Úvodní horskou etapu na závodě Kolem Švýcarska vyhrál dánský cyklista Skjelmose

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.06.2023 (18:52)     Sekcia sport

Úvodní horskou etapu na závodě WorldTour Kolem Švýcarska vyhrál dánský cyklista Mattias Skjelmose a po třetím dnu se ujal průběžného vedení. Dvaadvacetiletý člen týmu Trek-Segafredo zvítězil v relativně krátké etapě o délce 143,8 km, ale se 2700 nastoupanými metry a dvěma vrchařskými prémiemi první kategorie, o tři sekundy před Rakušanem Felixem Gallem. celý článek

Úvodní horskou etapu na závodě Kolem Švýcarska vyhrál Skjelmose

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.06.2023 (17:55)     Sekcia sport

Královskou etapu Kolem Švýcarska vyhrál Ayuso, žlutý dres má Skjelmose

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.06.2023 (19:07)     Sekcia sport

Dvacetiletý Španěl Juan Ayuso vyhrál královskou etapu závodu Kolem Švýcarska. Pelotonu se vzdálil pět kilometrů před posledním vrcholem Albulapassem a po sjezdu do cíle v La Puntu náskok navýšil na 54 sekund. Na třetím místě průběžné pořadí vystřídal mistra světa Remca Evenepoela, žlutý dres lídra si vybojoval zpátky dnes druhý dánský cyklista Mattias Skjelmose.

Horskou etapu na závodě Kolem Romandie vyhrál Carapaz, vede Rodríguez

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.04.2024 (17:03)     Sekcia sport

Náročnou horskou etapu na cyklistickém závodě Kolem Romandie vyhrál Richard Carapaz z Ekvádoru. Do čela průběžného pořadí se před nedělní poslední 5. etapou dostal Španěl Carlos Rodríguez, který v sobotu dojel třetí.

Tragédií poznamenaný závod Kolem Švýcarska vyhrál Dán Skjelmose

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.06.2023 (17:54)     Sekcia sport

Závod Kolem Švýcarska, který poznamenalo páteční úmrtí domácího cyklisty Gina Mädera, vyhrál Dán Mattias Skjelmose. Člen týmu Trek-Segafredo uhájil žlutý trikot díky třetímu místu v závěrečné časovce.

Závod WorldTour Kolem Švýcarska vyhrál Mattias Skjelmose

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.06.2023 (17:20)     Sekcia sport

Závod WorldTour Kolem Švýcarska, který poznamenalo páteční úmrtí domácího cyklisty Gina Mädera, vyhrál Dán Mattias Skjelmose.

Úvodní etapu závodu Kolem Švýcarska vyhrál ve spurtu nečekaně Williams

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.06.2022 (18:30)     Sekcia sport

Britský cyklista Stephen Williams překvapivě ovládl spurt úvodní etapy závodu Kolem Švýcarska. Šestadvacetiletý velšský jezdec stáje Bahrajn-Victorious porazil v závěrečném sprintu vedoucí skupiny Maximiliana Schachmanna z Německa a Dána Andrease Krona.

Úvodní etapu cyklistického závodu Kolem Švýcarska vyhrál nečekaně Williams

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.06.2022 (18:18)     Sekcia sport

Moscon vyhrál v Alpách další etapu, lídrem zůstává Simon Yates

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.04.2021 (15:35)     Sekcia sport

Druhé etapové vítězství během tří dnů slaví na závodě Kolem Alp italský cyklista Gianni Moscon. V průběžném vedení zůstal Brit Simon Yates, který vyhrál po sólovém úniku úterní horskou druhou etapu.

Cyklista Babor vyhrál ve finiši čtvrtou etapu Kolem Langkawi

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.09.2023 (11:32)     Sekcia sport

Český cyklista Daniel Babor vyhrál v hromadném spurtu čtvrtou etapu závodu Kolem Langkawi v Malajsii. Třiadvacetiletý jezdec španělské stáje Caja Rural-Seguros RGA si připsal druhé letošní vítězství po srpnovém úspěchu v závodě Kolem Portugalska, kde shodou okolností ovládl rovněž čtvrtou etapu.

Pogačar vyhrál v Katalánsku druhou horskou etapu za sebou a zvýšil náskok

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.03.2024 (18:09)     Sekcia sport

Slovinský cyklista Tadej Pogačar vyhrál na závodu Kolem Katalánska druhou horskou etapu za sebou a zvýšil náskok v průběžném pořadí. Dvojnásobný vítěz Tour de France po 176,7 km v Pyrenejích ujel o 48 sekund nejbližšímu pronásledovateli Mikelu Landovi ze Španělska a celkově před ním vede už o 2:27 minuty.

Čtvrtou etapu závodu Kolem Švýcarska ovládl veterán Impey

Horskou 16. etapu Gira d'Italia vyhrál Almeida

Královskou etapu na závodě Kolem Švýcarska vyhrál Denz, vede Fuglsang

Moscon si na závodu Kolem Alp připsal druhou etapovou výhru během tří dnů

Carapaz udržel v časovce průběžné vedení v závodu Kolem Švýcarska

Pogačar vyhrál na Tirrenu-Adriaticu horskou etapu a celkově vede, Hirt dojel třicátý

Urán vyhrál po útoku v závěru horskou 17. etapu Vuelty

Dánský cyklista Mads Pedersen vyhrál v hromadném spurtu 6. etapu Gira

Dánský cyklista Cort vyhrál desátou etapu Gira, v čele závodu zůstal Thomas

Brit Simon Yates vyhrál po sólu horskou etapu závodu Kolem Alp

Horskou etapu Tour de France ovládl Martínez, Bernal dojel v bolestech a na Rogliče ztrácí minutu

Dánský cyklista Kron vyhrál po úniku chaotickou 2. etapu Vuelty v deštivé Barceloně

Spurt uprchlíků v první etapě Kolem Katalánska ovládl Dán Kron

Horskou 18. etapu Gira vyhrál Zana, oslavenec Thomas udržel růžový trikot

Belgický cyklista Merlier zopakoval loňský rok a vyhrál úvodní etapu v SAE

Vingegaard po úniku vyhrál etapu na Critérium du Dauphiné a oblékl se do žlutého

Pogačar ovládl na Tirrenu-Adriaticu horskou etapu a celkově vede

Yates vyhrál předposlední horskou etapu Gira, třetí Bernal upevnil celkové vedení