Basketbalistky USK ztratily zápas v posledních minutách

Zdroj Zdroj: sport.cz     31.01.2023 (20:45)     Sekcia sport

Přímý souboj o prvenství v euroligové skupině basketbalistky USK Praha prohrály, když na domácí palubovce haly Královka v úterý podlehly Fenerbahce Istanbul rozdílem sedmi bodů 66:73. V posledních dvou zápasech základní skupiny tak české šampionky musí hájit druhé místo znamenající pro play off výhodu domácího prostředí, potřebují k tomu zdolat Olympiakos v Řecku i Boloňu doma. celý článek

Tři sekundy od semifinále. Basketbalistky ztratily zápas v napínavé koncovce, až po zásahu videa

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.06.2023 (07:53)     Sekcia sport

Hodně bolestivá porážka. České basketbalistky smolně padly ve čtvrtfinále mistrovství Evropy s Maďarskem rozdílem jediného bodu 61:62.

Basketbalistky Chomutova v koncovce prohrály úvodní zápas Evropského poháru

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.10.2023 (20:47)     Sekcia sport

Basketbalistky Chomutova vstoupily do Evropského poháru porážkou 65:76 na hřišti Szekszárdu. Levhartice, které v soutěži debutují, ztratily úvodní zápas ve skupině K až v závěru. Do poslední části na palubovce vedoucího týmu maďarské ligy vstupovaly s tříbodovým vedením, čtvrtou čtvrtinu ale prohrály 17:31.

Basketbalistky Slovanky prohrály v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.12.2020 (18:49)     Sekcia sport

Basketbalistky Slovanky ztratily ve 12. kole ligy nadějně rozehraný zápas s Trutnovem v poslední čtvrtině a o šanci na druhou výhru v sezoně definitivně přišly v prodloužení. Východočešky po obratu v závěru zvítězily 85:79 a ukončily sérii šesti porážek.

Basketbalistky Slovanky prohrály s Trutnovem v prodloužení

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.12.2020 (19:06)     Sekcia sport

Konec nadějí. Basketbalistky USK do čtvrtfinále neprojdou

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.01.2021 (18:54)     Sekcia sport

Basketbalistky ZVVZ USK Praha prohrály v 5. kole Evropské ligy v hale Královka s Lyonem 74:85 a ztratily naději na postup do čtvrtfinále.

Real Madrid zvrátil zápas v posledních čtyřech minutách a je v čele ligy

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     19.09.2021 (23:06)     Sekcia sport

.

Ostravské basketbalistky proti Slavii promarnily šanci na výhru

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.01.2021 (08:00)     Sekcia sport

Tato porážka hodně bolí. Basketbalistky SBŠ Ostrava v sobotním 14. kole nejvyšší domácí soutěže podlehly pražské Slavii 80:82 po prodloužení (17:14, 35:29, 54:46, 75:75). Přitom 65 vteřin před koncem základní hrací doby vedly 71:68... Jenže třikrát ztratily míč a soupeřky stav otočily na 71:72.

Basketbalistky vstoupí do kvalifikace ME

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.11.2023 (16:07)     Sekcia sport

České basketbalistky zahájí ve čtvrtek v Praze na Královce kvalifikaci mistrovství Evropy v roce 2025 proti Německu, s kterým zakončily minulou sezonu. V utkání o 5. až 8. místo v Lublani na minulém kontinentálním šampionátu ztratily vedení v závěru základní hrací doby i prodloužení a s turnajem se loučily v slzách, protože jim nevyšel ani druhý pokus probojovat se do kvalifikace o olympijské hry v Paříži. Tentokrát bude zápas bez tlaku na výsledek, protože oba týmy mají stejně jako další účastníci skupiny I Řecko a Itálie coby pořadatelé postup na EuroBasket jistý.

Zase blíž vítězství. Chomutov v EuroCupu dusil španělského favorita

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.10.2023 (21:18)     Sekcia sport

Zase o kousek blíž výhře, zase porážka. Už třetí. Basketbalistky Chomutova ztratily i čtvrteční zápas 3. kola EuroCupu, doma podlehly španělskému Estudiantes Madrid 66:70. Ve své skupině zůstávají poslední.

Báječný finiš vynesl Pardubicím všechny body

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.11.2021 (20:11)     Sekcia sport

Hokejisté Českých Budějovic sice byli blízko k výhře nad Pardubicemi, v posledních deseti minutách však Východočeši zápas otočili a slaví výhru 3:2. Dynamo rozhodlo zápas dvěma góly v rozmezí 55 sekund ve třetí třetině.

Trojka s klaksonem připravila basketbalistky USK o výhru nad obhájkyněmi trofeje