Američané zlomili dánský odpor až v poslední desetiminutovce

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.05.2023 (07:26)     Sekcia sport

Hokejisté USA vyhráli na mistrovství světa v Tampere i pátý zápas a po výhře nad Dánskem 3:0 mají jistý postup do čtvrtfinále. Američané zlomili odpor houževnatého soupeře až ve třetí třetině, do 50. minuty se hrálo bez branek. Gól a dvě asistence si připsal Alex Tuch, čisté konto udržel Casey DeSmith. Dánsko prohrálo podruhé na šampionátu, s osmi body drží čtvrté místo v tabulce skupiny A. celý článek

SESTŘIH: Američané zlomili dánský odpor až v poslední desetiminutovce

Házenkáři Talentu se hodně nadřeli, ale Nové Veselí nakonec zlomili

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.02.2021 (10:47)     Sekcia sport

Brankář házenkářů Talent týmu Plzeňského kraje Karel Šmíd se po nemoci znovu vrátil mezi tyče a důležitými zákroky především v poslední desetiminutovce středeční dohrávky sedmého kola extraligy pomohl spoluhráčům k výhře 29:27 nad Novým Veselím.

Real Madrid zlomil odpor Pamplony až na konci, góly dali Valverde a Asensio

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.02.2023 (23:23)     Sekcia sport

Fotbalisté Realu Madrid zlomili ve 22. kole španělské ligy odpor domácí Pamplony až na konci druhého poločasu a po výhře 2:0 snížili v neúplné tabulce náskok vedoucí Barcelony na pět bodů.

Děčín přehrál Slavii a vévodí basketbalové lize, Ústí má první vítězství

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.10.2022 (21:44)     Sekcia sport

Děčínští basketbalisté zdolali ligového nováčka Slavii Praha 80:63 a se čtyřmi výhrami z pěti zápasů vedou tabulku. Matěj Svoboda přispěl k vítězství 22 body a osmi doskoky. Domácí zlomili odpor slávistů až v poslední čtvrtině, kterou vyhráli o deset bodů.

Děčín po výhře nad Slavií vede ligu basketbalistů, Ústí má první vítězství

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.10.2022 (22:34)     Sekcia sport

Přesilovka Realu? Vyloučení bylo přísné, úplně stačila žlutá, tvrdí bývalý rozhodčí

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.02.2021 (06:41)     Sekcia sport

Bylo to nejrychlejší vyloučení v Lize mistrů za poslední tři roky. Fotbalisté Realu Madrid odpor dlouho oslabeného Bergama zlomili až v závěru. Přesilovku, která začala na konci 17. minuty, využili v 86. minutě středeční úvodního osmifinále díky trefě Mendyho.

Nakonec vysoká výhra! Čeští hokejisté ve třetí třetině zlomili odpor Rakušanů

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.04.2021 (18:19)     Sekcia sport

Česká hokejová reprezentace vyhrála i druhý přípravný zápas proti Rakousku. Ve čtvrtek ve Vídni potvrdili Pešánovi svěřenci roli favorita a zvítězili přesvědčivě 5:0, v odvetě v Jindřichově Hradci se dvě třetiny se soupeřem trápili a stav byl jen 2:2. Až pěti trefami v poslední třetině domácí rozhodli o vysoké výhře 7:2.

Hrozně si téhle výhry ceníme, ale práce nekončí, prohlásil sparťan Tomášek

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     25.03.2022 (22:17)     Sekcia sport

Liberec - Na patrně největší odpor soupeře v dosavadním průběhu čtvrtfinálové série proti Liberci narazili v dnešním třetím utkání hokejisté Sparty. Zlomili ho až gólem Romana...

Portugalci penaltu zahrávat neměli. Vzalo nám to naději, řekl uruguayský Gimenéz

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.11.2022 (11:00)     Sekcia sport

Pokutový kop, kterým portugalští fotbalisté v závěru utkání na mistrovství světa v Kataru definitivně zlomili odpor houževnatých a dotěrných Uruguayců, íránský sudí na doporučení katarského videoasistenta nařídil chybně. Vyplývá to z pravidel Mezinárodní fotbalové federace (FIFA).

Sparta zahrávala penaltu správně. Šlo o faul hráče Bohemians, řekla komise

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.11.2023 (13:44)     Sekcia sport

Pokutový kop, kterým zlomili houževnatý odpor soupeře, sparťanští fotbalisté proti Bohemians zahrávali v souladu s pravidly. „Rozhodčí správně nařídil pokutový kop, jednalo se o přestupek,“ oznámila komise rozhodčích.

Real Madrid zlomil odpor Pamplony až v závěru góly Valverdeho a Asensia

Sparta rozhodla třemi góly v poslední desetiminutovce

Slavia - Bohemians 2:1, góly Ševčíka a Chytila, hosté v závěru jen korigovali

Motor zlomil odpor posledních Beranů v poslední třetině

Dvacítka rozhodla generálku až třemi góly v poslední třetině

Házenkáři Plzně zlomili statečný odpor Maloměřic až po poločase

O králi Tour je rozhodnuto, dánský rytíř se zkrvaveným Pogačarem zlomit nenechal

Vítkovice čtyřmi góly ve druhé části zničily Motor

Vítkovičtí zlomili odpor Boleslavi i spekulace o Muellerově odchodu

Plzeňský asistent Trousil: Vítězství je důležité hlavně pro psychiku

"Vy jste snad někdy vyhráli?" Dánský brankář si rýpnul do sebevědomých Angličanů

Basketbalisté Nymburka po pauze zlomili odpor Brna a drží domácí neporazitelnost

Jihoafričtí ragbisté zahájili obhajobu titulu mistrů světa výhrou nad Skotskem

Ten mrtvý jsem mohl být já. Švýcarovi z NBA policisté „jen“ zlomili nohu

Dohrát NHL? Odpor hráčů sílí. Prázdných tribun si ani nevšimnete, oponuje trenér

Dánský fotbalista Eriksen byl po operaci propuštěn z nemocnice

Nikdo z nás na nic nekašle, ale nelepí nám to, stýská si po další porážce útočník Komety Horký

Tým, který sází na statistiky. Dánský Midtjylland chce připravit Slavii o třetí účast v Lize mistrů

Vysněná posila. Dánský reprezentant Bah dorazil do Edenu, chce vyhrávat tituly

Spousta lidí mě odepsala, ale pořád mám co nabídnout, říká Plíšková

Další česko-dánský souboj. Plzeň touží napravit vyřazení z Ligy mistrů

Sborná si poradila se Švýcary a čtvrtfinále MS má na dosah

Slavia zůstává doma a představuje vysněnou posilu, přišel dánský bek Bah

Saňáka prohra ve Zlíně bolela. Dostali jsme strašně laciné góly, litoval kouč trápící se Sigmy