Brno - Hradec Kr. 1:2, nováček potřetí s nulou, otáčeli Vašulín a Ryneš

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.04.2023 (18:08)     Sekcia sport

Hradečtí fotbalisté otočili utkání 26. kola v Brně a díky trefám Vašulína s Rynešem mají tři body za vítězství 2:1. Domácí po porážkách s Jabloncem a na Spartě padli už potřetí v řadě. celý článek

Zbrojovka doma vedla, nakonec však nemá ani bod

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.04.2023 (17:58)     Sekcia sport

Fotbalisté Zbrojovky Brno potvrdili, že se jim na domácím hřišti nedaří, když v sobotu prohráli v utkání 26. kola Fortuna ligy s Hradckem Králové 1:2. Votroci po trefě Alliho, ale do přestávky vyrovnal Vašulín a po pauze hostům vystřelil tři body Ryneš. Hradec vyhrál poprvé po čtyřech kolech, Brno potřetí v řadě prohrálo.

Hradec Kr. - Brno 2:1, obrat i posun na čtvrté místo, rozhodl Vašulín

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.10.2022 (18:05)     Sekcia sport

Vedoucí gól hostujícího Řezníčka jimi neotřásl, fotbalisté Hradce Králové duel 12. kola proti Zbrojovce Brno do přestávky srovnali z penalty, kterou proměnil Rada. V závěru pak otočku dokonal Vašulín.

Hradec Králové - Olomouc 3:0, nováček drží šesté místo, dva góly dal Vašulín

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.04.2022 (19:25)     Sekcia sport

Fotbalisté Hradce Králové porazili v domácím utkání 29. kola první ligy Olomouc 3:0 a drží se v tabulce na šestém místě, které by jim zajistilo postup do mistrovské části nadstavby. Nováčka soutěže poslal do vedení v 38. minutě Mejdr a ve druhém poločase se dvakrát trefil Vašulín.

Kanonýr Řezníček nad Brnu naději, nakonec Zbrojovka padla

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.10.2022 (18:03)     Sekcia sport

Fotbalisté Hradce Králové zvítězili v sobotním utkání 12. kola nejvyšší soutěže nad Brnem 2:1. Nováček vedl po zásahu Jakuba Řezníčka, chvíli před přestávkou však z penalty vyrovnal Jakub Rada. Votrokům zajistil tři body chvíli před koncem Daniel Vašulín. Hradec vyhrál podruhé za sebou a v neúplné tabulce je čtvrtý. Zbrojovka nebodovala potřetí v řadě a je devátá.

Hradec si poradil s Jihlavou

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.07.2022 (14:48)     Sekcia sport

Příprava: Trinity Zlín - Líšeň 0:0. FC Hradec Králové - Jihlava 1:0 (1:0). Branka: 18. Vašulín.

Hradec Kr. - Bohemians 1:1, nováček vedení neudržel, bod zajistil Puškáč

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.07.2021 (18:19)     Sekcia sport

Fotbalisté Hradce Králové vydřeli při návratu mezi prvoligovou elitu bod za remízu 1:1 s Bohemians. Neudrželi vedení, které jim v úvodu zajistil útočník Vašulín, a po pauze inkasovali od Puškáče.

Teplice - Hradec Králové 0:1, trápení domácích. Hned v úvodu rozhodl Vašulín

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.04.2024 (17:46)     Sekcia sport

Vyrovnávací gól jim sebral ofsajd, na další už se tepličtí fotbalisté nezmohli. Ve 27. kole Fortuna ligy doma padli 0:1 s Hradcem Králové, který je nově střídá na devátém místě tabulky. Jediný gól zápasu vstřelil v šesté minutě Daniel Vašulín.

Divoká přestřelka v Plzni. Baníkovská bída skončila, Zlín znovu prohrál

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.04.2023 (06:22)     Sekcia sport

Fotbalisté Slovanu Liberec vyhráli v sobotním utkání 26. kola Fortuna ligy doma nad zachraňujícím se Zlínem 2:1. Severočechům pomohla do vedení penalta Rondiče, náskok Slovanu pojistil Olatunji. Až v nastavení korigoval Cedidla. Slovácko doma nečekaně selhalo a prohrálo s Baníkem Ostrava 0:1. Vítězný gól vstřelil albánský obránce Bitri. Brno prohrálo s Hradcem Králové 1:2. Votroci po trefě Alliho porhrávali, ale do přestávky vyrovnal Vašulín a po pauze hostům vystřelil tři body Ryneš. Plzeň pak večer vyhrála nad Jabloncem po divoké přestřelce 3:2 a tři body získala poprvé po čtyřech kolech.

Obdivuje Neymara a má myšlenky na EURO. Věřím si, říká Ryneš

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.02.2024 (07:25)     Sekcia sport

Ve fotbalové Spartě se Matěj Ryneš stal jedním z objevů podzimu. Levý krajní obránce se protlačil do základní sestavy a nemusí zůstat jen u toho. Třeba 22letého obdivovatele slavného Neymara brzy čeká i premiérová pozvánka do seniorské reprezentace a cesta na blížící se EURO. „Věřím si, i když konkurence je veliká,“ říká Ryneš v rozhovoru pro Sport.cz, v něm se zmiňuje také o osobním životě nebo významu svých tetování.

Bohemians - Hradec Králové 2:1, první body doma, postaral se o ně Kovařík

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.08.2023 (16:55)     Sekcia sport

Bohemians poprvé bodovali v domácím prostředí. V 6. kole fotbalové ligy porazili Hradec Králové 2:1. Obě branky vítězů dal Kovařík, za hosty po hodině hry na 1:1 vyrovnával Vašulín.

Marný Baník! Slezané padli potřetí v řadě

Basketbalistky Žabin potřetí během osmi dnů porazily Hradec Králové

Hradec v přípravě s přehledem zdolal Chrudim

Hradec bodoval naplno potřetí v řadě

FOTBAL ONLINE: Baníkovská bída skončila, Zlín prohrál a trápení pokračuje

Nejen proti Chrudimi, Vašulín bude fotbalistům Hradce chybět dlouho

FOTBAL ONLINE: Divoká přestřelka v Plzni. Baníkovská bída skončila, Zlín znovu prohrál

Fotbalisté Hradce neprohráli pošesté za sebou a drží šesté místo

I potřetí úspěšné. Basketbalistky KP Tany Brno v lize znovu porazily Hradec

FOTBAL ONLINE: Plzeň jde na rozjetý Jablonec. Baníkovská bída skončila, Zlín znovu prohrál

FOTBAL ONLINE: Plzeň udeřila v nastavení a vede. Baníkovská bída skončila, Zlín znovu prohrál

Basketbalistky KP Brno přehrály Hradec Králové

Matěj Ryneš dvěma góly rozhodl utkání s Puskás Akadémia. Může se tento hráč posunout až do zahraničí?

Vzhůru za 15. titulem! USK Praha jsou ve finále a budou hrát o rekord

Fotbalisté Zlína v generálce podlehli Prostějovu, Pardubice, Hradec i Ostrava zvítězily

Sparta si pojistila objev sezony. Ryneš na Letné prodloužil smlouvu

Hradec Králové vyhrál v Budějovicích 1:0 a potvrdil vítězství nad Plzní

STALO SE 6. ČERVNA: Nováček slaví titul. Hradec to dokázal jako jediný

Královéhradecký Ryneš: V Ďolíčku se hraje těžko, ale zvládneme to

Lukeš vychytal třetí nulu v sezoně, Hradec Králové porazil Brno 3:0

Góly jsou fajn, ale důležitější je hra, říká Ryneš. Sparta si cení také práce mladíků