Divočina v Pardubicích, Dynamo dotáhl k výhře hattrickem Vondráček

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.01.2023 (20:35)     Sekcia sport

Hokejisté Pardubic vyhráli v utkání 35. kola extraligy nad Karlovými Vary 7:4. Dynamo jasně ovládlo úvodní třetinu 4:0, ale Energie zápas zdramatizovala, když během necelých sedmi minut druhé třetiny vstřelila tři góly. Vedoucí Pardubice vyhrály potřetí za sebou, Karlovy Vary naopak na dvě předchozí výhry nenavázaly. Hattrickem se pod výhru Východočechů podepsal Tomáš Vondáček, ještě na začátku sezony kapitán Energie. celý článek

Pastrňák je definitivně zpátky. Hattrickem skolil Flyers a stíhá Hertla

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     14.01.2022 (06:19)     Sekcia sport

David Pastrňák svým jedenáctým hattrickem v NHL dotáhl Boston k výhře 3:2 nad Philadelphií.

Pastrňák hattrickem sestřelil Letce

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.01.2022 (06:00)     Sekcia sport

David Pastrňák svým 11. hattrickem v NHL dotáhl Boston k výhře 3:2 nad Philadelphií. V posledních čtyřech zápasech vstřelil Pastrňák 7 gólů.

Skvělý Will dotáhl Čeljabinsk k výhře nad Chabarovskem, Radil se blýskl hattrickem

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.10.2020 (10:29)     Sekcia sport

Brankář Roman Will zneškodnil v utkání KHL 32 střel a pomohl hokejistům Čeljabinsku k výhře 2:1 na ledě Chabarovsku. Domácí hráč Michal Jordán si připsal asistenci, stejně jako Lukáš Sedlák ve vítězném mužstvu. Útočník Lukáš Radil rozhodl v KHL hattrickem o vítězství Spartaku Moskva nad Soči 4:1. U gólu na 3:1 mu asistoval Robin Hanzl.

Hertl show! Český útočník se v NHL zaskvěl hattrickem, Pastrňák pálil dvakrát

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.01.2022 (07:39)     Sekcia sport

Český hokejový útočník Tomáš Hertl třemi góly otočil zápas San Jose ve Philadelphii a svým pátým hattrickem v NHL dotáhl Sharks k výhře 3:2 v prodloužení. Střelecky se dařilo také Davidu Pastrňákovi, který dvěma brankami pomohl Bostonu k výhře 5:2 na ledě Tampy Bay. Za poražené se jednou trefil Ondřej Palát. Jakub Voráček svou druhou tisícovku zápasů v NHL načal výhrou 4:3 nad New Jersey, ke které Columbusu přispěl dvěma asistencemi.

Pět gólů v prvních pěti minutách? To jsem ještě nezažil, nechápe pardubický hrdina

Zdroj Zdroj: sport.cz     31.10.2023 (22:34)     Sekcia sport

To byla pořádná divočina. Pátá minuta šlágru 16. kola mezi Pardubicemi a Spartou a na kostce nad ledem svítilo skóre 3:2. „To jsem ještě nezažil. Třikrát jsem skočil na led a padly z toho tři góly,“ nechápal domácí útočník David Cienciala. Ten byl v utkání u všeho podstatného, gólem a dvěma asistencemi dotáhl Dynamo k vítězství 4:3.

Vondráčkovu show odnesl Motor, Energie slaví

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.11.2021 (20:03)     Sekcia sport

Hokejisté Karlových Varů vyhráli v předehrávaném zápase 27. kola extraligy na ledě Českých Budějovic 5:2 a posunuli se na 9. místo tabulky. Hattrickem se na výhře Energie podílel kapitán Tomáš Vondráček, který všechny branky vstřelil ve třetí třetině v oslabení.

Pardubice vítají první posilu, Vondráček má novou smlouvu. Do sestavy se vrátil Hyka

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.12.2022 (09:47)     Sekcia sport

Trejdy jedenadvacetiletých nadějných klubových odchovanců v extralize nevidíte často. Už vůbec ne u celku, který na zbytek soutěžního pořadí v tabulce dohlíží z vrchních příček. Přesto k takovému kroku v Pardubicích sáhli. Dynamo opouští Filip Koffer, míří do Karlových Varů jako protihodnota za Tomáše Vondráčka. O deset let staršího dosavadního kapitána Energie.

Vondráček: Freibergs jako komik. Trefil jsem ho na hrudník, chytal se za hlavu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.03.2024 (09:39)     Sekcia sport

V jeho hlavě možná nejdřív zavládlo velké zklamání, když v prosinci nefiguroval v plánech tehdejšího kouče hokejového Dynama Václava Varadi a byl téměř na dva měsíce odsunut do Vítkovic. Přišel kvůli tomu třeba o vánoční Spengler Cup ve švýcarském Davosu, kde Dynamo dosáhlo na finále. Teď si ale útočník Tomáš Vondráček všechno vynahrazuje.

Musil pomohl Pardubicím k výhře nad Libercem hattrickem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.08.2021 (19:54)     Sekcia sport

Adam Musil se hattrickem podílel na výhře hokejových Pardubic 5:3 nad svými bývalými spoluhráči z Liberce. Čtyřiadvacetiletý český reprezentant přišel do Dynama v létě ze severočeského klubu a nyní si připsal premiérové branky v novém dresu.

HOKEJ ONLINE: Gulaš srazil Kometu hattrickem, šlágr pro Dynamo. Frolík dal Kladnu dva góly

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.09.2022 (15:32)     Sekcia sport

Úřadující mistři z Třince nezačali sezonu hokejové extraligy nejlépe. Svěřenci Zdeňka Motáka podlehli Českým Budějovicím 0:2 a v neděli se představí v Pardubicích. Dynamo si naopak z duelu s Kladnem odneslo dva body za výhru v prodloužení. Kladenské Rytíře čeká od 16 hodin Liberec a útočník Bílých Tygrů Michael Frolík bude mít speciální motivaci. Nastoupí totiž poprvé od návratu do ligy proti celku ze svého rodného města. Kolo odstartuje duel Karlových Varů s Hradcem Králové (15:30). Všechna utkání můžete sledovat v podrobných online reportážích na Sport.cz.

Stašková se na vysoké výhře Juventusu v Římě podílela hattrickem

Krejčí si hattrickem splnil sen. Hložka prosil o přenechání penalty, na Dočkala čekal

Immobile znovu řádil, hattrickem rozhodl o výhře Lazia

Kane ožil, hattrickem zařídil výhru Anglie. Italové jen remizovali se Švýcarskem

Dynamo znovu bez výhry, Verva ukončila sérii čtyř porážek

Na krále střelců necílí. Góly bych vyměnil za čtvrtou příčku. Stačil by mi klidně jeden, tvrdil Rychlovský