Florida uťala sérii porážek, na ledě soupeře uspěli i Wild a Islanders

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.03.2023 (07:37)     Sekcia sport

Ve třech středečních zápasech hokejové NHL slavily výhry hostující celky. Florida po čtyřech porážkách dokázala zvítězit po výsledku 3:2 po prodloužení nad domácím Torontem, Islanders urvali důležité body v boji o play off výhrou 2:1 po nájezdech ve Washingtonu a Minnesota překvapila vítězstvím 4:2 nad obhájci Stanley Cupu z Colorada. celý článek

Pittsburgh ukončil dlouhé čekání na výhru, Florida vymazala Carolinu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.11.2022 (06:59)     Sekcia sport

Po dlouhé sérii sedmi proher za sebou se v NHL konečně radovali hokejisté Pittsburghu, když ve středu uspěli 4:1 na ledě Washingtonu. Stejným poměrem zvítězila Minnesota v Anaheimu a naopak své fanoušky potěšili výhrami Florida a Montreal. Z Čechů v daný hrací den nikdo nebodoval.

Tampa podruhé zdolala Islanders a ujala se vedení v sérii

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     18.06.2021 (06:11)     Sekcia sport

Hokejisté Tampy Bay vyhráli na ledě New York Islanders 1:2 a stejným poměrem vedou i v semifinálové sérii play off NHL.

Litvínov vyhrál na ledě vedoucích Pardubic a ukončil sérii porážek

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     10.12.2023 (20:01)     Sekcia sport

Pardubice - Hokejisté Pardubic prohráli v utkání 27. kola extraligy s Litvínovem 2:4. Severočeši tak na ledě lídra soutěže ukončili sérii pěti porážek. Hosté se dostali do vedení ve druhé třetině a...

Islanders uspěli na ledě Pittsburghu, Vegas hostí Minnesotu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.05.2021 (21:53)     Sekcia sport

Také druhý zápas letošního play off hokejové NHL rozuzlilo až prodloužení. Na úspěch Washingtonu nad Bostonem o den později navázali Islanders na ledě Pittsburghu. O výhře 4:3 rozhodl v 77. minutě svým druhým gólem útočník Palmieri.

Házenkáři Jičína ukončili sérii porážek velkým obratem proti Maloměřicím

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.12.2022 (17:01)     Sekcia sport

Po velkém obratu zvítězili házenkáři Jičína nad Maloměřicemi 29:21 a uspěli v extralize po sérii čtyř porážek. Domácí prohráli první poločas o čtyři branky, ale po přestávce soupeře deklasovali 17:5. Jičín vyhrál i v desátém vzájemném utkání. Sedm gólů dal nejlepší týmový střelec Jiří Dolejší. Brněnský celek nenavázal na minulé vítězství nad Zubřím a prohrál pošesté z posledních sedmi zápasů.

Islanders uspěli na ledě obhájců z Tampy, rozhodl obránce Pulock

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.06.2021 (00:09)     Sekcia sport

Semifinálové boje letošního play off hokejové NHL otevřela série mezi obhájci Stanley Cupu z Tampy a Islanders. Favorizovaný domácí celek dlouho nemohl najít recept na skvěle bránícího soupeře a nakonec mu těsně podlehl 1:2. Rozdílovou branku New Yorku zařídil v 46. minutě obránce Ryan Pulock.

Florida zvládla kritickou situaci a proti Islanders odvrátila první hrozbu vyřazení

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     05.08.2020 (21:04)     Sekcia sport

Florida snížila stav série proti Islanders na 1:2. O výhře 3:2 rozhodli Panthers v úvodu třetí třetiny, kdy se trefili Mike Hoffman a Brian Boyle.

Islanders ovládli derby, Tampa prodloužila černou sérii Anaheimu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.10.2022 (07:29)     Sekcia sport

Ve třech středečních zápasech hokejové NHL se představil jen jediný Čech. Obránce Libor Hájek však s Rangers neuspěl v newyorském derby, výhru 3:0 slavili Islanders. V dalších duelech si body odváželi hosté. St. Louis podlehlo 1:3 Edmontonu a Anaheim prodloužil svou sérii porážek výsledkem 2:4 s Tampou.

Kladno nasázelo Liberci osm branek a ukončilo sérii pěti porážek

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     28.12.2023 (21:23)     Sekcia sport

Liberec - Hokejisté Kladna vyhráli v 31. kole extraligy na ledě Liberce 8:4. Rytíři tak ukončili pětizápasovou sérii porážek, z výhry venku se radovali dokonce po sedmi prohrách v řadě. V tabulce jsou...

Faksa byl mezi střelci Dallasu, výhru ale brala domácí Florida

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.12.2023 (07:31)     Sekcia sport

Hokejový útočník Radek Faksa byl jedním ze čtyř střelců Dallasu ve středečním utkání NHL na ledě Floridy. Za Panthers ovšem řádil čtyřbodový forvard Evan Rodrigues (2+2), díky němuž domácí uspěli těsně 5:4. V dalších duelech před svými fanoušky slavil Edmonton a Tampa Bay, obhájci Stanley Cupu z Vegas uspěli na ledě St. Louis.

Islanders se drží v boji o finále. Vyrovnali sérii, Tampě asistence Paláta nepomohla

Kometa ukončila sérii čtyř porážek, na Hané zabrala naplno

Basketbalové Ústí uťalo sérii porážek, Děčín natáhl svou vítěznou

Florida slavila devátou výhru, Price se vrátil do brány Montrealu

Sparta ještě žije. V Liberci impozantně odvrátila první mečbol, soupeře přejela 5:0