Bílí Tygři vyhráli v Olomouci a udrželi se ve hře o elitní čtyřku

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.02.2023 (20:28)     Sekcia sport

Hokejisté Liberce vyhráli v 47. kole extraligy na ledě Olomouce 3:2, upevnili si šesté místo v tabulce a na sedmé Hanáky mají náskok sedmi bodů. Bílí Tygři se po čtvrtém vítězství za sebou udrželi i ve hře o přímý postup do čtvrtfinále, na čtvrtý Hradec Králové ztrácejí čtyři body. celý článek

Bílí Tygři se prokousali do elitní čtyřky, rozhodl Knot

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.01.2021 (20:10)     Sekcia sport

Hokejisté Liberce porazili ve 37. kole extraligy na svém ledě Karlovy Vary 4:3 a bodovali poosmé za sebou, z toho šestkrát slavili výhru. Díky tříbodovému zisku poskočili Bílí Tygři do elitní čtyřky tabulky. Naopak Energie nedokázala navázat na vítězství se Zlínem a Olomoucí a v tabulce je osmá. Domácí vedli 2:0 a 3:1, ale o jejich výhře rozhodl až za stavu 3:3 v čase 53:25 obránce Ronald Knot.

Liberecký Ordoš: Čtyřka je blízko a Sparta je ještě motivace navíc

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.02.2023 (09:04)     Sekcia sport

Hokejisté Liberce ukončili jedinečnou bodovou sérii Sparty. Ve 48. kole extraligy ji na vlastním ledě udolali 2:1 a udrželi se ve hře o vedoucí čtyřku. Rozhodující gól napínavé bitvy vstřelil necelé dvě minuty před koncem útočník Jan Ordoš. Bílí Tygři tak v závěru základní části extraligy potvrdili skvělou formu a vyhráli už popáté za sebou.

Omikron kosí extraligu! Bílí Tygři loupili na ledě Komety

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.01.2022 (17:03)     Sekcia sport

Šíření omikronu dovolilo z původní porce naplánovaných úterních duelů 43. kola hokejové Tipsport extraligy sehrát jediný. Liberečtí Bílí Tygři potvrdili zlepšenou formu a z Brna vezou tři body za výhru 4:1, díky čemuž se v tabulce posunuli už na šesté místo. Na elitní čtyřku, kterou uzavírá Plzeň, ztrácejí Severočeši po třetím vítězství v řadě už jen tři body. Zbývající zápasy Plzeň - Zlín, Pardubice - Olomouc, České Budějovice - Vítkovice, Litvínov - Hradec Králové a Sparta - Karlovy Vary musely být odloženy kvůli covidu v kádru.

Omikron kosí extraligu! Bílí Tygři oloupili Kometu

Prudký nárůst případů omikronu dovolil z původní porce naplánovaných úterních duelů 43. kola hokejové Tipsport extraligy sehrát jediný. Liberečtí Bílí Tygři v něm potvrdili zlepšenou formu a z Brna vezou tři body za výhru 4:1, díky čemuž se v tabulce posunuli už na šesté místo. Kometa ještě po polovině zápasu vedla, ale hosté skóre otočili, potřetí za sebou naplno bodovali a na elitní čtyřku, kterou uzavírá Plzeň, ztrácejí Severočeši už jen tři body. Dvěma góly se blýskl útočník Marek Zachar, branku a nahrávku zaznamenal další forvard Tomáš Filippi.

Bílí Tygři předvedli famózní obrat! Extraliga už zná všechny čtvrtfinalisty play off

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.03.2023 (11:00)     Sekcia sport

Dobojováno! Hokejová Tipsport extraliga už zná po úterku všechny čtvrtfinalisty play off. V dramatické rozhodující bitvě udolali Bílí Tygři z Liberce soka z Plzně 4:3 v prodloužení, postupový gól vystřelil Severočechům Adam Najman. Boj o postup z předkola vyřešili také v Olomouci. Hanáci v měření sil s Karlovými Vary proměnili doma mečbol po výhře 3:0, celkově sérii vyhráli 3:1 na zápasy. Liberec změří ve čtvrtfinále síly s Hradcem Králové, Olomouc narazí na vítěze základní části z Pardubic.

Velkou bitvu rozhodl Vitásek. Bílí Tygři slaví pátou výhru v řadě

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.01.2021 (18:01)     Sekcia sport

Hokejisté Pardubic prohráli v předehrávce 40. kola Tipsport extraligy na svém ledě s Libercem 1:2. Rozhodující branku si připsal v 55. minutě Ondřej Vitásek. Bílí Tygři vyhráli pátý zápas v řadě a v tabulce se posunuli na čtvrté místo, Dynamo je sedmé.

