Odermatt jasně ovládl druhé super-G v Cortině, Zabystřan vyrovnal své nejlepší umístění

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.01.2023 (12:49)     Sekcia sport

Švýcarský lyžař Marco Odermatt ovládl po krátké zdravotní pauze s přehledem i druhý superobří slalom Světového poháru v Cortině d'Ampezzo. Suverén této sezony vyhrál s náskokem 76 setin před Italem Dominikem Parisem a upevnil si vedení v celkovém hodnocení seriálu i disciplíny. celý článek

Vítězný návrat po zdravotní pauze, lídr SP Odermatt vyhrál super-G v Cortině

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.01.2023 (14:06)     Sekcia sport

Švýcarský lyžař Marco Odermatt po krátké zdravotní přestávce vyhrál superobří slalom Světového poháru Cortině d’Ampezzo a upevnil si vedení ve Světovém poháru. Jediný český reprezentant na startu Jan Zabystřan obsadil 34. místo.

Odermatt opět suverénní, Švýcar si podmanil také druhé super-G v Cortině

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.01.2023 (12:31)     Sekcia sport

Švýcarský lyžař Marco Odermatt ovládl po krátké zdravotní pauze s přehledem i druhý superobří slalom Světového poháru v Cortině d’Ampezzo. Suverén této sezony vyhrál s náskokem 76 setin před Italem Dominikem Parisem a upevnil si vedení v celkovém hodnocení seriálu i disciplíny.

Po senzaci rutina. Druhé super-G v Ga-Pa opanoval Odermatt

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.01.2024 (14:02)     Sekcia sport

Marco Odermatt nedovolil v druhém superobřím slalomu v Garmisch-Partenkirchenu podobné překvapení jako v sobotu. Švýcarský lyžař zvítězil a zvýraznil svůj náskok v čele průběžného pořadí Světového poháru. Jan Zabystřan skončil se ztrátou téměř tří sekund na 40. příčce, od bodovaného umístění dělilo českého reprezentanta šest desetin.

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.02.2022 (02:55)     Sekcia sport

Olympijský obří slalom v hustém sněžení a špatné viditelnosti rozjel nejlépe švýcarský lyžař Marco Odermatt. Kryštof Krýzl je průběžně na 26. místě, Jan Zabystřan byl jedním z 33 startujících, kteří druhé kolo nedokončili.

LYŽOVÁNÍ ONLINE: První kolo obřího slalomu v chumelenici vyhrál Odermatt, Krýzl je šestadvacátý, Zabystřan nedokončil

Sarrazin ovládl super-G ve Wengenu, Zabystřan dojel 43.

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.01.2024 (15:19)     Sekcia sport

Nečekaným vítězem super-G ve Wengenu se stal Francouz Cyprien Sarrazin, který porazil lídra SP Švýcara Marca Odermatta. Jan Zabystřan dojel 43.

LYŽOVÁNÍ ONLINE: Zabystřan v prvním kole obřího slalomu vyhořel, Krýzl je na 26. místě. Vede Odermatt

První kolo obřího slalomu na ZOH v hustém sněžení vyhrál Švýcar Marco Odermatt. Kryštof Krýzl je po 50 lyžařích na 26. místě, Jan Zabystřan vypadl.

Ve slalomu jsem se cítil šíleně. Deváté místo? Krásné, zářil Zabystřan

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.02.2021 (18:45)     Sekcia sport

Už minulý pátek dvacátou příčkou v super-G ukázal, že si na světový šampionát v Cortině d’Ampezzo přivezl skvělou formu. Tu Jan Zabystřan potvrdil i v alpské kombinaci. Z 20. místa v polovině závodu se díky 10. nejrychlejšímu času ve slalomu posunul dokonce na celkové deváté místo. Dojel si pro nejlepší výsledek ze světových šampionátů. „Strašná spokojenost,“ usmíval se v cíli.

O šampionátu i výběru lyží. Ty na sjezd mám třeba po Kildem, říká Zabystřan

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.02.2023 (17:59)     Sekcia sport

Tři zlata a bronz na univerziádě v Lake Placid. Devatenácté místo v super-G v rámci Světového poháru v Cortině. Lyžař Jan Zabystřan v posledních týdnech prožívá parádní období. Nyní věří, že si formu přenese i do mistrovství světa v Courchevelu a Méribelu.

Odermatt vyhrál super-G v Bormiu téměř o sekundu, Zabystřan nebodoval

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     29.12.2023 (12:54)     Sekcia sport

Bormio (Itálie) - Švýcarský lyžař Marco Odermatt vyhrál téměř o sekundu superobří slalom v Bormiu a upevnil si vedení v průběžném pořadí Světového poháru, kam ho vynesla druhá příčka ze čtvrtečního...

Zabystřan si na MS dojel pro životní výsledek: Ve slalomu jsem se cítil šíleně, celkový výsledek je krásný