Dallas zdramatizoval výhrou ve Vegas finále Západní konference NHL

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.05.2023 (06:33)     Sekcia sport

Hokejisté Dallasu zvítězili ve Vegas 4:2 a druhou výhrou za sebou snížili stav finále Západní konference NHL na 2:3. První hvězdou zápasu se stal hostující útočník Ty Dellandrea, který ve třetí třetině zlomil během 87 sekund dvěma góly nerozhodný výsledek 2:2. celý článek

Dallas opět uspěl, vyhrál ve Vegas. Finále Západní konference NHL pokračuje

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.05.2023 (06:53)     Sekcia sport

Hokejisté Vegas porazili Dallas ve finále Západní konference NHL i podruhé

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.05.2023 (00:49)     Sekcia sport

Hokejisté Vegas ve finále Západní konference NHL porazili Dallas na domácím ledě i podruhé a po výhře 3:2 v prodloužení se v sérii ujali vedení 2:0 na zápasy. První utkání v Texasu je na programu ve středu.

Dallas v rozhodujícím zápase zdolal Seattle a je ve finále Západní konference

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     16.05.2023 (06:52)     Sekcia sport

Dallas - Hokejisté Dallasu v sedmém zápase série druhého kola play off NHL porazili Seattle 2:1 a ve finále Západní konference vyzvou Vegas. Postupovou branku Stars vstřelil v 53. minutě...

Dallas uspěl nad Seattlem a ve finále konference vyzve Vegas

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.05.2023 (07:13)     Sekcia sport

Hokejisté Dallasu v rozhodujícím sedmém duelu série druhého kola play off NHL porazili Seattle těsně 2:1 a slaví postup do finále Západní konference, ve kterém narazí na Vegas. Již dříve byla jasná finálová dvojice Východní konference, v niž se poměří Carolina s Floridou.

Hokejisté Vegas odstartovali finále Západní konference výhrou v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.05.2023 (05:43)     Sekcia sport

Hokejisté Vegas vstoupili do finále Západní konference NHL výhrou 4:3 v prodloužení nad Dallasem. Zápas rozhodl Brett Howden v čase 61:35. Dva góly vítězů vstřelil William Karlsson. Na druhé straně byl u všech branek Roope Hintz (1+2), který vystřídal kapitána Edmontonu Connora McDavida v čele produktivity play off NHL. Útočník Stars má na kontě 22 bodů (10+12).

Dallas odmítl rychlý konec

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.05.2023 (06:07)     Sekcia sport

Dallas ve finále Západní konference NHL zdolal Vegas 3:2 v prodloužení a snížil v sérii na 1:3 na zápasy. Dvěma góly se blýskl Jason Robertson.

Vegas nevyužilo první postupový mečbol, Dallas dotáhl obrat v prodloužení

Dallas ve finále Západní konference NHL zdolal Vegas 3:2 v prodloužení a snížil v sérii na 1:3 na zápasy. Golden Knights v play off padli po pěti výhrách za sebou a nevyužili první postupový mečbol. Dvěma góly se blýskl Jason Robertson, rozhodující branku vstřelil v čase 63:18 Joe Pavelski.

Dallas komplikuje floridské čekání na finále. Nenápadný hrdina zařídil stěhování do Texasu

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.05.2023 (14:34)     Sekcia sport

Hokejisté Floridy budou na finále Stanley Cupu pěkně odpočinutí. Jejich čekání na soupeře se nadále prodlužuje. V souboji o krále Západní konference odvrátil Dallas i druhý mečbol Vegas a série se po výhře Stars 4:2 stěhuje k šestému utkání znovu do Texasu. Už teď je ale jisté, že Panthers se herní pauza protáhne až do startu finále v sobotu 3. června.

Hokejisté Dallasu postoupili do finále Západní konference

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.05.2023 (05:55)     Sekcia sport

Hokejisté Dallasu vyhráli v sedmém utkání 2. kola play off NHL nad Seattlem 2:1 a postoupili do finále Západní konference. Výsledek zápasu 2. kola play off NHL Západní konference - 7. zápas Dallas Stars - Seattle Kraken 2:1 (0:0, 1:0, 1:1)

Basketbalisté Golden State vedou ve finále Západní konference NBA už 2:0 na zápasy

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.05.2022 (08:53)     Sekcia sport

Finále Západní konference play off NBA - 2. zápas: Golden State - Dallas 126:117, stav série 2:0.

Západní přísliby. Obři z Vegas podruhé plenili v Texasu a Dallas si zoufá

Radulov v prodloužení vrátil Dallasu vedení v sérii nad Vegas

Tvrďák z Vegas si vysloužil trest za tvrdý hit, finále konference NHL začne bez něj

Tvrďák z Vegas si vysloužil trest za ostrý hit, finále konference NHL začne bez něj