Švýcaři se dočkali výhry, na Českých hokejových hrách udolali Finsko

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.05.2023 (15:23)     Sekcia sport

Švýcarští hokejisté porazili na Českých hrách soupeře z Finska 2:1 a dočkali se v Euro Hockey Tour úspěchu po sedmi porážkách. V čase 24:49 v Brně rozhodl v přesilové hře Calvin Thürkauf. Pro svěřence trenéra Patricka Fischera to byla v jedenáctém utkání v ročníku EHT třetí výhra a první s plným bodový ziskem. celý článek

Finsko přetlačilo na Českých hrách Švýcary

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.05.2024 (14:44)     Sekcia sport

Hokejisté Finska porazili na Českých hrách v Brně Švýcarsko 3:1 a mají po dvou zápasech plný počet bodů. Švýcaři prohráli i jedenáctý zápas v EHT.

Švédové na Českých hrách udolali Finsko, prodloužení rozhodl Lindholm

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.05.2023 (15:29)     Sekcia sport

Švédští hokejisté porazili v posledním vystoupení na Českých hrách Finsko 4:3 v prodloužení. Švédové, kteří v sobotu v Brně podlehli českému týmu 3:4, dvakrát vedli, ale pak prohrávali 2:3 a zachraňovali zápas gólem v závěru, když v čase 56:08 vyrovnal v přesilovce Fabian Zetterlund. O triumfu vítězů celé série Euro Hockey Tour pak po 88 sekundách prodloužení rozhodl další útočník Pär Lindholm. Finové skončí na brněnském turnaji poslední.

Rusy nahradí na Českých hokejových hrách v Ostravě reprezentace Rakouska

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.03.2022 (14:54)     Sekcia sport

Čtvrtým účastníkem Českých her, které se uskuteční na přelomu dubna a května v Ostravě, bude Rakousko. Na třetím turnaji seriálu Euro Hockey Tour nahradí Rusko, které bylo z mezinárodních hokejových akcí vyloučeno po ruské invazi na Ukrajinu, a doplní domácí reprezentaci, Švédsko a Finsko.

Švédové na úvod Švýcarských her udolali domácí tým v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.12.2022 (22:40)     Sekcia sport

Hokejisté Švédska porazili v úvodním vystoupení na Švýcarských hrách, které jsou nově součástí série Euro Hockey Tour, ve Fribourgu domácí tým 3:2 v prodloužení. Švýcaři v základní hrací době dvakrát odpověděli na vedoucí gól Seveřanů, v čase 63:05 ale rozhodl Marcus Sörensen. Švédové vedou průběžnou tabulku celého seriálu díky lepšímu skóre před Čechy. Švýcaři budou v sobotu dalším soupeřem národního týmu, který dnes zdolal Finsko 3:2.

Finsko na Švédských hokejových hrách otočilo zápas se Švýcarskem

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.02.2023 (23:02)     Sekcia sport

Švédské hokejové hry, turnaj Euro Hockey Tour: Švýcarsko - Finsko 5:6 po sam. nájezdech. Finové prohrávali ve druhé třetině 3:5. Rozhodl Ahti Oksanen.

Hokejisté Švýcarska zvítězili v utkání Českých hokejových her nad Finskem

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.05.2023 (14:25)     Sekcia sport

Hokejisté Švýcarska zvítězili v utkání Českých hokejových her nad Finskem těsně 2:1. Švýcaři uspěli v Euro Hockey Tour po sedmi porážkách. Ve 25. minutě rozhodl Calvin Thürkauf.

Nevídané! Reprezentace na Českých hrách rozdrtila Švédy!

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.04.2022 (15:20)     Sekcia sport

To byl uragán! Čeští hokejisté na Českých hokejových hrách v Ostravě proti Švédsku ve svém druhém vystoupení deklasovali severského soupeře 9:3 a těsnou čtvrteční porážku s Finy 1:2 po nájezdech odčinili i s úroky.

HOKEJ ONLINE: Švýcaři vydřeli těsnou výhru, český tým čeká duel se Švédy

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.05.2023 (06:46)     Sekcia sport

Česká hokejová reprezentace dnes v Brně na Českých hrách nastoupí proti Švédsku. Zápas s již jistým vítězem Euro Hockey Tour začne v 16:00 a půjde o další část přípravy na blížící se mistrovství světa. Odehrán již byl duel Švýcarsko - Finsko, v němž výběr Suomi prohrál 1:2. Obě utkání můžete sledovat v podrobných reportážích na Sport.cz.

