TENIS ONLINE: Djokovič dominoval v prvním setu, Tsitsipas bojuje

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.01.2023 (09:23)     Sekcia sport

Finále mužské dvouhry na tenisovém Australian Open mezi Srbem Novakem Djokovičem a Řekem Stefanosem Tsitsipasem je zároveň soubojem o post světové jedničky. Zatímco Tsitsipas má šanci získat premiérovou grandslamovou trofej a stejně tak by pro něj bylo novinkou postavení v čele žebříčku ATP, První set ovládl Novak Djokovič po suverenním výkonu 6:3. Momentálně probíhá druhý set (vysílá Eurosport). Zápas můžete sledovat v podrobné online reportáži na webu Sport.cz. celý článek

TENIS ONLINE: Krejčíková bojuje v Sydney o titul! Jde se do rozhodujícího setu

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.01.2022 (06:52)     Sekcia sport

Hned na svém prvním turnaji v sezoně hraje česká tenistka Barbora Krejčíková o titul. Ve finále turnaje v Sydney bojuje se Španělkou Paulou Badosaovou. Po prohrané první sadě zvládla skvěle koncovku té následující, a srovnala tak na 1:1. Zápas, který jde do rozhodující sady, sledujte v podrobné online reportáži na našem webu Sport.cz. Přímým přenosem ho vysílá také O2 Tenis.

ONLINE: Roland Garros vrcholí, Djokovič a Tsitsipas hrají v Paříži o titul

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.06.2021 (14:59)     Sekcia sport

Kdo se stane šampionem letošního Roland Garros? Druhý tenisový grandslam této sezony dospěl do posledního zápasu, o triumf ve dvouhře mužů usilují Srb Novak Djokovič a Řek Stefanos Tsitsipas. Zápas můžete sledovat od 15 hodin v podrobné online reportáži.

TENIS ONLINE: Djokovič a Tsitsipas hrají o titul na Australian Open i post jedničky

Finále mužské dvouhry na tenisovém Australian Open mezi Srbem Novakem Djokovičem a Řekem Stefanosem Tsitsipasem je zároveň soubojem o post světové jedničky. Zatímco Tsitsipas má šanci získat premiérovou grandslamovou trofej a stejně tak by pro něj bylo novinkou postavení v čele žebříčku ATP, Djokovič může jubilejním desátým titulem v Melbourne vylepšit vlastní rekord a vyrovnat 22. triumfem na turnajích "velké čtyřky" historické maximum Španěla a loňského šampiona Rafaela Nadala. Duel začal v neděli 9:45 SEČ (vysílá Eurosport). Zápas můžete sledovat v podrobné online reportáži na webu Sport.cz.

ONLINE: Finále Australian Open. Rekordům Djokoviče stojí v cestě Tsitsipas

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.01.2023 (09:15)     Sekcia sport

První grandslam sezony se nachýlil ke konci. Ve finále mužské dvouhry na Australian Open už podesáté nastupuje Srb Novak Djokovič. Jeho stoprocentní finálovou bilanci hodlá narušit Řek Stefanos Tsitsipas, jenž touží po prvním úspěchu z turnajů velké čtyřky. Zápas, který začíná v Melbourne v 9:30, sledujeme v podrobné online reportáži.

TENIS ONLINE: Djokovič na French Open útočí na 19. grandslamový titul. V cestě stojí rozjetý Tsitsipas

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.06.2021 (01:41)     Sekcia sport

Další krok k nesmrtelnosti. Srbský tenista Novak Djokovič bude dnes ve finále French Open bojovat o svůj devatenáctý grandslamový titul se Stefanosem Tsitsipasem. Pokud uspěje, přiblíží se na rozdíl jediného Rogeru Federerovi a Rafaelu Nadalovi. Utkání sledujte od 15:00 v podrobné online reportáži na Sport.cz.

TENIS ONLINE: Dramatický první set pro Bencicovou. Krejčíková bojuje o vyrovnání

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.10.2022 (10:54)     Sekcia sport

Tenistka Barbora Krejčíková hraje semifinále turnaje v Tallinnu. Mezi čtyřmi nejlepšími hráčkami na turnaji WTA se Krejčíková představuje podruhé v sezoně a poprvé od jarního zranění lokte. O sedmé finále v kariéře bojuje s turnajovou dvojkou Belindou Bencicovou ze Švýcarska, proti které podlehla v prvním setu až v tiebreaku. Zápas můžete sledovat na kanále O2TV SPORT anebo v podrobné online reportáži na Sport.cz.

TENIS ONLINE: Krejčíková bojuje v Sydney o titul! Podává na vítězství ve druhém setu

Hned na svém prvním turnaji v sezoně si zahraje česká tenistka Barbora Krejčíková o titul. Ve finále turnaje v Sydney se utká se Španělkou Paulou Badosaovou. Zápas začíná v sobotu od 7 hodin a v podrobné online reportáži ho můžete sledovat na Sport.cz.

