Nepochopitelné! Jak je možné, že to Čechům prošlo? cítí ve Švédsku křivdu po porážce

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.02.2023 (09:03)     Sekcia sport

Švédští hokejisté vstoupili do domácího turnaje v rámci Euro Hockey Tour v Malmö porážkou 1:2 v prodloužení s Českou republikou. Tamní experti se po utkání podivovali především nad počínáním finské rozhodcovské dvojice Heikkinen, Brander, která podle nich přehlížela zjevné hrubé fauly českých hráčů. celý článek

Zářez? Liberec cítí křivdu! Je mi hrozně smutno, jak nedůstojně to skončilo, zuřil Augusta

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.03.2022 (21:59)     Sekcia sport

Velké emoce cloumaly libereckou kabinou po páteční prohře 1:2 se Spartou. Bílí Tygři padli ve čtvrtfinále i potřetí a již zítra jim může skončit sezona. Pražané vedou 3:0 na zápasy. Tentokrát však Severočeši cítí po těsné porážce velkou křivdu. Třískalo se dveřmi...

Emoce na jihu Čech! Pivo na ledě, Motor cítí křivdu

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.01.2023 (21:49)     Sekcia sport

Hokejový Motor se trápí téměř na chvostu tabulky, za ním je pouze Kladno. Aby se České Budějovice dostaly výš, potřebují zvládat takřka vyhrané zápasy. Jako ten s Plzní. Doma v pátek vedli po čtyřiceti minutách o dvě branky, ale nakonec mají jen bod za prohru 3:4 v prodloužení. Domácí cítí hodně hořkou křivdu po přísném verdiktu sudích.

Křivda! Španělé cítí po finále Ligy národů nespravedlnost. Měl Mbappého gól platit?

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.10.2021 (11:22)     Sekcia sport

Velkou křivdu cítí ve Španělsku po porážce jejich fotbalové reprezentace ve finále Ligy národů od Francie (1:2). Řeší se pochopitelně vítězný gól Kyliana Mbappého, který padl po sporné situaci. Španělský tisk má za to, že šlo o ofsajd a branka z 80. minuty zápasu tak neměla platit.

Křivda! Španělé cítí nespravedlnost po finále Ligy národů. Měl Mbappého gól platit?

Cítí po penaltě v Dánsku křivdu? V Rozstřelu odpoví člen slávistického vedení Syrovátka

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.10.2020 (16:00)     Sekcia sport

Uběhlo několik dnů od vyřazení z Ligy mistrů dánským Midtjyllandem. Cítí v týmu pořád křivdu kvůli opakovanému pokutovému kopu? Jak vnímá funkci videorozhodčího? Co říká na skupinu v Evropské lize? Nejen těmto otázkám bude v úterý od 12.30 hodin čelit Tomáš Syrovátka, první místopředseda představenstva fotbalové Slavie, v diskusním pořadu Rozstřel na iDNES.tv. Ptát se můžete i vy.

Řekové cítí křivdu. Vyloučení na Slavii? Vtip a do očí bijící chyba, píše tisk

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.08.2022 (14:40)     Sekcia sport

Řecká média se po porážce Panathinaikosu na Slavii (0:2) soustředí hlavně na výkon francouzského rozhodčího Ruddyho Buqueta, který v závěru prvního poločasu vyloučil hostujícího fotbalistu Sebastiána Palaciose. Červenou kartu označují za vtip a do očí bijící chybu.

Ostuda. Dostanou zlato i švédští rozhodčí? Kanada cítí po porážce ve finále křivdu

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.05.2022 (10:10)     Sekcia sport

Finále hokejového mistrovství světa nabídlo velké drama s vítězným koncem pro domácí Finy, zároveň přineslo minimálně dvě kontroverzní rozhodnutí švédských rozhodčích, která měla na výsledek bitvy o zlato zásadní vliv. A poražení Kanaďané se s verdiktem sudích jen těžko smiřovali.

