Pohádka trvala jen tři minuty. V určitých momentech jsme ale obstáli, ví kouč Brna

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.04.2023 (09:10)     Sekcia sport

Dva góly dostali fotbalisté Zbrojovky v neděli na Spartě bleskově během sedmi minut poté, co šli v sedmnácté minutě nečekaně do vedení. Třetí úder jim domácí favorit pro změnu zasadil čtyři minuty po začátku druhého poločasu. Nekoncentrovanost? Ztráta kuráže na plném stadioně, kde Spartu za požadovaným výsledkem hnalo 17 266 diváků? celý článek

Prasklá guma na masce připravila Pavláta o první nulu. Cennější je výhra v Třinci, řekl

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.01.2022 (20:30)     Sekcia sport

Jediný puk dostali do plzeňské branky hokejisté Třince. V posledních momentech utkání Dominik Pavlát nedokázal zastavit ránu obránce Tomáše Kundrátka, domácí radost z vyrovnání ale trvala jen krátce. Puk protnul brankovou čáru až po uplynutí šedesáté minuty, tři body za hubenou výhru 1:0 tak brala Škodovka.

Pauza? Vítr byl první dvě minuty, líčí hrdina Brna. A chválí parťáka

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.04.2021 (18:57)     Sekcia sport

Potřetí v řadě naskočil v lize do základní jedenáctky a nasměroval fotbalisty Brna k cennému triumfu. Jiří Texl obul na hřišti Českých Budějovic střelecké kopačky. Jeho rána z 56. minuty pod břevno polila borce Zbrojovky živou vodou a důležitý náskok už nepustili.

Nejde o mě, jde o celý tým. Hráči na ligu přepnuli dobře, hájil svěřence Priske

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.03.2024 (21:11)     Sekcia sport

Často konkrétně pojmenovává problémy, nebojí se kritizovat. Po vysoké ligové porážce 0:4 v Plzni však kouč sparťanských fotbalistů Brian Priske odpovědi krátil, rozvitých komentářů se zdráhal a jednotlivce nekomentoval. „V klíčových momentech jsme zkrátka nebyli dost dobří,“ prohodil.

KVÍZ: Obstáli byste jako videosudí ve fotbale? Zkuste si test z pravidel

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.01.2023 (14:47)     Sekcia sport

Méně intervencí, méně zásahů videoasistenta do průběhu utkání. Evropská fotbalová unie (UEFA) hlasitě volá po tom, aby přestupky na hřišti řešili především hlavní sudí. Na instruktážních videích si můžete v testu vyzkoušet, jestli byste jako VAR obstáli.

Hapal a celý Baník si oddechli. Věděli jsme, že mužstvo zareaguje, řekl kouč po výhře

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.02.2024 (18:35)     Sekcia sport

Po závěrečném hvizdu zapumpoval rukou. „Jo,“ vykřikl zároveň Pavel Hapal, trenér fotbalistů Baníku Ostrava, po důležité výhře 3:1 v Mladé Boleslavi. S hráči a dalšími členy realizačního týmu si pak zahopsal před kotlem vlastních fanoušků a na tiskové konferenci mohl úlevně vyprávět. „Už proti Plzni jsme předvedli dobrou reakci, ale bohužel jsme gólem z poslední minuty prohráli. Teď jsme v tom pokračovali. Zaslouženě jsme vyhráli,“ lebedil si Hapal.

Kouč Jihlavy: Zase jsme prohráli, ale neklepu se v rohu. Spartu B už porazíme

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.04.2024 (09:22)     Sekcia sport

Fotbalisté FC Vysočina prožili ve středu svoje další jarní druholigové zklamání, z Brna si do Jihlavy vezli těsnou porážku 0:1 – a pád na 12. místo tabulky... „Všichni jsme z toho smutní,“ svěřil se hlavní trenér David Oulehla. „V zápase jsme byli důrazní i aktivní, jenže nám zase scházelo již tolikrát zmíněné dotažení finální fáze,“ dodal.

Zklamání, Zima pálí do vlastních řad. Šilhavého i Fouska zaskočila Slavia

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.11.2022 (20:56)     Sekcia sport

Loučení s kalendářním rokem se nepovedlo. Fotbalová reprezentace prohrála v Turecku 1:2 a podtrhla výsledkově nejhorší rok pod vedením Jaroslava Šilhavého. „Určitě ho nehodnotíme pozitivně, ale rozdělil bych to. Hráli jsme těžké zápasy v nejkvalitnější skupině Ligy národů. Je třeba vidět i hru, herně jsme obstáli třeba i v baráži ve Švédsku. Na mistrovství světa jsme ovšem nepostoupili, což nás nejvíc mrzí,“ bilancuje trenér.

