Fotbalisté Pardubic díky skvělému začátku zdolali Teplice a nejsou poslední

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     19.03.2023 (17:22)     Sekcia sport

Pardubice - Fotbalisté Pardubic v 24. kole první ligy porazili na svém hřišti 3:1 Teplice a odpoutali se z posledního místa tabulky. Domácí skvěle vstoupili do utkání a už v 10. minutě... celý článek

Zlíňané opět zdolali Příbram díky proměněné penaltě. Je to frustrující, stýská brankář Melichar

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.06.2020 (20:41)     Sekcia sport

Historie se opakovala. Fotbalisté Zlína zdolali stejně jako na začátku června Příbram 1:0 díky Poznarem proměněnému pokutovému kopu a udělali další významný krok k záchraně v elitní soutěži.

Jablonec - Pardubice 0:1, vítěz přeskočil poraženého, rozhodl Solil

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.04.2022 (19:30)     Sekcia sport

Fotbalisté Pardubic zdolali na začátku nadstavbové skupiny o záchranu Jablonec na jeho stadionu 1:0 a přeskočili ho v tabulce. Domácí hráli od 51. minuty v deseti po vyloučení Surzyna, soupeř toho využil dvacet minut před koncem díky Solilovi.

První Jarní výhru Pardubic schytaly Teplice

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.04.2022 (19:16)     Sekcia sport

Fotbalisté Pardubic v předposledním 29. kole základní části první ligy v záchranářském duelu porazili 2:0 Teplice a poprvé v jarní části vyhráli. O vítězství domácích v pražském Ďolíčku rozhodli kapitán Jan Jeřábek a Dominik Kostka.

Třinec díky skvělému začátku porazil Budějovice a vyhrál i osmý zápas sezony

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     17.11.2020 (17:07)     Sekcia sport

Třinečtí hokejisté zdolali ve 13. kole extraligy na svém ledě České Budějovice 6:3 a vyhráli i osmý zápas sezony. Oceláři vedli i díky gólu a přihrávce obránce Martina Gernáta ve 22. minutě už 3:0. K vítězství domácích přispěl i Matěj Stránský, který se v tomto ročníku trefil podeváté. Nováček soutěže dál čeká na první výhru, neuspěl ani na desátý pokus.

Příbram - Zlín 1:0, rozhodl Tregler, domácí už nejsou poslední

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.12.2020 (16:10)     Sekcia sport

Příbramští fotbalisté po 11. kole první ligy už nejsou na dně tabulky. Zároveň neprohráli čtvrté utkání v řadě - Zlín zdolali 1:0. O jejich vítězství rozhodla nepřehledná situace ze 73. minuty, po níž byl gól připsán Treglerovi.

Fotbalisté Pardubic zdolali doma Karvinou 2:1 a poprvé v ligové sezoně vyhráli

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     13.08.2023 (17:30)     Sekcia sport

Pardubice - Fotbalisté Pardubic ve čtvrtém kole první ligy porazili na svém hřišti Karvinou 2:1 a připsali si premiérové vítězství v sezoně nejvyšší soutěže. Domácí se ujali vedení...

Fotbalisté Manchesteru United díky penaltám zdolali Everton

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.03.2024 (15:31)     Sekcia sport

Fotbalisté Manchesteru United díky penaltám Bruna Fernandese a Marcuse Rashforda doma zdolali Everton 2:0 a v anglické lize zvítězili po dvou porážkách. Hosté čekají na výhru už jedenáct utkání a od pásma sestupu je dělí pět bodů.

Fotbalisté Teplic rozstříleli poslední Pardubice, hattrickem se blýskl Žák

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.10.2022 (18:20)     Sekcia sport

Fotbalisté Teplic rozstříleli v 10. kole první ligy i díky hattricku Filipa Žáka poslední Pardubice 5:1 a bodovali počtvrté za sebou. Severočeši zdolali svého soupeře v nejvyšší soutěži na šestý pokus poprvé po předchozích pěti porážkách a posunuli se na 11. místo neúplné tabulky. Poslední Východočeši prohráli sedmé kolo v řadě a deváté z úvodních deseti.

