Gymnasta Sliž skončil na mistrovství Evropy sedmý na koni našíř

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.04.2023 (14:37)     Sekcia sport

Gymnasta Radomír Sliž obsadil na mistrovství Evropy v Antalyi sedmé místo na koni našíř. V osmičlenném finále získal 13,600 bodu a oproti úterní kvalifikaci si o dvě příčky pohoršil. Ze zlata se radoval loňský mistr světa Ir Rhys McClenaghan, jenž zopakoval pět let starý triumf. celý článek

Gymnasta Sliž skončil na ME sedmý na koni našíř

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.04.2023 (16:15)     Sekcia sport

Gymnasta Sliž na ME postoupil z pátého místa do finále na koni našíř

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.04.2023 (20:25)     Sekcia sport

Gymnasta Radomír Sliž postoupil na mistrovství Evropy do finále na koni našíř. V dnešní kvalifikaci na šampionátu v turecké Antalyi obsadil páté místo. Finále ho čeká v sobotu. Těsně unikla finálová účast Ondřeji Kalnému, jenž na přeskoku obsadil devátou příčku a pro osmičlenný boj o medaile je prvním náhradníkem.

Sliž byl na koni našíř na MS čtyřiadvacátý, Kalný na přeskoku osmadvacátý

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.10.2023 (15:28)     Sekcia sport

Čeští reprezentanti zůstali na mistrovství světa ve sportovní gymnastice v Antverpách daleko za postupem do finále na nářadích. Sedmý muž z letošního evropského mistrovství Radomír Sliž byl v kvalifikaci čtyřiadvacátý, devátý z kontinentálního šampionátu Ondřej Kalný obsadil na přeskoku 28. pozici.

Mladý vzpěrač Džobák skončil na mistrovství Evropy šestý

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.05.2022 (22:00)     Sekcia sport

Junior Alexandr Džobák při svém debutu na seniorském mistrovství Evropy ve vzpírání v Tiraně obsadil šesté místo ve dvojboji ve váze do 55 kg. V nadhozu skončil rovněž šestý výkonem 110 kg a v trhu byl sedmý za 86 kg.

Gymnasta Jessen postoupil do finále ME, olympijskou účast nevybojoval

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.04.2021 (21:28)     Sekcia sport

Gymnasta David Jessen postoupil ze 16. místa do finále víceboje na mistrovství Evropy v Basileji. Start na olympijských hrách v Tokiu si ale český reprezentant nevybojoval, účastník minulých her v Riu de Janeiro zůstal prvním náhradníkem.

Gymnasta Kalný byl na MS čtrnáctý v prostných, byl to nejlepší český výsledek

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.10.2021 (16:21)     Sekcia sport

Gymnasta Ondřej Kalný skončil na mistrovství světa čtrnáctý v prostných. Postaral se tak o nejlepší výsledek české výpravy na šampionátu v japonském Kitakjúšú. Tam nestartovali čeští olympionici Aneta Holasová a David Jessen.

Legendární gymnasta Učimura ve 33 letech ukončil kariéru

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.01.2022 (08:51)     Sekcia sport

Legendární gymnasta Kohei Učimura ukončil ve 33 letech kariéru. Král víceboje let 2009 až 2016, kdy vyhrál na olympijských hrách a světových šampionátech všech osm dostupných zlatých medailí, to oznámil v tiskové zprávě. Posledním závodem japonského gymnasty bylo říjnové mistrovství světa doma v Kitakjúšú, kde skončil na hrazdě šestý.

Legendární japonský gymnasta Učimura ukončil ve 33 letech kariéru

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.01.2022 (09:10)     Sekcia sport

Šermíře Choupenitche dělil na MS jeden zásah od medaile, skončil sedmý

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.07.2022 (17:42)     Sekcia sport

Bronzový olympijský medailista v šermu fleretem Alexander Choupenitch skončil na mistrovství světa v Káhiře sedmý. Ve čtvrtfinále prohrál s úřadujícím olympijským vítězem a světovou jedničkou Cheung Ka Longem z Hongkongu 14:15, přestože vedl už 14:9 a sahal po medaili.

Choupenitche dělil na MS jeden zásah od medaile, nakonec skončil sedmý

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.07.2022 (18:13)     Sekcia sport

Bronzový olympijský medailista v šermu fleretem Alexander Choupenitch skončil na mistrovství světa v Káhiře sedmý. Ve čtvrtfinále prohrál s úřadujícím olympijským vítězem a světovou jedničkou Cheung Ka Longem z Hongkongu 14:15, přestože nad ním vedl už 14:9 a sahal po medaili.

Cyklista Jan Bárta si na mistrovství ČR vyjel sedmý titul v časovce

Gymnasta Jessen skončil ve své subdivizi předposlední, postup se rozplývá

Seemanová je v krátkém bazénu vicemistryní Evropy na kraulové dvoustovce

Ukrajinský gymnasta na MS trénoval v protiválečném tričku

Gymnasta Liou Jang si zlatem na kruzích vynahradil zklamání z Ria

Nikodém vyhrál sedmý závod ME v Přerově a upevnil si vedení v seriálu. Enge měl premiéru