Východočeši se dotáhli na Zbrojovku, kanonýr Řezníček nedal dvě penalty

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.05.2023 (16:58)     Sekcia sport

Fotbalisté Pardubic vyhráli ve druhém kole ligové nadstavby ve skupině o záchranu v Brně 2:0. Ve 34. minutě otevřel skóre Martin Chlumecký a v nastavení přidal pojistku střídající Ladislav Krobot. Domácí kanonýr Jakub Řezníček neproměnil v rozmezí šesti minut druhé půle dva pokutové kopy, obě střely mu chytil brankář Florin Nita. Hosté vyhráli venku po šesti zápasech a bodově srovnali krok se Zbrojovkou, na barážových příčkách mají čtyřbodový náskok na poslední Zlín. celý článek

Řezníček nedal dvě penalty a poprvé kvůli fotbalu brečel. Za majitelem Zbrojovky stojí

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.05.2023 (19:24)     Sekcia sport

Opouštěl hřiště se slzami v očích. Kapitán brněnských fotbalistů a nejlepší ligový kanonýr Jakub Řezníček neproměnil ve druhé půli záchranářské bitvy s Pardubicemi za stavu 1:0 pro východočeský tým ani jeden ze dvou nařízených pokutových kopů. Zbrojovka nakonec padla 0:2 a po třetím ligovém nezdaru v řadě ji čekají ve zbytku sezony ještě velké starosti.

Kanonýr Řezníček dal dva góly a kouč Hašek mohl slavit

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.04.2023 (18:04)     Sekcia sport

Fotbalisté Zbrojovky Brno pod vedením nového kouče Martina Haška naplno zabrali. V nedělním utkání 27. kola Fortuna ligy vyhráli nad Pardubicemi 2:1, oba góly vstřelil kanonýr Jakub Řezníček. Hosté až v nastavení korigovali skóre, následně se dožadovali i penalty, ale sudí ji po konzultaci se systémem VAR odvolal.

Brno - Zlín 1:1, srovnal Řezníček, předtím Zbrojovku podržel Berkovec

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.03.2023 (17:06)     Sekcia sport

Zlínští fotbalisté se po 22. kole Fortuna ligy neodlepí od jejího dna. Našlápnuto přitom měli slibně, v Brně od deváté minuty vedli, ale další branky i kvůli výtečnému domácímu brankáři Berkovcovi nepřidali. Alespoň bod Zbrojovce pak v závěru zápasu zařídil nejlepší kanonýr soutěže Řezníček.

Nezastavitelný Řezníček po poháru: Láká mě 100 gólů, ne střelecká koruna

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.11.2022 (15:35)     Sekcia sport

Jedenáct gólů v lize, dva ve čtvrtek v domácím poháru. Snový podzim korunoval brněnský kanonýr Jakub Řezníček v Teplicích, jeho zásahy posunuly fotbalovou Zbrojovku k vítězství 3:2 v prodloužení a postupu do čtvrtfinále. „Škoda, že je konec podzimu,“ křenil se čtyřiatřicetiletý útočník na Stínadlech, kde před svým návratem do Brna působil.

Kanonýr Řezníček se pomstil Teplicím. Takový hráč nám chyběl, litoval Jarošík

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.11.2022 (12:07)     Sekcia sport

Nejlepší střelec českého fotbalového podzimu Jakub Řezníček odřízl Teplice od postupu do čtvrtfinále poháru. Do čtvrtečního osmifinále na Stínadlech naskočil jako žolík, z penalty v nastaveném čase poslal zápas do prodloužení a v něm rozhodl o výhře Brna 3:2.

Útočník Řezníček našel angažmá, bude hrát za druholigovou Zbrojovku

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.07.2021 (16:32)     Sekcia sport

Fotbalový útočník Jakub Řezníček bude po svém odchodu z Teplic působit v další sezoně v týmu druholigové Zbrojovky Brno. Klub o příchodu třiatřicetiletého ofenzivního hráče informoval na svém webu. Na jak dlouho Řezníček ve Zbrojovce podepsal smlouvu, klub neuvedl.

