SESTŘIH: Slováci rozhodli zápas naděje už v první třetině, svůj osud však v rukou nemají

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.05.2023 (07:03)     Sekcia sport

Hokejisté Slovenska zvítězili ve svém posledním utkání skupiny B na mistrovství světa nad Norskem 4:1. K postupu do čtvrtfinále však musí ve večerním zápase porazit už jistý vítěz skupiny Švýcarsko domácí Lotyše, kteří mají aktuálně v tabulce shodně se Slovenskem 11 bodů. Ve prospěch Slovenska ale hraje vítězný vzájemný zápas. celý článek

Slováci rozhodli zápas naděje už v první třetině, svůj osud však v rukou nemají

Hokejisté Slovenska zvítězili ve svém posledním utkání skupiny B na mistrovství světa nad Norskem 4:1. K postupu do čtvrtfinále však musí ve večerním zápase porazit už jistý vítěz skupiny Švýcarsko domácí Lotyše.

SESTŘIH: Slováci vydřeli výhru nad Slovinskem, naděje na čtvrtfinále stále žije

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.05.2023 (11:34)     Sekcia sport

Naděje slovenských hokejistů na postup do čtvrtfinále letošního mistrovství světa stále žije. Tým zpod Tater v neděli v Rize vybojoval těsnou výhru 1:0 nad Slovinskem a od postupové čtvrté příčky ve skupině B, na níž se vyhřívá Lotyšsko, jej dělí tři body. Definitivně se tak rozhodne v úterý, kdy oba týmy čekají závěrečné duely: Slováci se utkají s Kazachstánem a Lotyši se Švýcarskem.

Drama až do konce! Slováci jsou na vlně, varuje Vaclík před derby

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.11.2020 (09:04)     Sekcia sport

Češi hostí Slováky a Skotsko hraje v Izraeli. Půjde však především o dva souboje na dálku. Skotové a Češi usilují o postup mezi evropskou elitu, Izraelci a Slováci zase hrají o záchranu. „Skupina je krásně zamotaná až do konce. Věřím, že večer pro nás bude šťastný. Ať už naším výsledkem v Plzni, tak zprávou z druhého zápasu,“ avizuje brankář Tomáš Vaclík, že fotbalová reprezentace nemá ve skupině B2 Ligy národů svůj osud ve vlastních rukou.

Drama až do konce! Hraví Slováci jsou na vlně, varuje Vaclík před derby

Brno udeřilo v první třetině. Dalo v ní tři góly

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.09.2021 (20:36)     Sekcia sport

Hokejisté Brna zvítězili v předehrávce 4. kola extraligy nad Pardubicemi 3:2. O své první výhře za tři body v sezoně rozhodli třemi góly během pěti minut první třetiny, kdy se prosadili Alexandre Mallet, Peter Mueller a Daniel Rákos. Hosté ve třetí třetině dokázali zápas výrazně zdramatizovat, vyrovnat se jim ale nepodařilo a prohráli podruhé za sebou.

Rusové zničili soupeře už v první třetině, v play off je čeká Kanada

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.06.2021 (19:14)     Sekcia sport

Hokejisté Ruska vyhráli nad Běloruskem 6:0, ve skupině A jsou první a čtvrtfinále MS v Rize si zahrají s Kanadou, která se sice třásla o postup, ale nakonec ji nepotká historická blamáž a na šampionátu zůstává. Rusové poslední zápas ve skupině rozhodli již v první třetině, ve které vstřelili pět branek. Dvěma góly se na výhře favorita podílel Nikita Něstěrov, tři body si připsal i Michail Grigorenko.

SESTŘIH: Slováci vydřeli na MS první výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.05.2023 (10:53)     Sekcia sport

Neúspěch z pátečního "derby" s bývalým federálním partnerem (2:3) napravili hokejisté Slovenska na MS v Rize hned o den později. Domácí reprezentaci Lotyšska udolali 2:1, vítěznou trefu si připsal v závěrečné třetině zápasu kapitán mužstva Marek Hrivík. Tým pořadatelské země vyšel podruhé naprázdno, v pátek prohráli Lotyši v úvodním hracím dnu šampionátu s Kanadou 0:6.

SESTŘIH: Němečtí hokejisté přestříleli Itálii a na MS slaví čtvrtou výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.05.2022 (17:41)     Sekcia sport

Němečtí hokejisté deklasovali na mistrovství světa v Helsinkách Itálii 9:4, připsali si čtvrtou výhru ve skupině A a výrazně se přiblížili postupu do čtvrtfinále. O výhře rozhodli už v první třetině, ve které se čtyřikrát střelecky prosadili. Na vítězství se dvěma góly podíleli Alexander Karachun, Yasin Ehliz a Daniel Fischbuch, čtyři kanadské body nasbíral Kai Wissmann. Itálie prohrála i pátý zápas na turnaji, se ziskem jednoho bodu je v tabulce předposlední.

Litvínov po třetině snů poprvé vyhrál

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.10.2022 (20:05)     Sekcia sport

Hokejisté Litvínova v duelu proti Hradci Králové prohrávali o dvě branky, třemi trefami ve třetí třetině však rozhodli o svém vítězství 3:2.

Američané si rozhodující náskok zajistili už v první třetině

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.05.2022 (17:42)     Sekcia sport

Hokejové MS, skupina B: USA - Lotyšsko 4:1. Američané rozhodli v první třetině, kterou vyhráli 3:0. Gól a asistenci si připsal Seth Jones.

Vejmelka většinu zápasu držel naděje Arizony, nakonec však ani jeho výkon nestačil Coyotes na body

Kandidát na gól roku? Barzal předvedl v NHL pěknou parádičku

Hokejisté Pardubic udělali první krok, rozhodli ve druhé třetině

Mladá Boleslav díky povedené první třetině zdolala Olomouc

Hokejová dvacítka porazila Slováky v přípravě i potřetí

V první třetině jsme měli nohy ještě v autobuse. Pak jsme se ale zvedli, liboval si plzeňský útočník Suchý

Historický úspěch! Slovenští hokejisté vybojovali bronz

SESTŘIH: Devítigólový koncert. Francie byla proti Američanům bez šance

Liberecká gólová smršť ve druhé třetině dovedla Tygry k vítězství

SESTŘIH: Slováci trápili zámořského favorita, padli až po nájezdech

Přemotivovaní Slováci, Čechům šlo o zdraví. Velká divočina, žasl Voženílek

Přemotivovaní Slováci, Čechům šlo o zdraví. Docela velká divočina, uznával Voženílek

Hokejisté Plzně vyhráli v Olomouci, rozhodli ve třetí třetině

MS V HOKEJI: Budíček ve třetí třetině, Češi srazili Slovince. Slováci zlomili švýcarské kouzlo, ale prohráli

Narychlo svolaný zápas s Olomoucí Oceláři opět rozhodli ve třetí třetině

FOTBAL ONLINE: Slováci pomohli, honba za postupem začíná! Češi hrají s Izraelem o naději

Hattrickem zničil Spartu. Ordoš se ale i tak klaněl báječné akci kapitána Gulaše

Slováci slaví první hokejovou medaili z olympiády. V boji o bronz přehráli Švédy

SESTŘIH: Zápas Dánska s Tuniskem přinesl první bezbrankovou remízu

Hradec otočil na ledě Karlových Varů

Pražská skupina hokejového MS pokračuje druhým sobotním zápasem. Rakousko narazí na Dány