Pro vítězství v super-G v Cortině si dojela norská lyžařka Mowinckelová

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     22.01.2023 (13:00)     Sekcia sport

Cortina d'Ampezzo (Itálie) - Norská lyžařka Ragnhild Mowinckelová vyhrála superobří slalom v Cortině d'Ampezzo a připsala si třetí vítězství ve Světovém poháru. Druhá skončila... celý článek

Mowinckelová vyhrála v Cortině superobří slalom, Shiffrinová sedmá

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.01.2023 (13:46)     Sekcia sport

Norská lyžařka Ragnhild Mowinckelová vyhrála superobří slalom v Cortině d’Ampezzo a připsala si třetí vítězství ve Světovém poháru. Druhá skončila Rakušanka Cornelia Hütterová, třetí Italka Marta Bassinová.

Vítězka lednového sjezdu v Cortině Mowinckelová skončí po sezoně s lyžováním

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.02.2024 (12:48)     Sekcia sport

Majitelka dvou stříbrných olympijských medailí Ragnhild Mowinckelová ukončí po sezoně lyžařskou kariéru. Jednatřicetiletá Norka oznámila úmysl rozloučit se po 13 sezonách strávených ve sjezdařském seriálu Světového poháru na sociálních sítích.

Gutová-Behramiová vládla super-G v Cortině, Ledecká absentovala

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.01.2024 (13:13)     Sekcia sport

Švýcarská lyžařka Lara Gutová-Behramiová vyhrála superobří slalom Světového poháru v Cortině d’Ampezzo. Pro olympijskou vítězku z Pekingu je to 21. triumf v této disciplíně v elitním seriálu. Přinesl jí posun do čela průběžného hodnocení super-G. Česká reprezentantka Ester Ledecká kvůli nemoci nestartovala.

Olympijská vítězka Gutová-Behramiová vyhrála super-G v Cortině

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.01.2024 (13:18)     Sekcia sport

Švýcarská lyžařka Lara Gutová-Behramiová vyhrála superobří slalom Světového poháru v Cortině d’Ampezzo. Pro olympijskou vítězku z Pekingu je to 21. triumf v této disciplíně v elitním seriálu. Přinesl jí posun do čela průběžného hodnocení super-G. Česká reprezentantka Ester Ledecká kvůli nemoci nestartovala.

Ledecká bere na lyžích další umístění v Top 10. V super-G byla osmá

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     23.01.2022 (13:28)     Sekcia sport

Lyžařka Ester Ledecká si osmým místem vylepšila maximum v sezoně v super-G Světového poháru. V Cortině d'Ampezzo vyhrála domácí Elena Curtoniová.

Štuhecová po čtyřech letech znovu na vrcholu. V Cortině ovládla sjezd

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.01.2023 (12:24)     Sekcia sport

Slovinská lyžařka Ilka Štuhecová zvítězila ve sjezdu v Cortině d’Ampezzo. Ve Světovém poháru triumfovala po více než čtyřech letech. Dvojnásobná mistryně světa vyhrála závod zkrácený kvůli větru o 26 setin sekundy před Norkou Kajsou Vickhoffovou Lieovou, která si dojela pro druhé stupně vítězů v kariéře s vyšším startovním číslem 30.

Druhý trénink na sobotní sjezd SP žen v Cortině d'Ampezzo (Itálie):

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.01.2022 (13:13)     Sekcia sport

1. Goggiaová (It.) 1:36,72, 2. Mowinckelová (Nor.) -0,41, 3. Gisinová (Švác.) -0,44, ...6. Ledecká (ČR) -0,73.

Snowboardcrossařka Adamczyková dojela druhá v Cortině d'Ampezzo

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.03.2024 (19:47)     Sekcia sport

Snowboardcrossařka Eva Adamczyková dojela druhá v závodě SP v Cortině d'Ampezzo. Ve finále prohrála o 17 setin s Britkou Charlotte Bankesovou.

Fantastická Ledecká! Česká lyžařka obsadila ve sjezdu Světového poháru v Cortině d'Ampezzo třetí příčku

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.01.2022 (10:58)     Sekcia sport

Ester Ledecká se necelé dva týdny před startem olympijských her dostala na stupně vítězů ve Světovém poháru lyžařek. Jedna z největších českých medailových nadějí pro hry v Pekingu dojela třetí ve zkráceném sjezdu Světového poháru v Cortině d'Ampezzo. Za vítěznou Italkou Sofií Goggiaovou zaostala o 26 setin sekundy.

Comeback. Ledecká dojela v elitní desítce

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.02.2024 (12:04)     Sekcia sport

Česká lyžařka Ester Ledecká se pomalu ale jistě dostává do formy. V nedělním super-G ve švýcarské Crans Montaně dojela na osmém místě a poprvé v sezoně Světového poháru se tak dostala do první desítky. Na vítězku Stephanii Venierovou z Rakouska ztratila 0,64 s.

Sjezd v Cortině bez Ledecké vyhrála Venierová, Shiffrinová měla těžký pád

Ledecká na medaili z MS nedosáhla. V kombinaci dojela osmá, vyhrála Shiffrinová

Norská lyžařka Johaugová vyhrála počtvrté běh na 30 km klasicky s hromadným startem v Oslu

Další změna na mistrovství světa v Cortině. Kvůli sněhu byl odložen slalom i super-G

Švýcarská lyžařka Lara Gutová-Behramiová vyhrála na MS po super-G i obří slalom

ONLINE: Ledecká jede na mistrovství světa v Cortině super-G. Jak si vede?

Další změna na mistrovství světa v Cortině. Kvůli sněhu byl odložen slalom, Ledecká pojede až super-G

Liensbergerová ve slalomu ukončila zlatou sérii Shiffrinové na MS, Vlhova dojela o sekundu druhá

Ledecká vstupuje do italského světového šampionátu v závodě super-G

Odermatt si zajistil glóbus za obří slalom. Dubovská dojela ve slalomu šestnáctá

Gutová-Behramiová vyhrála na MS po super-G i obří slalom

Norská lyžařka zaútočí na jedinečný úspěch. Ekologický aktivista zuří: Tohle už je absurdní

LYŽOVÁNÍ ONLINE: Ledeckou čeká po třetím místě ve sjezdu v Cortině superobří slalom

Šampionát ve znamení čtyřek Ester Ledecké. A teď na prkno

Ledecká je zase o něco všestrannější i na lyžích. A teď ji čeká snowboardový vrchol

Start na míru? A pak se za mnou všechny vyvezou, smála se Adamczyková

Shiffrinová si ještě musí počkat, sjezd v Cortině ovládla favoritka Goggiaová

Švýcarka Gutová-Behramiová vyhrála na MS po super-G i obří slalom

Vítězný návrat po zdravotní pauze, lídr SP Odermatt vyhrál super-G v Cortině

Odermatt opět suverénní, Švýcar si podmanil také druhé super-G v Cortině

Norská legenda Björgenová se vrací do stopy

Odermatt jasně ovládl druhé super-G v Cortině, Zabystřan vyrovnal své nejlepší umístění

LYŽOVÁNÍ ONLINE: Ledeckou čeká sjezd v Cortině d'Ampezzo, v tréninku byla dvakrát šestá