Přepnul do angličtiny a zařídil vítězný gól. Sedmý duel už nechceme, říká Fridrich

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.03.2023 (09:23)     Sekcia sport

Na začátku zápasu hrál Petr Fridrich ve čtvrté lajně s Petrem Chlánem a Vojtěchem Lednickým. Ve třetí třetině se ale ocitl v první formaci s Petery Muellerem a Kriegerem, kde nahradil Robertse Bukartse. Tento tah vítkovického trenéra Miloše Holaně se v pátém čtvrtfinále proti Brnu ukázal jako klíčový. Rychlost a drive Fridricha proměnil Mueller ve vítěznou branku. celý článek

Jak Vítkovice udeřily po oslabení, které trvalo dlouhé minuty. Vedení pak už udržely

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.01.2021 (10:28)     Sekcia sport

Dlouhých šest minut seděl vítkovický útočník Petr Fridrich na trestné lavici, kde odpykával vyloučení spoluhráče Marka Kaluse. Když pak vtrhnul na led, zařídil pro tým Vítkovice Ridera ve 38. kole extraligy vítězný gól.

O vítězný gól obral Fridricha neposedný puk. Kdybych netrefil, vypadal bych blbě, usmíval se

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.12.2022 (21:00)     Sekcia sport

Na konci prodloužení zápasu 28. kola proti Plzni mohl Petr Fridrich rozhodnout o výhře Vítkovic, puk si ale musel na hokejce trochu urovnat a tím přišel o drahocenné setiny. Následná střela přišla pozdě a vítězný gól v prodloužení tak neplatil. „Kdybych to poslal vedle, tak bych vypadal blbě. Takže jsem si puk co nejrychleji narovnal tak, abych si byl jistý, že to trefím," krčil rameny Fridrich.

Bodujeme díky fanouškům, děkuje vítkovický Fridrich na tribuny

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.10.2022 (14:07)     Sekcia sport

Povedený večer má za sebou vítkovický útočník Petr Fridrich. Na výhře 5:3 nad Litvínovem se podílel třemi brankovými přihrávkami. Byl to pro něj druhý tříbodový duel v hokejové extralize.

Brankář perfektní, střelci bezradní. Nesypeme se z toho, říká vítkovický Fridrich

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.04.2023 (22:18)     Sekcia sport

Nájezd sice proměnil efektně, když pověsil puk bekhendem pod víko, ale po prvním semifinále byl vítkovický forvard Petr Fridrich zklamaný. „Prohráváme 0:1, škoda. Byl to těsný zápas,“ připomněl Fridrich úvodní bitvu hokejové série, ve které osmdesát minut nepadl gól a vítěze určily až nájezdy.

Messi zařídil Argentině vítězný vstup do kvalifikace MS

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.10.2020 (09:16)     Sekcia sport

Kapitán Lionel Messi se postaral o vítězný vstup argentinských fotbalistů do opožděné kvalifikace mistrovství světa 2022. Na prázdném stadionu v Buenos Aires proměnil ve 13. minutě penaltu a zařídil vítězství 1:0 nad Ekvádorem.

Že jsem malý? Už mi to nevadí. Jsem rád, že nejsem kolohnát, svěřoval se vítkovický talent Fridrich

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.01.2021 (12:31)     Sekcia sport

V sezoně 2018/2019 nakoukl Petr Fridrich v dresu Vítkovic do extraligy poprvé, když dostal možnost si necelé dvě minuty zahrát na ledě Sparty Praha. V tomto ročníku se 20letý útočník v kádru ostravského týmu zabydlel natrvalo. Proti Olomouci (2:1) odehrál osmnácté utkání a připsal si šestou přihrávku na vítězný gól Jana Hrušky.

Middleton zařídil v poslední sekundě vítězný vstup Milwaukee do play off NBA

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     23.05.2021 (09:24)     Sekcia sport

New York - Khris Middleton zařídil v poslední sekundě prodloužení vítězný vstup basketbalistů Milwaukee do play off NBA. Bucks jeho dvoubodovým košem porazili Miami 109:107. V domácím...

Morata zařídil Staré dámě vítězný obrat

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.03.2021 (17:02)     Sekcia sport

Fotbalisté Juventusu Turín otočili domácí zápas 26. kola italské ligy s Laziem Řím a vyhráli 3:1. Dvěma góly a asistencí obrat zařídil útočník Álvaro Morata. Juventus nastoupil v základní sestavě bez Cristiana Ronalda, přesto se přiblížil na jediný bod druhému AC Milán. Rossoneri mohou znovu odskočit v neděli, kdy je čeká duel na hřišti Hellasu Verona, pak bude mít ale Juventus znovu zápas k dobru.

Letcům prodloužení svědčí! Sérii s Islanders rozhodne až sedmý zápas

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.09.2020 (06:00)     Sekcia sport

Drama až do samého konce! Hokejisté Philadelphie zvítězili v šestém utkání 2. kola play off Východní konference NHL nad New York Islanders 5:4 v prodloužení a srovnali stav série na 3:3 na zápasy. Vítěznou trefu zařídil v 96. minutě ruský bek Ivan Provorov, jednou asistencí se na výhře podílel i český útočník Jakub Voráček. O druhém finalistovi Východní konference, na kterého už čeká Tampa Bay s Ondřejem Palátem v sestavě, tak rozhodne až závěrečný sedmý duel.

Z moderní haly do plechárny. Holt se víc obleču, říká olomoucká posila Fridrich

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.05.2024 (09:50)     Sekcia sport

V pátek v jeho domovské Ostravě začíná hokejové mistrovství světa. Rád by se na některý ze zápasů zašel podívat, ale už bude chvátat do Olomouce. Od příštího týdne totiž začíná s novým týmem letní přípravu. Třiadvacetiletý útočník Petr Fridrich přestoupil z hokejových Vítkovic do olomoucké Mory.