Karviná přišla v nastavení o výhru nad Líšní, Dukla se přiblížila baráži

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.04.2023 (12:43)     Sekcia sport

Fotbalisté Karviné remizovali v nedělním 24. kole druhé ligy po dramatickém závěru přímého souboje o první místo s Líšní 2:2. Domácí Slezané přišli o výhru v nastavení, před dnešním soupeřem ale nadále zůstali o bod v čele tabulky. Na třetí Příbram mají tříbodový náskok, Středočeši ale sehráli o dva zápasy méně. Pražská Dukla zvítězila v Jihlavě 1:0, stejným poměrem Táborsko zdolalo předposlední Opavu. Sparťanský B-tým porazil Prostějov 2:0. celý článek

Druhou ligu oživí derby pražských S. Největší ambice na postup mají Dukla a Karviná

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.07.2022 (14:38)     Sekcia sport

Karviná touží po okamžitém návratu mezi elitu, Duklu má pozvednout trenér Petr Rada a derby pražských S si užijí také rezervy historicky nejúspěšnějších českých klubů. Druhá nejvyšší soutěž startuje už v pátek 29. července před kamerami České televize šlágrem 1. kola mezi Duklou a Líšní. Mezi adepty minimálně na účast v baráži lze vedle zmíněných klubů řadit i Opavu či Vlašim.

Karviná vyhrála a vede druhou ligu o tři body

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.05.2023 (19:08)     Sekcia sport

Fotbalisté Karviné vyhráli v nedělním utkání 26. kola Fortuna Národní ligy nad Prostějovem vysoko 5:0 a vedou tabulku o tři body před Líšní. Fotbalová FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA - 26. kolo: Karviná - Prostějov 5:0 (2:0) Branky: 47. a 55. Boháč, 1. Akinyemi, 31. Málek, 68. Memič. Rozhodčí: Klíma - Šimáček, Cichra. ŽK: Mikuš, Krčík - Moučka, Elbel. Diváci: 1251. Táborsko - Dukla Praha 2:1 (0:1)

Sparta se výrazně přiblížila k titulu. Výhru v derby v 7. minutě nastavení vystřelil z penalty Krejčí

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     13.05.2023 (20:24)     Sekcia sport

Finále sezóny je tu, ačkoliv předčasné. Sparta doma v derby přivítala Slavii, která za ní byla před zápasem o 2 body a případnou výhrou by se Sparta výrazně přiblížila vysněnému mistrovskému titulu. Ještě v 7. minutě nastavení to bylo 2:2. Jenže po faulu Ogbua si k penaltě stoupnul Ladislav Krejčí a s přehledem jí proměnil. Sparta udělala významný krok k titulu.

Dukla uspěla i ve 2. kole, Líšeň přišla o výhru z derby v poslední minutě

Zdroj Zdroj: idnes.cz     31.07.2021 (13:14)     Sekcia sport

Fotbalisté pražské Dukly zvítězili v Třinci 3:1 a naplno bodovali také ve druhém kole druhé ligy. Líšeň o druhou výhru v nové sezoně přišla v poslední minutě, když s nováčkem Vyškovem v Drnovicích remizovala 1:1.

Chelsea přišla v nastavení o výhru, debakl Manchesteru United

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     07.05.2022 (20:49)     Sekcia sport

Londýn - Fotbalisté Chelsea v sedmé minutě nastavení ztratili vítězství nad Wolverhamptonem a v domácím utkání 36. kola anglické ligy remizovali 2:2. Třetí tým tabulky ztratil body...

Dukla pod Radou začala prohrou s Líšní

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.07.2022 (19:03)     Sekcia sport

Fotbalisté pražské Dukly pod trenérem Petrem Radou vstoupili v pátek do nové sezony druhé ligy domácí prohrou 0:1 s Líšní. Zápas směřoval k dělbě bodů, jenže v závěru základní hrací doby rozhodl po pouhých pěti minutách na hřišti střídající gabonský záložník Guy Reteno Elekana.

Jihlava uhájila náskok, v baráži s Kladnem má první bod

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.04.2022 (16:28)     Sekcia sport

Domácí led zatím hraje soupeřům v letošní baráži o extraligu do karet. Zatímco v úvodních dvou utkáních dominovali v chomutovském azylu hokejisté Kladna, první duel v Jihlavě pro změnu ovládli hráči z Vysočiny. Hosté sice měli po dramatické druhé třetině pouze jednogólové manko, Dukla ale v poslední minutě zápasu zpečetila gólem do prázdné branky výhru 5:3.

Karviná čeká sedm kol na výhru a v tabulce je poslední

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.09.2023 (17:02)     Sekcia sport

Fotbalová liga: Karviná - Teplice 0:1 (82. Fila). Tepličtí zvítězili po pěti ligových duelech, Karviná čeká sedm kol na výhru a v tabulce je poslední.

Dukla se dočkala výhry

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.08.2022 (12:12)     Sekcia sport

Fotbalová FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA - 5. kolo: Olomouc B - Karviná 3:2 (1:2), Slavia Praha B - Dukla Praha 1:3 (0:1), 17:00 Varnsdorf - Třinec.

Karviná ve druhé lize přestřílela Vlašim

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.08.2022 (19:00)     Sekcia sport

Fotbalová FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA - 2. kolo: Karviná - Vlašim 3:2 (1:2), 18:00 Jihlava - Olomouc B, Opava - Dukla Praha.