Selhali jsme na vhazování, museli jsme Finy nahánět, mrzelo Pešána

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.12.2020 (16:45)     Sekcia sport

Nasadil do utkání hned šest reprezentačních nováčků. A ti i přes porážku s hokejisty Finska 3:4 podle trenéra Filipa Pešána obstáli. Víc ho mrzela špatná práce na vhazování, spolu s méně efektivními přesilovými hrami ji Pešán označil za důvod čtvrteční prohry na moskevském turnaji Channel One Cup.

Češi proti evropské šlechtě obstáli. Nový systém funguje, láká spolupráce Kuchty se Schickem. Co Kalvach?

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.06.2022 (19:46)     Sekcia sport

Prověrky s evropskou šlechtou dopadly slušně. Čeští fotbalisté v konfrontacích se Španělskem, Švýcarskem a Portugalskem v elitní skupině Ligy národů vydolovali ve čtyřech zápasech v jedenácti dnech čtyři body, zanechali slušný dojem. Herně obstáli, pilovali formaci se třemi stopery, ukázaly se nové opory. Co červnový reprezentační sraz přinesl?

Brutální zklamání, jsme v šoku, smutní Němci. Zápas s vedením o půli prohráli teprve potřetí v historii

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.11.2022 (19:06)     Sekcia sport

Šok, zklamání, individuální chyby. Němci ví, že za senzační prohru s Japonskem 1:2 na MS v Kataru si mohou z velké části sami. Až do 75. minuty totiž vedli. „Měli jsme mnoho gólových šancí, ale nevyužili je a Japonsko nás nakonec předčilo v efektivitě,“ uvědomuje si kouč Hansi Flick.

Bídná Olomouc. Nevidím světlo na konci tunelu, přiznal kouč Moták

Za předkolo jednička, snad i podtržená. Jinak kouč Olomouce dával trojky

Nadšený hradecký kouč Koubek : Neměl jsem koho střídat, kluci stále jeli

Komise: Sudí v derby obstáli. Preciado měl jít ven, Bořil byl nejagresivnější

Bojovný výkon přinesl naději. Můžeme vyhrát s každým, věří kouč Táborska

Vyplavali jsme nad hladinu a dýcháme, tvrdí zlínský kouč Vrba. Padesát tisíc riskovat nechtěl

Zlín má první bod. Každý je důležitý, říká Vrba. Videu za odvolaný gól nespílal

Na domácí výhru jsme čekali dlouho, ulevil si po vítězném derby karvinský kouč

Držím mediální dietu, reaguje plzeňský kouč Guľa na kritiku

Jsme rozhodnutí, jak vyřešíme defenzivu, řekl slávistický kouč Trpišovský

Potvrzeno. Hokejisty Brna povede do nové sezony trenér Kalous

Roztrpčený kouč Brna po debaklu: Diváky máme hrou zvát, ne děsit

Čtyřicet minut jsme byli lepší, pak ale přišla chybka, která rozhodla, litoval obránce Kučeřík

Čeká nás zápas o život. Počítali jsme s tím, přiznává kouč Varnsdorfu

Hororová třetina a fiasko. Nakřápli jsme si pocit z celé sezony, řekl Pešán po kolapsu v závěru

Arsenal pod Artetou dospívá. Jsme zpět v boji o titul, liboval si kouč po šlágru

Lvíčatům před generálkou na EURO chyběly góly. Dobrý test, zvedli jsme se, řekl Valenta po Belgii

Nový kouč Brna si vybral spolupracovníky. Klusáčkovým asistentem bude i otec finalistky French Open

Balon má letět pryč, ale my děláme kličky. Chyby nás hodně sráží, zlobí se Dostálek

Výhrady k české sestavě! Lingr měl nastoupit ve Švédsku dřív, soudí expert. A co Hložek?

Basketbalisté Brna vyhráli v Ústí a mají třetí výhru v řadě

Zemřel legendární kouč a člen Síně slávy Sutton

Euforie trvala tři minuty, pak přišla únava, přiznal hradecký Machovský

Klíčový duel psychicky ustáli. Odšpuntovali jsme se ale až ve třetím setu, říkal Moník

Z průměrné hry radost nemá. Kouč Krejčíkové o zlepšení a (ne)výhodách čtyřhry

Doba koronavirová? Jsme zvyklí improvizovat, říká rychlobruslařský kouč Novák

Euforii z druhé ligy jsme si přenesli do první, libuje si po výhře nad Boleslaví kouč Zbrojovky

Jak Skoti přepustili místo Čechům. Promarnili jsme velkou šanci, lituje kouč

Kuriózní český střelec v NHL. Tohle se mi moc nelíbí, ale on si věří, smekl kouč

Pohár jsme brali vážně. Je to neúspěch, zlobil se po vyřazení ostravský kouč Smetana

Měli jsme se jít přebalit, z Brna jsme byli podělaní, štvalo Drska

Chybí sparťané i hráči z Brna, kouč jedenadvacítky dává šanci jedenácti nováčkům