Tygři rozdrtili lídra a buší na čtyřku. Forma Liberce graduje, chválil oceněný Nedvěd

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.02.2023 (22:09)     Sekcia sport

Chtějí přímý postup do play off a za svým cílem si jdou nekompromisně. Bílí Tygři porazili v dohrávce 50. kola již jistého vítěze základní části z Pardubic díky skvělé třetí třetině 5:1. Liberec triumfoval posedmé v řadě.

Pět bodů a čtvrté místo navrch. Filippi řádil, o statistikách ale mluvit nechce

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.02.2024 (21:55)     Sekcia sport

Gól a čtyři asistence! Famózní představení útočníka Tomáše Filippiho výrazně pomohlo hokejistům Liberce k jasné domácí výhře 6:2 nad Litvínovem. Bílí Tygři po třech prohrách v řadě zabrali a nebezpečného soupeře před téměř vyprodanou arénou ve 43. kole jasně přehráli. Před reprezentační přestávkou se tak udrželi ve hře o vedoucí čtyřku extraligy.

Hokejisté Liberce vyhráli díky třetí třetině v Olomouci

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.09.2020 (19:17)     Sekcia sport

Hokejisté Liberce zvítězili ve 2. extraligovém kole na ledě Olomouce 4:1. Bílí Tygři ztráceli, přesto navázali na suverénní vstup do sezony, při...

Bílým Tygrům pomohl tah Kváčou. Chtěli jsme dát týmu impuls, vysvětlil Augusta

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.12.2021 (08:42)     Sekcia sport

Bílí Tygři ustáli zájem z Jekatěrinburgu o svou oporu v brance Petra Kváču a v utkání s Vítkovicemi reprezentační brankář ukázal pro mužstvo svůj aktuální význam. Nejlepší gólman uplynulé sezony naskočil do zápasu až od druhé třetiny za stavu 0:2 a zafungoval jako jeden z podnětů k obratu. Inkasoval jen jednou a Bílí Tygři vyhráli 4:3 po prodloužení.

Bílí Tygři vyhráli po obratu v závěru na ledě Pardubic

Bílí Tygři šokovali Dynamo a slaví důležitou výhru!

Bílí Tygři šokovali Dynamo a berou důležitou výhru!

Hokejisté Třince a Liberce vstoupili vítězně do semifinále play off. Bílí Tygři porazili Spartu 5:1

Liberec vyhrál počtvrté v řadě

Bílí Tygři poprvé v sezoně venku naplno bodovali

HOKEJ ONLINE: Bílí Tygři se zkraje třetí třetiny zakousli do Pardubic. Sparta zabrala

Liberec uspěl po dvou porážkách, výhru v prodloužení trefil Klepiš

Bílí Tygři vybojovali přídavek, ale v něm padli

Liberec po špatném začátku otočil zápas s Olomoucí a vyhrál 5:2

Pražané venku hoří, padli i potřetí. Bílí Tygři drží druhé místo

Bílí Tygři vybojovali přídavek, ale v něm rychle udeřil Hradec

Bílí Tygři získali slovenského reprezentanta z Chorvatska

Na krále střelců necílí. Góly bych vyměnil za čtvrtou příčku. Stačil by mi klidně jeden, tvrdil Rychlovský

Bílí Tygři si připsali druhou výhru po sobě

Bílí Tygři bodovali naplno potřetí za sebou

HOKEJ ONLINE: Drama pokračuje přídavkem, Bílí Tygři se vzpouzejí Spartě. Motor už je v semifinále

Bratři pálili o elitní čtyřku, jistou ji má starší z Najmanů. Snad to zvládneme, přeje si liberecký Adam

Mizerný závěr Mountfieldu, Tygři drtivým závěrem rozhodli

Liberec pyká za kritiku rozhodčích po zápase na Spartě! Bílí Tygři zaplatí i za absenci respirátorů

HOKEJ ONLINE: Drama pokračuje dalším přídavkem, Bílí Tygři se vzpouzejí Spartě. Motor už je v semifinále

ONLINE: Liberec - Olomouc. Pátý zápas předkola rozhodne, kdo postoupí dál?

Bílí Tygři zabrali v extralize po čtyřech porážkách

Toužili jít „na krev" v play off, teď ji Bílí Tygři alespoň darovali. Snadné rozhodnutí, říká dárce Pešán

Konec jedné éry v Liberci. Bílí Tygři našli po odchodu Pešána k reprezentaci náhradu

Tygři ukončili rekordní sérii Dynama

Bílí Tygři tahají nechtěný rekord. Tohle jsem ještě nezažil, přiznal Flynn

Bílí Tygři s Vitáskem v sestavě vládli, vyhráli potřetí za sebou

HOKEJ ONLINE: Bílí Tygři zasekli drápy! Olomouc už slaví postup

Bílí Tygři po obratu zdolali Pražany i potřetí a mají postupový mečbol

Souboj nejlepších gólmanů pro Liberec! Když nedáváme pětihvězdičkové šance, jsme rádi i za špinavé góly, říká Šmíd