Sparta díky penaltě ze 14. minuty nastavení zvládla důležitý duel s Plzní

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     26.04.2023 (23:25)     Sekcia sport

Slavia díky dvěma gólům hvězdného mladíka Matěje Juráska zvládla nepřijemné utkání v Ostravě a čekala na odpověď Sparty, která se doma utkala s Viktorií Plzeň. Ačkoliv bylo přes 100 minut skóre 1:1, Ladislav Krejčí z penalty vystřelil letenským výhru a odvrátil pohromu v podobě další ztráty bodů v titulovém souboji právě s rivaly ze Slavie. celý článek

Sparta otočila díky penaltě veledůležitý duel s Plzní. Západočechy poprvé vedl trenér Bílek

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     12.05.2021 (20:40)     Sekcia sport

Fotbalisté Sparty v dohrávce 23. kola první ligy zvítězili po obratu nad Plzní 3:1. Hosté, na jejichž lavičce si po nedělním odvolání trenéra Adriana Guľy odbyl obnovenou premiéru Michal Bílek, se ujali vedení v 11. minutě zásluhou stopera Jakuba Brabce. Domácí však ve druhém poločase odpověděli třemi trefami.

Sparta díky penaltě ve 14. minutě nastavení porazila Plzeň

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.04.2023 (21:43)     Sekcia sport

Fotbalisté pražské Sparty porazili ve šlágru 29. kola první ligy obhájce titulu Plzeň 2:1 gólem z penalty ve 14. minutě nastavení. Letenští za vedoucím městským rivalem Slavií v tabulce zaostávájí kolo před koncem základní části o skóre.

Fotbalisté Žižkova dvěma góly v nastavení otočili derby na Dukle

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.05.2021 (17:25)     Sekcia sport

Fotbalisté Viktorie Žižkov dvěma góly v nastavení obrátili malé pražské derby na Dukle a zvítězili 2:1. Domácí na Julisce vedli od 78. minuty díky penaltě, kterou proměnil Sunday Faleye, ale v druhé a šesté minutě nastaveného času otočil výsledek zápasu 22. kola střídající Daniel Richter.

Sparťan Krejčí byl při vítězné penaltě v klidu, nejdříve váhal, kam ji kopnout

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     26.04.2023 (23:34)     Sekcia sport

Praha - Kapitán fotbalistů Sparty Ladislav Krejčí mladší byl podle vlastních slov při rozhodující vítězné penaltě proti Plzni ve 14. minutě závěrečného nastavení v klidu. Myslí...

Sparta se výrazně přiblížila k titulu. Výhru v derby v 7. minutě nastavení vystřelil z penalty Krejčí

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     13.05.2023 (20:24)     Sekcia sport

Finále sezóny je tu, ačkoliv předčasné. Sparta doma v derby přivítala Slavii, která za ní byla před zápasem o 2 body a případnou výhrou by se Sparta výrazně přiblížila vysněnému mistrovskému titulu. Ještě v 7. minutě nastavení to bylo 2:2. Jenže po faulu Ogbua si k penaltě stoupnul Ladislav Krejčí a s přehledem jí proměnil. Sparta udělala významný krok k titulu.

Krejčí se adaptoval rychle, proti Plzni přispěl třemi body. Sparta zvládla první duel

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     14.09.2021 (20:23)     Sekcia sport

Olomouc s Davidem Krejčí uspěla i v druhém zápase sezony. Posila z Bostonu se na výhře 4:1 proti Plzni podílela dvěma brankami a jednou asistencí.

FOTBAL ONLINE: Pardubice hájí Ďolíček, po penaltě prohrávají. Chystají se Plzeň i Sparta

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.01.2021 (13:49)     Sekcia sport

Vedoucí Slavia proti Olomouci roli favorita zvládla, letošní premiéra čeká další týmy. Nedělní program 15. kola fotbalové Fortuna ligy nabízí tři zápasů. Od 14:00 hrají Pardubice s Českými Budějovicemi. Od 16:00 je na pořadu duel Příbrami s Plzní, utkání vysílá O2 TV Sport. Od 18:30 potom Baník před kamerami O2 TV Sport hostí Spartu. Všechny ligové zápasy můžete sledovat v online reportážích na Sport.cz.

Fotbalisté Burkiny Faso porazili Mauritánii díky penaltě v nastavení

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.01.2024 (18:18)     Sekcia sport

Fotbalisté Burkiny Faso porazili ve svém prvním utkání na africkém šampionátu v Pobřeží slonoviny díky penaltě v nastaveném čase 1:0 Mauritánii. Vstoupit vítězně do turnaje se jim povedlo poprvé v historii na třináctý pokus.