Rekordní zápis! Reprezentace na Českých hrách rozdrtila Švédy!

Národní tým bavil hokejem fanoušky v Ostravě a jistě i u televizních obrazovek. Druhé vystoupení domácí reprezentace na Českých hokejových hrách přineslo nejvýraznější vítězství nad Švédy od rozdělení Československa. Nejvýrazněji se na výsledku 9:3 podílel centr Petr Holík, jenž dva góly dal a u dalších dvou asistoval.

Znovu trápení v útoku, ale hokejisté vydřeli na Švédských hrách druhou výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.02.2023 (09:19)     Sekcia sport

Dvě výhry na turnaji, ale žádné velké juchání. Ani ve třetím utkání na Švédských hokejových hrách Češi výkonem nepřesvědčili. Ve třech zápasech si připsali celkem pouhých 50 střel na branku. Proti Švýcarsku jich bylo zatím nejvíc, devatenáct. Národní tým dlouho držel hubené vedení, po soupeřově srovnání rozhodl v prodloužení Filip Chlapík. Výborně chytal gólman Stezka a Češi po vítězství 2:1 skončí na turnaji se čtyřmi body nejhůře na třetím místě právě před jejich nedělním soupeřem. V případě, že Finsko porazí domácí Švédy za plný počet bodů, bude český výběr druhý.

Švédsko slaví na Švýcarských hokejových hrách druhou výhru

Hokejisté Švédska porazili Švýcarsko a budou útočit v Karlstadu na triumf

Tým, hlavní zbraň dvacítky. Švýcaři si mysleli, že nás zmáknou, těšilo Rulíka

Hokejisty čeká druhý duel na Českých hrách, nastoupí proti Švédsku

HOKEJ ONLINE: Reprezentace na Českých hrách drtí Švédy!

HOKEJ ONLINE: Reprezentace na Českých hrách bojuje proti Švédsku

HOKEJ ONLINE: Reprezentace na Českých hrách začala proti Švédsku zostra

Sestava na Rusy je známá! Trenéři překvapili nenasazením útoku, který zářil na Českých hrách

HOKEJ ONLINE: Švýcaři už vedou nad Itálií, výhry slaví Dánsko i Švédsko

HOKEJ ONLINE: Švýcaři proti Itálii dominují, výhry slaví Dánsko i Švédsko

Dvě výhry a dost. Hokejový Motor doma v extralize selhal

HOKEJ ONLINE: Slováci senzačně postupují! Rusové nezaváhali, teď bojují Švýcaři s Finskem

HOKEJ ONLINE: Slováci senzačně postupují! Rusové nezaváhali, Švýcaři prohrávají s Finskem

HOKEJ ONLINE: Slováci senzačně postupují! Rusové nezaváhali, Švýcaři snížili s Finskem

Dynamo se dočkalo výhry a už není poslední

Čeští hokejisté vítězně otevřeli Euro Hockey Tour. Po obratu přehráli Finsko 2:1

Volejbaloví vicemistři z Českých Budějovic porazili v předehrávce Benátky

Záplava českých vlajek nebo zdravotníci Švýcaři. Projděte si návrh olympijských dresů

Ledový Peking. Bitva proti Rusům s komentářem Jiřího Šlégra

Finové po obratu porazili Švédy a na Karjale skončili třetí

Ledový Peking. Bitva proti Rusům s komentářem Jiřího Šlégra, dojde i na biatlon

Dvě čtvrtfinále, dvě výhry. Porazí Češi Finsko i potřetí?

Krásná rána do šibenice a tým z Württemberska se odrazil ode dna

Finsko se topí v euforii! Kanadu udolalo v prodloužení a slaví zlato

Fotbalisté Českých Budějovic udolali divizního soupeře v prodloužení, Baník jde také dál

HOKEJ ONLINE: Finsko demoluje Česko o 4 branky, Čechům hrozí debakl

SESTŘIH: Finsko se topí v euforii! Kanadu udolalo v prodloužení a slaví zlato