SP v severské kombinaci v Seefeldu ovládla Westvoldová Hansenová

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.01.2023 (15:05)     Sekcia sport

SP v severské kombinaci v Seefeldu (Rakousko): Ženy: 1. Westvoldová Hansenová (Nor.) 14:47,3, 2. Armbrusterová (Něm.) -25,7, 3. I. Hagenová (Nor.) -27,8, ...25. Koldovská -6:17,9, Hradilová (obě ČR) nenastoupila do běžecké části. Průběžné pořadí SP (po 6 z 11 závodů): 1. Westvoldová Hansenová 600, 2. Armbrusterová 390, 3. Sieffová (It.) 340, ...28. Hradilová 27, 31. Koldovská 18. celý článek

Kombinaci v Ramsau ovládla Westvoldová Hansenová

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.12.2023 (16:13)     Sekcia sport

SP v severské kombinaci v Ramsau (Rakousko): Ženy: 1. Westvoldová Hansenová 14:41,2, 2. I.M. Hagenová (obě Nor.) -42,0, 3. Korhonenová (Fin.) -1:41,2, …27. Koldovská (ČR) -8:07,6. Průběžné pořadí SP (po 3 z 15 závodů): 1. Westvoldová Hansenová 300, 2. I. Hagenová 270, 3. Leinanová Lundová (Nor.) 212, …30. Koldovská 14.

Závod Světového poháru v severské kombinaci v Ramsau vyhrála Norka Westvoldová Hansenová

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.12.2022 (14:23)     Sekcia sport

SP v severské kombinaci v Ramsau (Rakousko): Ženy: 1. Westvoldová Hansenová (Nor.) 14:45,7 2. Sieffová (It.) -1:01,7 3. Armbrusterová (Něm.) -1:04,7 ...25. Hradilová (ČR) -5:03,9 Koldovská (ČR) diskvalifikována

Výsledky SP v severské kombinaci v Schonachu

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.02.2023 (13:17)     Sekcia sport

Ženy: 1. Westvoldová Hansenová 14:11,9, 2. I. Hagenová (obě Nor.) -30,6, 3. Amrbrusterová (Něm.) -38,7. Průběžné pořadí SP (po 9 z 10 závodů): 1. Westvoldová Hansenová 900, 2. Armbrusterová 560, 3. Sieffová (It.) 501, ...28. Hradilová 27, 31. Koldovská (obě ČR) 18.

Úvodní závod SP v severské kombinaci žen v Lillehammeru (Norsko):

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.12.2021 (15:40)     Sekcia sport

1. Westvoldová Hansenová 15:52,4, 2. Mari Leinanová Lundová (obě Nor.) -8,4, 3. Sieffová (It.) -56,1, ...25. Koldovská (ČR) -5:05,7.

Sdruženářka Westvoldová Hansenová obhájila na MS zlato, Koldovská byla třicátá

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.02.2023 (15:25)     Sekcia sport

Norská sdruženářka Gyda Westvoldová Hansenová obhájila v Planici titul mistryně světa a potvrdila pozici suverénky této disciplíny. Jediná česká reprezentantka Tereza Koldovská obsadila na šampionátu v klasickém lyžování 30. místo.

Westvoldová Hansenová obhájila titul mistryně světa

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.02.2023 (14:52)     Sekcia sport

Norská sdruženářka Gyda Westvoldová Hansenová obhájila titul mistryně světa. Tereza Koldovská obsadila na šampionátu v Planici 30. místo.

Lamparter vyhrál druhý závod SP v severské kombinaci v Seefeldu

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.01.2023 (14:18)     Sekcia sport

Rakušan Johannes Lamparter vyhrál druhý závod SP v severské kombinaci v Seefeldu. Nejlepší z českých sdruženářů Jan Vytrval obsadil 34. místo.

Sdruženářka Koldovská dojela na Světovém poháru v Ramsau čtyřiadvacátá

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.12.2021 (15:08)     Sekcia sport

Tereza Koldovská obsadila v závodu Světového poháru v severské kombinaci v Ramsau 24. místo. Ve skokanské i posléze v běžecké části za sebou nechala jednu soupeřku, Ami Sawajaovou z Japonska. Také pátý závod v sezoně vyhrála Norka Gyda Westvoldová Hansenová.

Závod sdruženářů v Otepää ovládl Schmid. Z Čechů se nejlépe umístil Vytrval

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.01.2023 (14:55)     Sekcia sport

Německý sdruženář Julian Schmid vyhrál v Otepää druhý závod v sezoně Světového poháru v severské kombinaci. Stupně vítězů s ním obsadili Rakušané Johannes Lamparter a Franz-Josef Rehrl. Český reprezentant Jan Vytrval na 35. místě nebodoval, Tomáš Portyk nenastoupil do běhu. V závodě žen obsadila 20. místo Jolana Hradilová a při čtvrtém startu v kariéře zaznamenala nejlepší výsledek. I pátý závod v sezoně vyhrála Gyda Hansenová-Westvoldová z Norska.

Sdruženář Riiber obájil vítězství v třídílném seriálu v Seefeldu

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     31.01.2021 (16:33)     Sekcia sport

Seefeld (Rakousko) - Lídr Světového poháru v severské kombinaci Jarl Magnus Riiber z Norska vyhrál také dnešní závod v Seefeldu a tím i celý třídílný miniseriál. Čeští sdruženáři...

Riiber vyhrál potřetí v kariéře Seefeld Triple v severské kombinaci

První ze dvou závodů Světového poháru v severské kombinaci v Oslu vyhrál domácí Riiber