Nováčka zachránil střídající Huf. Pardubice zůstávají v Ďolíčku neporažené

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.11.2020 (17:45)     Sekcia sport

Fotbalisté Pardubic zůstávají ve svém azylu u Botiče dál neporažení. Do 95. minuty sice prohrávali s Olomoucí po penaltě Nešpora, alespoň remízu 1:1 ale nováčkovi trefil v nastavení střídající Huf. Sigma protáhla svoji bodovou šnůru na šest zápasů a dostihla v tabulce druhou Spartu, která má však duel v Teplicích k dobru.

Liverpool přišel po penaltě v nastavení o výhru v Brightonu, Manchester City rozstřílel Burnley

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     28.11.2020 (18:23)     Sekcia sport

Fotbalisté Liverpoolu remizovali v 10. kole anglické ligy v Brightonu 1:1. Obhájce titulu přišel o vítězství ve třetí minutě nastavení, kdy Pascal Gross proměnil penaltu. I tak se "Reds" posunuli do čela neúplné tabulky o bod před Tottenham. "Spurs" mají k dobru nedělní duel na hřišti třetí Chelsea. Manchester City i díky hattricku Rijáda Mahrize rozstřílel Burnley 5:0.

Sparta zvládla duel s nováčkem, Kuchta zůstal mezi náhradníky

Newcastle hrál téměř celý zápas v deseti, s Norwichem vybojoval remízu

Loni pražský přebor, teď málem hattrick Plzni. Pohádka, zářil no name hrdina

Moc jsem si to užil. Sparťan Krejčí o penaltě i oslavách výhra nad Plzní

Fotbalisté hráli v přípravě s Ukrajinou 1:1, v nastavení srovnal Vydra

Liverpool přišel po penaltě v nastavení o výhru v Brightonu, přesto se dostal do čela Premier League

Sparta zvládla první derby, z penalty rozhodl Karabec

Sparta přejela Liberec, Třinec slaví last minute výhru. Zlín ukončil špatnou sérii s Boleslaví

Záchrana v šesté minutě nastavení. Arsenal remizoval s Crystal Palace

FOTBAL ONLINE: Infarktový závěr! Příbram v nastavení vyrovnala proti Slavii. Sparta prohrává v Olomouci

Sparta v Plzni tvrdě narazila. Přišla o podzimní neporazitelnost i ligové vedení

Šance na titul pro Slavii žijí. Sešívaní zvládli šlágr s Viktorií Plzeň

Sparta měla nabito a přerušila sérii neúspěchů

De Roon v nastavení zachránil Bergamu remízu v italské lize

Kolaps po přestávce. Sparta v Záhřebu propadla

Slavia v nastavení vydřela výhru 3:2 v Tiraspolu a v EL postoupila

Liberec - Sparta 1:3, obrat v nastavení, dvě penalty proměnil Mabil, skóroval i Kuchta

Sparta to zvládla: Díky výhře na Kypru a prohře Betisu s Rangers postupuje ze skupiny

Slavia přišla v nastavení o výhru, její náskok před Plzní se ztenčil. Sparta doma vyhrála

Obrat v posledních minutách! Valencie rozhodla o výhře v nastavení

Lewandowski vystřelil Bayernu výhru nad Augsburgem

Fotbalisté Villarrealu porazili Gironu po penaltě v jedenácté minutě nastavení

HOKEJ ONLINE: Sparta během necelé minuty ztratila dvougólový náskok, Kometa znovu vede

Viktoria po drtivém tlaku slaví. Infarktový závěr a obrovské emoce v Jablonci

Zářez proti Plzni? Guľa o penaltě pochybuje: Gólman to jistí a hráč spadne...

Příbram - Olomouc 2:0, pomohla i penalta, domácí se odlepili ode dna.

Plzeň po drtivém tlaku slaví. Infarktový závěr a obrovské emoce v Jablonci!

Ostrava v závěru otočila duel v Hradci, výhru 3:2 zařídil Tanko

Teplice padly v nastavení, nevyhrály deváté kolo po sobě

FOTBAL ONLINE: Baník se vrací do hry, přestřelka na Spartě pokračuje! Příbram prohrála a je poslední

Sparta - Slovácko. Moravané hrají na Letné důležitý duel v boji o evropské poháry

Kometa zvládla přestřelku v Plzni, vyhrála 6:5 po nájezdech

FOTBAL ONLINE: Baník míří na Spartu! Ve skupině o záchranu Příbram prohrála a je poslední