Pour rozhodl v prodloužení a vynutil pátý zápas

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.03.2023 (20:13)     Sekcia sport

Hokejisté Plzně porazili ve čtvrtém utkání předkola play off doma Liberec 2:1 v prodloužení a vynutili si v boji o čtvrtfinále úterní pátý rozhodující zápas na severu Čech. V čase 70:45 o tom rozhodl při vyloučení Michaela Frolíka útočník Jakub Pour. celý článek

Sérii Liberce s Plzní rozhodne až pátý zápas

Předkolo play off hokejové extraliga, 4. zápas: Plzeň - Liberec 2:1 v prodloužení. V 71. minutě rozhodl při přesilovce Pour, rozhodující pátý duel se uskuteční v úterý na severu Čech.

Zařídil pátý zápas. V jednoduchosti je krása, říká plzeňský útočník Pour

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.03.2023 (12:33)     Sekcia sport

Sedm přesilových her v neděli potřebovali hokejisté Škody, aby v zápase čtvrtého předkola play off využili početní výhodu. Zvládli to v nejlepší možnou chvíli. V prodloužení čtvrté bitvy s Libercem propálil vše před sebou útočník Pour a poslal sérii do pátého zápasu. „Do Liberce pojedeme se stejným cílem,“ prohlásil pak odhodlaně třiadvacetiletý Jakub Pour.

Strhující závěr. České Budějovice zdolaly Mladou Boleslav v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.01.2023 (20:10)     Sekcia sport

Hokejisté Českých Budějovic otočili zápas 42. kola extraligy proti Mladé Boleslavi a po výhře 5:4 v prodloužení bodovali v domácím prostředí počtvrté za sebou. Motor si vynutil prodloužení druhým gólem Martina Hanzla v čase 59:59, v 63. minutě rozhodl Jan Štencel. Bruslaři tak venku prohráli podeváté za sebou.

Gól Paláta nestačil, Dallas si v prodloužení vynutil pokračování série

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.09.2020 (06:23)     Sekcia sport

Pátý zápas finále play off hokejové NHL rozsoudilo až druhé nastavení. Tampa Bay byla i díky jedenácté brance z vyřazovacích bojů od Ondřeje Paláta v řádné hrací době již blízko celkového triumfu, nakonec se však šlo do prodloužení a v něm se radoval Dallas. V 90. minutě se podruhé v zápase prosadil veterán Corey Perry a Stars zvítězili 3:2.

Kometa doletěla pro postup. Plzeň si vynutila rozhodující zápas, Olomouc má mečbol

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.03.2023 (06:54)     Sekcia sport

Po Třinci zná hokejová extraliga druhého postupujícího z předkola play off do čtvrtfinále. Stala se jím brněnská Kometa, která v Mladé Boleslavi zvítězila jednoznačně 5:1 a celkově vyhrála 3:1 na zápasy. Liberec naopak postupový mečbol nevyužil, o výhře domácích Západočechů 2:1 rozhodl v 71. minutě Pour a postupujícího určí až úterní pátý duel. Olomouc triumfovala 3:2 v prodloužení v Karlových Varech a vede 2:1 na zápasy. V úterý může doma sérii ukončit.

Plzeň čekala 45 přesilovek na gól. Bude se spát hezky, jestli vůbec usnu, směje se střelec Pour

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.03.2023 (22:11)     Sekcia sport

Z tohohle čísla se musí plzeňským trenérům zatočit hlava. Hokejisté Škody totiž čekali celých 11 zápasů na využitou početní výhodu jednoho muže v poli. Prokletí ale prolomili v pravou chvíli, až 45. klasickou přesilovku využil v prodloužení Jakub Pour. Západočeši si díky vítězství 2:1 protáhli sezonu minimálně do úterý, kdy se na libereckém ledě hraje rozhodující pátý duel předkola play off.

Volejbalistky Olympu si ve čtvrtfinále proti Šelmám vynutily pátý zápas

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.04.2023 (20:12)     Sekcia sport

O posledních semifinalistkách play off extraligy volejbalistek rozhodne až pátý zápas. Olymp Praha v pondělí doma porazil Šelmy Brno 3:1 a vynutil si pokračování série, v níž se rozhodne o soupeři nejlepšího týmu základní části Liberce. Postupující bude znám ve čtvrtek po utkání v Brně.

Montreal si výhrou v prodloužení vynutil další zápas

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     28.05.2021 (06:31)     Sekcia sport

Canadiens odvrátili v pátém utkání úvodního kola play off NHL první hrozbu vyřazení a po výhře v Torontu 4:3 v prodloužení snížili stav série na 2:3.

V letošním play off byl k vidění nejdelší zápas v historii extraligy

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.04.2023 (15:18)     Sekcia sport

Nejdelší zápas v historii nabídlo letošní play off extraligy. Šesté semifinále mezi Hradcem Králové a Vítkovicemi (1:2 ve čtvrtém prodloužení) rozhodl ve čtvrtek 13. dubna v čase 138:51 kapitán Ostravanů Dominik Lakatoš. Rekordem byl dosud 113 minut a 51 sekund dlouhý pátý zápas předkola z roku 2013, kdy Vítkovice vyhrály v Českých Budějovicích 3:2 v třetím prodloužení.

Hattrick? Snad někdy jindy, hlásil plzeňský střelec Pour

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.02.2021 (21:09)     Sekcia sport

Od nového roku si ve čtrnácti duelech připsal deset gólů, podruhé v řadě se dokonce útočník hokejové Škody Jakub Pour prosadil dvakrát za zápas. „Hattrick? Prostě chybí ještě jeden gól. Snad někdy jindy,“ pousmál se jednadvacetiletý Pour po vítězství nad Litvínovem 5:4 ve 43. kole extraligy.

Sokolov a Prostějov jsou v semifinále, Vsetín a Přerov si vynutily páté duely

Olomouc otočila zápas s Kladnem, v prodloužení rozhodl Bambula

Pour se do NHL neprosadil, Chicago s ním rozvázalo smlouvu

Hokejový útočník Pour po konci v zámoří znovu oblékne dres Plzně

Brno udolalo Zlín v prodloužení, rozhodl Ďaloga

Útočník Pour se upsal na další dva roky Plzni

Šulák si pochvaloval trefy v přesilovkách. Byl rád, že zápas s Rusy rozhodl právě on