Zlín - Sparta 0:1, rozhodl kapitán Krejčí z penalty. Předtím se mistr soužil

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.07.2023 (17:07)     Sekcia sport

Fotbalisté Sparty ve Zlíně nehráli dobře, ale tři body mají. Ve druhém ligovém kole je zachránila penalta kapitána Ladislava Krejčího pár minut před koncem. Sudí Černý ji nařídil na popud videorozhodčího. celý článek

ONLINE: Sparta - Zlín, mistr s Kuchtou, Krejčí už na lavici

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.11.2023 (17:13)     Sekcia sport

Sparťanští fotbalisté se mohou vrátit do čela ligové tabulky, pokud v šestnáctém kole české nejvyšší soutěže porazí Zlín. Utkání sledujte v podrobné online reportáži od 18 hodin.

Sparta v desetigólové přestřelce udolala Zlín, v závěru rozhodl Řepík

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     09.11.2020 (17:37)     Sekcia sport

15. kolo hokejové extraligy: Zlín - Sparta 4:6. Pražané dvakrát smazali dvoubrankové manko, v 58. minutě rozhodl Řepík. Sparta vyhrála popáté v řadě.

Moc jsem si to užil. Sparťan Krejčí o penaltě i oslavách výhra nad Plzní

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.04.2023 (07:59)     Sekcia sport

Vzal si míč a sedm minut čekal, než mu rozhodčí umožní zahrávat pokutový kop. „Čeká se skoro vždycky, dlouho se takové situace kontrolují. Byl jsem v klidu,“ pronesl s úsměvem sparťanský kapitán Ladislav Krejčí. Ve čtrnácté minutě nastavení z penalty rozhodl šlágr fotbalové ligy proti Plzni (2:1).

Sparta se výrazně přiblížila k titulu. Výhru v derby v 7. minutě nastavení vystřelil z penalty Krejčí

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     13.05.2023 (20:24)     Sekcia sport

Finále sezóny je tu, ačkoliv předčasné. Sparta doma v derby přivítala Slavii, která za ní byla před zápasem o 2 body a případnou výhrou by se Sparta výrazně přiblížila vysněnému mistrovskému titulu. Ještě v 7. minutě nastavení to bylo 2:2. Jenže po faulu Ogbua si k penaltě stoupnul Ladislav Krejčí a s přehledem jí proměnil. Sparta udělala významný krok k titulu.

Sparta zvládla první derby, z penalty rozhodl Karabec

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.02.2024 (20:47)     Sekcia sport

První derby tohoto týdne zvládla lépe Sparta, která vyplenila Eden. Letenští ve čtvrtfinále fotbalového domácího MOL Cupu porazili Slavii 3:2 po prodloužení a v podstatně radostnější náladě půjdou do nedělního ligového derby. Duel rozhodl ve 114. minutě z penalty Karabec. V neděli se hraje na Spartě.

Olomouc - Sparta 1:4, k jasné výhře zavelel slepenými góly kapitán Krejčí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.04.2024 (20:10)     Sekcia sport

Sparťanští fotbalisté vyhráli v Olomouci s přehledem 4:1 a v posledním kole před nadstavbovou částí Fortuna ligy uhájili čtyřbodový náskok na čele tabulky. Dvakrát se trefil kapitán Krejčí, jednou pálili Birmančevič s Kuchtou, za domácí v závěru pouze korigoval Šíp.

Sparta zvládla domácí zápas s Limassolem. U 4 z 5 gólů v zápase byl kapitán Krejčí

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     21.09.2023 (23:01)     Sekcia sport

Slavia v Ženevě zvítězila, Spartu čekala evropská generálka na derby v domácím prostředí, kam přijel kyperský mistr Aris Limassol, třeba i s kontroverzním Rusem Kokorinem v sestavě. Právě tahle folklorní fotbalová postava otevřela skóre, ale Ladislav Krejčí dvěma góly dokázal otočit. Třetí gól přidal Martin Vitík a se sparťanskou výhrou neudělalo nic ani snížení Limassolu v závěru.

Jsem nejšťastnější na světě, Sparta bude dominovat! jásá kapitán Krejčí

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.05.2023 (21:42)     Sekcia sport

Promočení až na kost jako vodníci, ale šťastní. Fotbalisté pražské Sparty uhráli na Slovácku potřebný bod a kolo před koncem Fortuna ligy slaví vysněný titul po devíti letech. „Jsem strašně šťastný, že jsme u toho, kdy je Sparta zpět nejlepší v republice a všechny kroky vedení napovídají tomu, že to bude zase stará Sparta, která tady bude dominovat,“ líčí své první pocity kapitán Ladislav Krejčí mladší v rozhovoru pro O2 TV Sport. S dresem číslo 37 dovedl Spartu k jejímu 37. titulu...

