Brutálně jsme se nadřeli v prvním setu, oddechli si budějovičtí volejbalisté

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.03.2023 (10:47)     Sekcia sport

Vítězně vstoupili volejbalisté Českých Budějovic do čtvrtfinálové série play off české extraligy. Na domácím hřišti porazili Odolenu Vodu 3:0 na sety (29:27, 25:17, 25:18) a získali v sérii na tři vítězné zápasy první bod. V pondělí se hraje druhý zápas. celý článek

Budějovičtí volejbalisté dřeli ve čtvrtfinále Českého poháru pět setů

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.02.2021 (13:47)     Sekcia sport

Volejbalisté Českých Budějovic si udrželi naději na obhajobu prvenství v Českém poháru díky výhře v pětisetovém čtvrtfinálovém dramatu s Beskydy. V prvním duelu finálového turnaje v Karlových Varech vyhrál Jihostroj 15:13 v tiebreaku.

Budějovičtí volejbalisté doma opět neztratili set a oplatili Brnu porážku

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.11.2023 (19:41)     Sekcia sport

Volejbalisté Českých Budějovic vyhráli i druhý domácí zápas v extralize bez ztráty setu 3:0. V předehrávce 14. kola porazili obhájci stříbra Brno 25:19, 25:20 a 25:16 a oplatili soupeři z jihu Moravy těsnou porážku 2:3 z úvodního dějství.

Budějovičtí volejbalisté vyhráli v extralize sedmý zápas v řadě

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.02.2023 (19:59)     Sekcia sport

Volejbalisté Českých Budějovic zdolali v dohrávce 25. kola extraligy Odolenu Vodu 3:1 a v letošním roce jsou v domácí soutěži stále bez porážky. Po zaváhání v úvodním setu zápas na hřišti soupeře otočili a zvítězili v sedmém ligovém utkání v řadě.

Lídři z Karlovarska se proti poslední Ostravě nadřeli až ve třetím setu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.03.2023 (22:18)     Sekcia sport

Souboj prvního s posledním skončil podle předpokladů. Volejbalisté Karlovarska zakončili základní část extraligy výhrou v Ostravě 3:0. „Věděli jsme, že jakékoliv vítězství nám zajistí první místo, takže utkání bylo pro nás důležité,“ řekl karlovarský trenér Jiří Novák.

Ostravští volejbalisté na silný Liberec v prvním souboji nestačili

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.03.2021 (10:28)     Sekcia sport

Vzdorovali, ale nestačilo to ani na zisk setu. Volejbalisté VK Ostrava včera vstoupili do čtvrtfinále extraligy prohrou v Liberci 0:3. Druhý duel se hraje v neděli od 20.15 v Ostravě a vysílá ho ČT sport.

Budějovičtí volejbalisté v prvním semifinále přetlačili Liberec

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.03.2021 (21:56)     Sekcia sport

Volejbalisté Českých Budějovic vstoupili v semifinále play off lépe do série s Libercem a vyhráli dramatický úvodní zápas 3:2 po setech 24:26, 25:19, 32:30, 22:25 a 15:12. Ve vzájemných extraligových duelech už pojedenácté za sebou zvítězil domácí tým, tentokrát ale druzí nasazení Jihočeši toto pravidlo potvrdili až po dvouapůlhodinové bitvě.

Volejbalisté Itálie nedali ve čtvrtfinále ME šanci oslabeným Němcům

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.09.2021 (18:14)     Sekcia sport

Němečtí volejbalisté v prvním setu prohrávali s Itálii 10:18. A v tu chvíli si o střídání řekla jedna z jejich největších opor – univerzál Györy Grozer. Bez něj Němci ve čtvrtfinále mistrovství Evropy v Ostrava podlehli Italům 0:3 (-13, -18, -19).

Volejbalisté Karlovarska otočili zápas v Liberci, přesto zůstali čtvrtí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.11.2020 (20:40)     Sekcia sport

Liberečtí volejbalisté ztratili v utkání 11. kola extraligy s Karlovarskem náskok dvou setů a doma podlehli 2:3. Západočeši mají po páté výhře v ročníku 14 bodů, v tabulce však zůstali s horším poměrem setů za Duklou čtvrtí.

Ostravští volejbalisté zatím míří do baráže. Jsme v ohrožení, ví kouč

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.10.2022 (07:48)     Sekcia sport

Ve čtvrtém setu dotáhli ztrátu 12:17, načež měli dva mečboly... Jenže místo tří bodů volejbalisté Ostravy v pátém kole extraligy získali jen jeden. S Ústím nad Labem, v souboji dosavadních dvou nejhorších celků soutěže, prohráli 2:3.

Debakl chtějí budějovičtí volejbalisté napravit v domácím dvojzápase

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.12.2020 (09:30)     Sekcia sport

Volejbalisté českobudějovického Jihostroje nečekaně vyhořeli v extraligovém zápase proti pražským Lvům. Dnes hostí od 18 hodin Odolenu Vodu, zítra ve stejný čas Kladno.