Brněnský Řezníček po demolici Ústí: Nevím, kdo by se uspokojil druhou ligou

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.09.2021 (10:12)     Sekcia sport

Devátý zápas, sedmý gól. I nejlepší střelec druhé fotbalové ligy Jakub Řezníček se podílel na páteční brněnské demolici ústecké Army 6:1 a udržel Zbrojovku na čele tabulky.

Sparta sfoukla Teplice a dotírá na druhou Plzeň. Viktoria brala jen bod. Jablonec nedal dvě penalty

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.03.2023 (06:10)     Sekcia sport

Fotbalová Fortuna liga nabídla pět sobotních utkání 22. kola. Olomouc potvrdila titul jarního remízového krále a v Plzni hrála 1:1. Jablonec otočil proti Hradci a tři body bere po vítězství 4:1. Kanonýr Jakub Řezníček vystřelil Zbrojovce bod doma se Zlínem (1:1) a Baník remizoval taktéž 1:1 s Pardubicemi. Sparta na Letné porazila Teplice jasně 4:1 a dotahuje se v tabulce na druhou Plzeň. Liga pokračuje v neděli třemi duely.

Produktivní Východočeši se dotáhli na pátou Duklu

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.11.2020 (16:16)     Sekcia sport

Fotbalisté Chrudimi porazili v dohrávce čtvrtého kola druhé ligy Vyšehrad 3:0 a v tabulce se bodově dotáhli na pátou pražskou Duklu. Východočeši se dostali do vedení už v 8. minutě zásluhou Korejce Ju Kang-hjona, v úvodu druhé půle pak v rozmezí pěti minut skórovali Petr Rybička a Ladislav Mužík. Vyšehrad zůstal v tabulce po sedmi kolech poslední s jediným bodem.

Kanonýr Řezníček zachránil Brnu doma bod se Zlínem

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.03.2023 (17:02)     Sekcia sport

Fotbalová liga: Brno - Zlín 1:1 (87. Řezníček - 9. Procházka). Zlín nevyhrál třetí kolo po sobě a venku v lize 25. utkání za sebou od srpna 2021.

Možnosti měl, zájemce však odmítal. Kanonýr Řezníček pokračuje v Brně

Musíme vrátit Zbrojovku do ligy, velí Řezníček. Připustil komplikovaný vztah s Haškem

Kanonýr Řezníček vystřelil Zbrojovce remízu ve Vršovicích

Jde to za mnou, řekl palič Řezníček po prohře v Budějovicích

Řezníček nedal? Penaltu asi není sranda kopat, reagoval Chramosta po splněném snu

Ligový kanonýr Řezníček prodloužil smlouvu v Brně, zůstane do roku 2025

Hattrick, ale ne ten chtěný. Další pád Zbrojovky neodvrátil ani kanonýr Řezníček

Řezníček hattrickem pojistil záchranu

Řezníček zářil

Kanonýr Řezníček nad Brnu naději, nakonec Zbrojovka padla

FOTBAL ONLINE: Zlínský finiš vystrašil Spartu, kanonýr Řezníček opět pálil, chystá se mistr

Řezníček pohrdl hattrickem: Chtěl jsem si hrát na technického fotbalistu, usmíval se po výhře

Argentina na křídlech Martínezů. Jak Emiliano lapil penalty a Lautaro rozhodl

Protest a slzy kapitána. Brnu boj o záchranu nejde a fanouškům došla trpělivost

ONLINE: Sparta - Brno, favorit v osvědčené sestavě. Dotáhne se na Slavii?

Řezníček si vyhádal penaltu a zase se trefil, na Šilhavého telefon ale nečeká

Rozjetý Řezníček po gólu číslo 16: Nevím, proč na mě v Teplicích pískali. Mluvil i o reprezentaci