Výhru Slavie zařídil rozhodčí. To byl vtip, zuří v Řecku po porážce Panathinaikosu

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.08.2022 (09:40)     Sekcia sport

Pražská Slavia začala třetí předkolo Konferenční ligy domácí výhrou nad řeckým Panathinaikosem Atény 2:0, která jí dává před odvetou velmi slibné naděje na postup. V Řecku ale cítí po zápase velkou křivdu, tamní média obviňují z porážky především francouzského rozhodčího Ruddyho Buqueta.

Zbrojovka (opět) spílá videu. Přišla o gól a trenér zuřil: Cítíme křivdu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.02.2021 (17:36)     Sekcia sport

V obrovských emocích končil ligový zápas v Brně, kde Zbrojovka přišla o výhru nad Zlínem po zásahu videa. Dvě minuty před koncem rozhodčí Hocek po kontrole záznamu odvolal gól domácího Damiána Bariše a bitva skončila 0:0. Domácí cítí křivdu; o to větší, že v týdnu proti používání technologie VAR důrazně vystoupili.

Nechápu, že si toho rozhodčí nevšimla! Mladenovicová cítí po vyřazení na Roland Garros křivdu

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.09.2020 (18:38)     Sekcia sport

Jen zklamání prožívá v poslední době Kristina Mladenovicová. Po nevydařeném US Open dnes Francouzka prohrála na domácím Roland Garros hned v 1. kole dvouhry s Laurou Siegemundovou a cítila křivdu. Byla naštvaná na hlavní rozhodčí, která si nevšimla, že při setbolu spadl Němce míč na zem dvakrát.

Souček i Vaclík vyjádřili kouči Šilhavému po vyřazení ve Švédsku podporu

Bohemians cítí křivdu kvůli sporné penaltě: Toto se s podporou videa stát nesmí, jde o hrubé ovlivnění

Fotbalisté se po prohře ve Švédsku vrátili do Prahy a vstřebávají zklamání

Čtenáře ve Švédsku bavili Sadílek či Kuchta, celkově Češi zahráli průměr

Absolutně neakceptovatelné, ovlivněný zápas! zuří Vítkovice. Řvoucí majitel zmiňoval korupci

Bohemians cítí křivdu! Penalta Karviné byla v rozporu s pravidly, jsou přesvědčeni

Jasná penalta, zuří Barcelona po El Clásiku. Piqué konfrontoval sudího

Plzeň nakročila do skupiny Konferenční ligy, vyhrála 2:0. Bulhaři ale cítí křivdu

Kváča si zvyká ve Švédsku. Mám trochu smíšené pocity, přiznává reprezentační gólman

Česká osmnáctka podlehla na Hlinka Gretzky Cupu Švédsku 2:6

"Jen sudí ten dvojdopad neviděla." Francouzka ztratila vyhraný set a cítila křivdu

Za mě gól. Ale jistý si nejsem, říká třinecký Svačina. Boleslav cítí křivdu

Jasná penalta, červená být neměla! Hradečtí cítí po duelu s Plzní křivdu

Český velvyslanec: Kritika Kataru? Místní cítí křivdu. O Rusku se mluvilo jinak

Šaškárna, odstupujeme z ligy, šokuje rozezlený majitel slavného klubu s českou hvězdou

Slavia na cestě do Řecka: chybějí Ewerton i Provod. Úkol? Nepodlehnout peklu

Konec? Je mi proti srsti to teď řešit, říká Šilhavý o své pozici u reprezentace po porážce ve Švédsku

Třaskavé derby pokazil sudí, Olomouc poškodil. Nepochopitelné, čílil se Jílek

Krejčí po vyřazení v kayakcrossu cítil křivdu, Poláka nařkl ze simulování

Penalizovaný Krejčí cítí křivdu. Polák simuloval, jako bych mu přelomil obratle

Koemana rozzlobilo, že Barcelona proti Realu nekopala "jasnou" penaltu

Ovlivnili sudí utkání? Plzeň se ohrazuje proti výrokům rozhodčích a vetuje Hejduka