovku na cyklistickém závodu Paříž-Nice ovládl Belgičan Wout van Aert a po čtvrté etapě oblékl žlutý dres lídra. Za Van Aertem dnes dojeli jeho kolegové ze stáje Jumbo-Visma Slovinec Primož Roglič a Australan Rohan Dennis. Zdeněk Štybar ztratil na vítěze téměř dvě minuty a v průběžném pořadí klesl ze sedmého na 25. místo.

Cyklokrosový šampion si při závodě v Zolderu zranil loket

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.12.2020 (17:38)     Sekcia sport

Belgický cyklokrosař Eli Iserbyt utrpěl při pádu v dnešním závodě seriálu Superprestige v Heusden-Zolderu zranění ruky. Úřadující mistr Evropy skončil na zemi při pokusu o stíhací jízdu vedoucího Nizozemce Mathieu van der Poela a podle prvních informací si zlomil loket.

Van Aert vyhrál závod Grand Prix E3

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.03.2023 (18:01)     Sekcia sport

Cyklistický závod Grand Prix E3 (WorldTour) - 204,1 km: 1. Van Aert (Belg./Jumbo-Visma) 4:44:59, 2. Van der Poel (Niz./Alpecin-Deceuninck), 3. Pogačar (Slovin./SAE Team Emirates) oba stejný čas, 4. Jorgenson (USA/Movistar) -33, 5. García (Šp./Movistar) -44, 6. Küng (Švýc./Groupama-FDJ) -56, ...86. Štybar (ČR/Jayco AlUla) -8:31.

Pogačar obhájí vítězství na Tour de France. Předposlední etapu vyhrál Wout van Aert

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     17.07.2021 (17:59)     Sekcia sport

V předposlední etapě, kterou byla časovka na 30,8 kilometru, obsadil osmé místo.

Lacko se v Zolderu posunul na průběžně druhé místo v ME tahačů

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.09.2021 (19:23)     Sekcia sport

Automobilový jezdec Adam Lacko se v belgickém Zolderu posunul na průběžně druhé místo v mistrovství Evropy tahačů. Po sobotní první letošní výhře dnes pilot týmu Buggyra Racing obsadil dvakrát druhé místo a po třech Velkých cenách předstihl Saschu Lenze z Německa. V čele je nadále Maďar Norbert Kiss, Lacko ale snížil svou ztrátu na 14 bodů.

Boroš byl na SP v Táboře devátý, Štybar sedmnáctý, vyhrál opět Iserbyt. Ježek byl druhý mezi juniory