Příbram uspěla ve Zlíně a poslední místo přepustila Opavě

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.04.2021 (15:59)     Sekcia sport

Fotbalisté Příbrami ve 27. kole první ligy zvítězili ve Zlíně 1:0 a poskočili na předposlední místo neúplné tabulky. Středočeši díky proměněné penaltě Tomáše Pilíka ze 70. minuty v nejvyšší soutěži vyhráli po 15 zápasech a poprvé od prosince, kdy doma zdolali právě Zlín 1:0. Příbramští přenechali poslední příčku Opavě a na první nesestupovou pozici, kterou drží patnácté Teplice, ztrácí sedm bodů. Naopak třináctí "Ševci" počtvrté za sebou prohráli a podruhé v řadě nedali gól.

Will má třetí nulu v play off. Vyhráli jsme díky němu, chválil kapitán

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.04.2024 (22:12)     Sekcia sport

Už jen jedno vítězství je dělí od ukončení dvanáctiletého čekání. Hokejisté Pardubic zvládli ve středu páté utkání extraligového finále. Třinci v něm doma nepovolili ani jednu branku a i díky skvělému výkonu brankáře Romana Willa vyhráli 3:0. V sérii se tak vůbec poprvé ujali vedení, a to 3:2 na zápasy.

Moderní pětibojař Vlach zazářil v Budapešti, díky skvělému běhu a střelbě vyhrál

Bohemians - Teplice 2:0, po změně stran úřadoval střídající Puškáč

Pardubice - Teplice 0:0, nováček poprvé v Ďolíčku, v lize zatím čeká na gól

Pardubice porazily Teplice 2:1 a oslavily první ligovou výhru

Geiger díky skvělému běhu vyhrál v Ramsau poslední letošní SP sdruženářů

Teplice - Pardubice 0:1, cenný triumf pro hosty, kteří se zvedli po dvou porážkách

ONLINE: Zlín - Teplice, poslední tým tabulky hraje o první vítězství

Nejlepší poločas v sezoně, libuje si po hladké výhře nad Teplicemi zlínský trenér Jelínek

Za půl hodiny hotovo. Slavia díky raketovému startu rozstřílela Teplice pěti góly

Slavia srazila Baník a drží první místo! Pardubice šokovaly Slovácko. Teplice berou bod

Fotbalisté Pardubic porazili doma Zlín 2:0, hosté klesli na poslední místo

Ostrava - Teplice 2:1, dva rychlé góly po půli, záchranu mají jistou i poražení

Olomouc - Teplice 2:1, vítězové stoupají tabulkou, znovu zářil Vodháněl

Fotbalisté Slavie B ve druhé lize rozdrtili Jihlavu 7:2 a už nejsou poslední

Teplice otočily doma s Olomoucí

První výhra. Ukázalo se, že naše cesta je správná, radoval se trenér Pardubic

FOTBAL ONLINE: Slavii bojuje na Hané. Spartu nastartovala hrubka, Teplice se dočkaly výhry

Liberec loupil na Dynamu, Opava hrála s Karvinou bez branek. Klokani rozstříleli Teplice 4:0

FOTBAL ONLINE: Slavii čeká bitva na Hané. Spartu nastartovala hrubka, Teplice se dočkaly výhry

Teplice - Plzeň 0:1, podeváté výhra o gól, body pro lídra trefil Beauguel

ANALÝZA: Milníky famózní sezony. Jak se zrodil postup Pardubic?

Čerešňák chtěl do Ruska, ale i kvůli válce šel do Dynama: Pardubice jsou nejlepší možnost

Příbram - Liberec 2:1, spasitelem obránce Nový, domácí už nejsou poslední

Karviná? Jsme poctivě nachystaní, ujišťuje trenér Kováč před důležitým zápasem

FOTBAL ONLINE: Šok pro favorita, Pardubice vládnou! Teplice přišly o náskok. Baník se chystá na Slavii