TENIS ONLINE: Lehečka bojuje o třetí kolo French Open, v prvním setu však vládl soupeř

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.06.2023 (07:57)     Sekcia sport

Český tenis zatím počítá na druhém grandslamovém turnaji sezony French Open spíše porážky. Osmnáctiletá Linda Nosková ve čtvrtek prohrála na druhém největším dvorci areálu Roland Garros s Jelenou Rybakinovou z Kazachstánu po setech 3:6 a 3:6. Do boje půjde ještě dnes Jiří Lehečka, který se utká s Američanem Marcosem Gironem. Zápas můžete sledovat v podrobné online reportáží na Sport.cz.

TENIS ONLINE: Muchové ve finále v Cincinnati nefunguje servis, ztratila první set

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.08.2023 (08:35)     Sekcia sport

Česká tenistka Karolína Muchová prohrála ve finále turnaje v Cincinnati v prvním setu s domácí Američankou Coco Gauffovou 3:6. Zápas můžete sledovat v podrobné online reportáži na Sport.cz Finále mužské dvouhry pak bude reprízou wimbledonského finále, kdy se utkají první dva hráči světového žebříčku Carlos Alcaraz a Novak Djokovič.

TENIS ONLINE: Smutný konec parádního zápasu. Finále French Open si zahraje Djokovič

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.06.2023 (11:25)     Sekcia sport

Srbský tenista Novak Djokovič porazil v semifinále French Open světovou jedničku Španěla Carlose Alcaraze po setech 6:3, 5:7, 6:1 a 6:1. Alcaraz se na začátku třetího setu zranil a v dalším průběhu zápasu nebyl schopen klást svému soupeři větší odpor. Djokovič bude o svůj třiadvacátý grandslamový titul bude v neděli bojovat s vítězem zápasu Alexander Zverev - Casper Ruud. Zápas můžete sledovat online na Sport.cz

TENIS ONLINE: Krejčíková nevyužila svůj servis a v prvním setu prohrává

TENIS ONLINE: Djokovič získal i druhý set! Je blízko dalšímu grandslamu

TENIS ONLINE: Djokovič v Paříži útočí na 19. grandslamový titul. Rozjetý Řek zvyšuje vedení

TENIS ONLINE: Muchová je proti Azarenkové blízko zisku první sady

TENIS ONLINE: Strhující finále graduje. Djokovič vymazal manko a útočí na 19. grandslamový titul

TENIS ONLINE: Těsný souboj v prvním setu. Veselý se snaží překvapit světovou pětku

ONLINE: České deblistky útočí na finále, hrát budou i Djokovič či Tsitsipas

TENIS ONLINE: Výborně! Rozjetá Krejčíková je gem od finále

TENIS ONLINE: Česká bitva o finále v Římě. V prvním setu Plíšková Vondroušovou drtila

TENIS ONLINE: Pikantní souboj o semifinále, Krejčíková bojuje s ruskou hvězdou

TENIS ONLINE: Drama vrcholí! Kvitová bojuje ve třetím setu se světovou jedničkou

TENIS ONLINE: Dramatický první set je minulostí. V tiebreaku uspěla Bencicová

TENIS ONLINE: Výborně! Krejčíková zvrátila druhý set a je krok od finále

Zverev a Tsitsipas? Kdepak! Vůdce nastupující generace je Sinner, říká Djokovič

TENIS ONLINE: Kvitová začala ve velkém stylu, Rumunka byla v prvním setu bez šance

Tsitsipas skrečoval v Paříži zápas druhého kola kvůli bolavé paži

TENIS ONLINE: TENIS ONLINE: Siniaková s Krejčíkovou bojují o finále Wimbledonu, Chystá se Djokovič

TENIS ONLINE: Muchová koncovku setu nezvládla! Teď musí se světovou dvojkou otáčet

TENIS ONLINE: Drama o finále French Open vrcholí! Krejčíková bojuje ve třetím setu

TENIS ONLINE: Česko-slovinské bitvy o osmifinále French Open. Siniaková v prvním setu vládla!

Vyrovná Djokovič rekord, nebo Tsitsipas šokuje? Zabojují i o čelo žebříčku

TENIS ONLINE: Nezastavitelná Siniaková poprvé v problémech, Kerber zvyšuje náskok v prvním setu

TENIS ONLINE: Muchová bojuje o druhý set! Drama vrcholí

POHLED: Pět setů je moc, myslí si Djokovič. A má pravdu, tenis nesmí zaspat

TENIS ONLINE: Djokovič se blíží rekordnímu titulu, v pařížském finále má navrch

TENIS ONLINE: Skvěle! Plíšková v boji o finále soupeřku v prvním setu smázla

TENIS ONLINE: Muchová bojuje o čtvrtfinále se španělskou hvězdou

TENIS ONLINE: Obrovská bitva v prvním setu pro Muchovou!