Brabcová a Smetana byli třetí v mixu ve vzduchovce na SP v Baku

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.05.2023 (10:34)     Sekcia sport

Aneta Brabcová a František Smetana obsadili na Světovém poháru v Baku třetí místo v soutěži smíšených dvojic ve střelbě ze vzduchové pušky. Společně v této olympijské disciplíně oslavili největší úspěch, v únoru byli v Káhiře desátí. celý článek

Střelci Brabcová a Smetana byli třetí v mixu ve vzduchovce na SP v Baku

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.05.2023 (11:17)     Sekcia sport

Brabcová a Smetana byli při SP v Baku bronzoví

Aneta Brabcová a František Smetana obsadili na Světovém poháru v Baku třetí místo v soutěži smíšených dvojic ve střelbě ze vzduchové pušky.

Střelci Brabcová a Smetana byli na Evropských hrách čtvrtí ve vzduchovce

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.06.2023 (12:03)     Sekcia sport

Aneta Brabcová a František Smetana skončili na Evropských hrách v Krakově čtvrtí ve střelbě smíšených týmů ze vzduchové pušky. V souboji o bronzové medaile prohráli s Italy Danilem Sollazzem a Sofií Ceccarellovou 8:16.

Puškaři Brabcová a Smetana byli v Káhiře desátí v olympijském mixu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.02.2023 (11:28)     Sekcia sport

Puškaři Aneta Brabcová a František Smetana obsadili na Světovém poháru v Káhiře desáté místo ve střelbě ze vzduchovky v olympijské disciplíně mix.

Duo Brabcová, Smetana skončilo třetí na SP v Baku

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.05.2023 (12:18)     Sekcia sport

SP ve sportovní střelbě v Baku - smíšené dvojice: Vzduchová puška - finále: Chuang Jü-tching, Šeng Li-chao - Wang Č'-lin, Jang Chao-žan (všichni Čína) 16:14, o 3. místo: Brabcová, Smetana (ČR) - Dénesová, Pekler (Maď.) 17:11 Vzduchová pistole - finále: Thadigolová Subbaradžuová, Singh (Indie) - Arunovičová, Mikec (Srb.) 16:14...v kvalifikaci 11. Schejbalová, Dubový (ČR).

Puškaři Brabcová a Smetana byli desátí na SP v olympijském mixu

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.02.2023 (12:05)     Sekcia sport

Puškaři Aneta Brabcová a František Smetana obsadili na Světovém poháru v Káhiře desáté místo ve střelbě ze vzduchovky v olympijské disciplíně mix. V soutěži smíšených dvojic je přesně jeden bod dělil od postupového čtvrtého místa a duelu o bronz.

Mistrovství světa ve sportovní střelbě v Baku:

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.08.2023 (16:32)     Sekcia sport

MS ve sportovní střelbě: Vzduchová puška mix - finále: 1. Chuang Jü-tching, Šeng Li-chao (Čína), 24. Brabcová, Smetana, 44. Blažíčková, Přívratský (ČR). Vzduchová pistole mix: 1. Singhová, Narwal (Indie), v kvalifikaci 20. Schejbalová, Dubový (ČR). Skeet - ženy: 1. Barteková (SR) 54/v rozstřelu 11, 25. Šindelářová, 34. Kučerová, 50. Šumová (ČR). Družstva: 1. USA 365

Skeetaři Tomeček a Šumová skončili na SP v Baku třetí v mixu

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.06.2022 (15:36)     Sekcia sport

Jakub Tomeček a Barbora Šumová obsadili na střeleckém Světovém poháru v Baku třetí místo v soutěži smíšených dvojic ve skeetu. Čeští brokaři v duelu o bronz porazili kuvajtský pár Eman Šamáaová, Abdullah Rašídí. V ázerbájdžánské metropoli se postarali v závěrečném dnu o druhou medaili pro českou výpravu, tu první vybojoval v minulém týdnu vítěz soutěže v trapu Jiří Lipták.

Skeetaři Tomeček a Šumová skončili na Světovém poháru v Baku třetí v mixu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.06.2022 (15:32)     Sekcia sport

Střelec na běžící terč Jonáš byl na mistrovství světa v Baku opět čtvrtý

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.08.2023 (13:41)     Sekcia sport

Střelec Bedřich Jonáš skončil na mistrovství světa v Baku čtvrtý i v druhé vzduchovkářské disciplíně na běžící terč. V takzvaném mixu, při němž se terče pohybují nepravidelně nižší a vyšší rychlostí, osmatřicetiletý reprezentant zaostal za medailí o dva body, poté co ve druhé části soutěže neudržel průběžné třetí místo.