Sdruženářka Hansenová obhájila na MS zlato, Koldovská byla třicátá

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.02.2023 (14:52)     Sekcia sport

Norská sdruženářka Gyda Westvold Hansenová obhájila s přehledem titul mistryně světa a potvrdila pozici suverénky této disciplíny. Jediná česká reprezentantka Tereza Koldovská obsadila na šampionátu v klasickém lyžování v Planici 30. místo. celý článek

Sdruženářka Westvoldová Hansenová obhájila na MS zlato, Koldovská byla třicátá

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.02.2023 (15:25)     Sekcia sport

Norská sdruženářka Gyda Westvoldová Hansenová obhájila v Planici titul mistryně světa a potvrdila pozici suverénky této disciplíny. Jediná česká reprezentantka Tereza Koldovská obsadila na šampionátu v klasickém lyžování 30. místo.

Westvoldová Hansenová obhájila titul mistryně světa

Norská sdruženářka Gyda Westvoldová Hansenová obhájila titul mistryně světa. Tereza Koldovská obsadila na šampionátu v Planici 30. místo.

Sdruženářka Koldovská byla na SP v Ramsau 24., opět vyhrála Hansenová

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     17.12.2021 (14:20)     Sekcia sport

Ramsau (Rakousko) - Tereza Koldovská obsadila v závodu Světového poháru v severské kombinaci v Ramsau 24. místo. Ve skokanské i posléze v běžecké části za sebou nechala jednu soupeřku,...

Sdruženářka Koldovská dojela na Světovém poháru v Ramsau čtyřiadvacátá

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.12.2021 (15:08)     Sekcia sport

Tereza Koldovská obsadila v závodu Světového poháru v severské kombinaci v Ramsau 24. místo. Ve skokanské i posléze v běžecké části za sebou nechala jednu soupeřku, Ami Sawajaovou z Japonska. Také pátý závod v sezoně vyhrála Norka Gyda Westvoldová Hansenová.

Kombinaci v Ramsau ovládla Westvoldová Hansenová

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.12.2023 (16:13)     Sekcia sport

SP v severské kombinaci v Ramsau (Rakousko): Ženy: 1. Westvoldová Hansenová 14:41,2, 2. I.M. Hagenová (obě Nor.) -42,0, 3. Korhonenová (Fin.) -1:41,2, …27. Koldovská (ČR) -8:07,6. Průběžné pořadí SP (po 3 z 15 závodů): 1. Westvoldová Hansenová 300, 2. I. Hagenová 270, 3. Leinanová Lundová (Nor.) 212, …30. Koldovská 14.

SP v severské kombinaci v Seefeldu ovládla Westvoldová Hansenová

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.01.2023 (15:05)     Sekcia sport

SP v severské kombinaci v Seefeldu (Rakousko): Ženy: 1. Westvoldová Hansenová (Nor.) 14:47,3, 2. Armbrusterová (Něm.) -25,7, 3. I. Hagenová (Nor.) -27,8, ...25. Koldovská -6:17,9, Hradilová (obě ČR) nenastoupila do běžecké části. Průběžné pořadí SP (po 6 z 11 závodů): 1. Westvoldová Hansenová 600, 2. Armbrusterová 390, 3. Sieffová (It.) 340, ...28. Hradilová 27, 31. Koldovská 18.

Sdruženářka Koldovská je při premiéře na MS osmadvacátá po skoku

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.02.2021 (11:52)     Sekcia sport

Šestnáctiletá Tereza Koldovská obsadila 28. místo ve skokanské části při premiéře severské kombinace žen na mistrovství světa. Běh na 5 km startuje v Oberstdorfu v 15:30.

Sdruženářka Koldovská je při premiéře na MS osmadvacátá po skoku. Vede norské duo

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.02.2021 (11:23)     Sekcia sport

Výsledky SP v severské kombinaci v Schonachu

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.02.2023 (13:17)     Sekcia sport

Ženy: 1. Westvoldová Hansenová 14:11,9, 2. I. Hagenová (obě Nor.) -30,6, 3. Amrbrusterová (Něm.) -38,7. Průběžné pořadí SP (po 9 z 10 závodů): 1. Westvoldová Hansenová 900, 2. Armbrusterová 560, 3. Sieffová (It.) 501, ...28. Hradilová 27, 31. Koldovská (obě ČR) 18.

Závod Světového poháru v severské kombinaci v Ramsau vyhrála Norka Westvoldová Hansenová

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.12.2022 (14:23)     Sekcia sport

SP v severské kombinaci v Ramsau (Rakousko): Ženy: 1. Westvoldová Hansenová (Nor.) 14:45,7 2. Sieffová (It.) -1:01,7 3. Armbrusterová (Něm.) -1:04,7 ...25. Hradilová (ČR) -5:03,9 Koldovská (ČR) diskvalifikována