Šťastný kapitán Krejčí: Smekám před všemi. Trenéry, spoluhráči i fanoušky

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.12.2023 (21:59)     Sekcia sport

Před pár dny dvěma góly rozhodl o vítězství v Pardubicích, v závěrečném zápase fotbalového podzimu v Česku sparťanský kapitán kuriózní trefou zažehl obrat v těžkém duelu proti Teplicím (2:1). „Divnější gól jsem snad nedal. Ani si ho nebudu počítat,“ líčil Krejčí pobaveně.

Real Madrid porazil po obratu Betis 3:2, z penalty rozhodl Ramos

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     26.09.2020 (23:47)     Sekcia sport

Fotbalisté Realu Madrid porazili ve 3. kole španělské ligy po obratu Betis Sevilla 3:2 a poprvé v ligové sezoně vyhráli. V 82. minutě rozhodl z penalty kapitán Sergio Ramos.

Momenty, kdy se vám tvrdá práce vrátí. Kapitán Krejčí o postupu i radosti

Karviná - Sparta 0:3, první šanci měli domácí, pak je parádně ztrestal Krejčí

Bohemians - Plzeň 1:1, mistr měl namále. Srovnal Drchal, v poslední minutě břevno

Sparta hladce přehrála Zlín, trefil se Karabec i Kozák. Pardubice po přestřelce pokračují na vítězné vlně

Sparta - Zlín, kouč Vrba udělal tři změny, hrají Krejčí starší, Karabec a Souček

Krejčí: Obhajobou jsme vyslali jasnou zprávu, že Sparta je nejlepší tým v Česku!

Sparta pod dekou. Sami sobě jsme největším soupeřem, cítí Krejčí

Zlín - Slovácko 1:2, oba rivalové kopali penalty, domácí díky ní vedli

Jak nám patřil Karlův most. Kapitán Krejčí o oslavách i ceně pro hráče sezony

Sparta po návratu z karantény hladce zdolala Příbram, trefil se Krejčí, Kozák i Karabec

Krejčí po nejtěžší penaltě: Rádi bychom hráli fotbal, ale bojuje se o titul

Sparta je blízko, ale rozhodnuto není. Zlín na hraně sestupu, plzeňská jízda končí

Sparta v desetigólové přestřelce udolala Zlín, v závěru rozhodl Řepík. Třinec deklasoval Karlovy Vary

Pro Sørensena by byl zápas s Kodaní speciální, kapitán Krejčí si přeje islandského soupeře

Sparta předvedla drtivý finiš! Kometa dostala výprask, Krejčí řídil výhru Hanáků

Byla by škoda jen stát a bránit. Poznali jsme největší kvalitu, řekl kapitán Krejčí

Po Sivokovi nejmladší kapitán. Inspiraci si beru i od Dočkala, říká sparťan Krejčí

Sparta - Zlín. V základu Pražanů oba Krejčí, na hrotu naskočí Čvančara

Neapol v šlágru italské ligy porazila Juventus gólem z penalty

Ödegaard z penalty trefil výhru Arsenalu na hřišti Crystal Palace

Barcelona udolala Pamplonu, z penalty rozhodl Lewandowski

Penalty Shot Battle: Paráda jednoruč nestačila, mistr rychle rozhodl

Na penalty jsem se nedíval, přiznal nervózní kouč lvíčat Krejčí

Krejčího přemohly po derby emoce. Co jsme dokázali, dvakrát dorovnat skóre, už jsem tady dlouho necítil!

Krejčího přemohly po derby emoce. Co jsme dokázali, dvakrát dorovnat skóre, to jsem tady dlouho nezažil!

Sparta potvrzuje velký návrat, z Boloni přichází Ladislav Krejčí

FOTBAL ONLINE: Neskutečné. Sparta nedala penaltu, Zlín se vzápětí srazil vlastencem

Frankfurt udolal na penalty Rangers a vyhrál EL, rozhodl Borré

Sparta přišla o náskok. O vítězství rozhodl v prodloužení Řepík

Sedlák to vzal v derby s Hradcem na sebe. Byl jsem zdravě naštvaný, líčil

Zápas s Liverpoolem? Nevybavím si nic. Sparťan su až od dvaceti, smál se Krejčí

Sparta - Třinec 3:0. První klání rozhodl kapitán, v brance se zaskvěl Kovář

Krejčí si hattrickem splnil sen. Hložka prosil o přenechání penalty, na Dočkala čekal