Slovácko - Olomouc 0:2, domácí nezvládli začátky poločasů. Hosté vedení uhlídali

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.08.2023 (17:22)     Sekcia sport

Na lavičce už se proháněl uzdravený trenér Martin Svědík a rozdával pokyny. I přesto jeho Slovácko ve třetím ligovém kole podlehlo fotbalistům Olomouce 0:2. Obě branky padly po začátcích poločasů. celý článek

Karviná - Slovácko 1:3, víc než poločas v deseti. Domácí vedení neudrželi

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.03.2024 (17:11)     Sekcia sport

Po půl hodině prohrávali, nakonec však fotbalisté Slovácka dokázali v poslední Karviné otočit a zvítězit 3:1. Domácí ve 23. kole Fortuna ligy čelili přesile už od konce prvního poločasu, kdy dostal druhou žlutou kartu záložník Ayaosi. Hosté udrželi náskok na čtvrtém místě.

Slovácko - Olomouc 0:0, víc šancí měli domácí, hosté prodloužili sérii bez prohry

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.11.2020 (17:54)     Sekcia sport

Fotbalisté Slovácko potřetí za sebou neskórovali a doma v novém ligovém ročníku ještě nevyhráli, v 7. kole remizovali s Olomoucí 0:0. Ta bodovala popáté za sebou.

Opava - Slovácko 1:0, domácí posílá brzy do vedení forvard Železník

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.06.2020 (15:24)     Sekcia sport

Zatímco domácí mužstvo potřebuje body k záchraně, hosté by se rádi udrželi v elitní skupině o titul. Opava versus Slovácko, to je další zápas 28. kola fotbalové ligy. Od 15 hodin jej můžete sledovat minutu po minutě.

Slovácko uspělo v rozstřelu

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.02.2022 (17:11)     Sekcia sport

Čtvrtfinále fotbalového MOL Cupu: Olomouc - Slovácko 0:0 po prodloužení, penalty 2:4, hosté postupují.

Liberec - Slovácko 4:1, první výhra pod novými šéfy. Domácí stáhli elitní skupinu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.04.2024 (17:15)     Sekcia sport

První zápas pod novým vedením zvládli. Fotbalisté Liberce porazili ve 27. kole Fortuna ligy Slovácko vysoko 4:1 a na svého soupeře se dotáhli i v tabulce, kde oba celky nově dělí jediný bod. Domácí šli velmi rychle do dvoubrankového vedení, hosté skórovali díky vlastnímu gólu Mariose Pourzitidise.

Ostrava - Olomouc 0:3, hrubě nepovedený start kouče Vrby, domácí propadli

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.07.2022 (18:06)     Sekcia sport

Fotbalisté Baníku Ostrava nezvládli vstup do nového ligového ročníku a v domácím prostředí prohráli 0:3 s Olomoucí. Sigmě pomohl vedoucí gól Chvátala v závěru prvního poločasu, po přestávce se prosadili ještě Chvátal a Sedlák.

Zlín - Olomouc 0:1, rozhodl brzký Chvátalův gól, domácí se dál trápí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.04.2023 (18:04)     Sekcia sport

Fotbalisté Sigmy Olomouc zvítězili ve 27. kole české nejvyšší soutěže na hřišti předposledního Zlína 1:0. V úvodních dvaceti minutách se radoval Juraj Chvátal a hosté si vedení dál už pohlídali.

Slovácko - Olomouc 1:0, hosté byli jaloví, po hodině hry rozhodl Havlík

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.04.2022 (17:57)     Sekcia sport

Fotbalisté Slovácka v utkání 27. kola přetlačili Olomouc 1:0, jediným střelcem byl záložník Havlík po hodině hry. Olomouc svému moravskému soupeři nedala gól už tři roky.

Liberec zdolal Slovácko, které poprvé v lize prohrálo

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.08.2022 (17:57)     Sekcia sport

Fotbalisté Liberce v 5. ligovém kole nečekaně zvítězili na hřišti Slovácka 2:1 a připravili mu první porážku v této sezoně nejvyšší soutěže. Hosté rozhodli na přelomu poločasů. Nejprve ve 45. minutě otevřel skóre Theodor Gebre Selassie, vzápětí byl vyloučen domácí Vlastimil Daníček a pět minut po změně stran zvýšil v přesilovce Mick van Buren, který s pěti góly vede tabulku střelců. Za oslabené Slovácko snížil z penalty střídající Ondřej Mihálik.

Fotbalisté Atlética Madrid nezvládli domácí zápas s Villarrealem

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.08.2022 (19:40)     Sekcia sport

Fotbalisté Atlética Madrid nezvládli domácí zápas 2. kola španělské ligy s Villarrealem a prohráli 0:2. Hosté vstřelili obě branky po změně stran.

Slovácko hraje o poháry, je otázka, co nám dovolí, zní z Pardubic

Olomouc - Mladá Boleslav 2:0, góly jen na začátku poločasů. Domácí dál neporažení

Slovácko - Olomouc 0:0, dvanáctá remíza, hosté za ni mohou být rádi

ONLINE: Slovácko - Zlín, domácí hrají po dvou týdnech, hosté zoufale potřebují body

Bohemians - Slovácko 0:1, bitva o Evropu pokračuje, Jurečka brzy skóruje

České Budějovice - Mladá Boleslav 0:2, oba góly Ladra, hosté využili hru v přesile

Hradec Kr. - Slovácko 2:2, červená, dvě penalty. Hosté urvali bod na konci

Slovácko - Olomouc 0:0, neuznaný gól i větší šance, na sněhu nakonec bez branek

Byli jsme lepší, rozhodla ale efektivita a náš nedůraz, štvala další domácí porážka Vrbu

Olomouc na úvod sezony porazila Liberec, ten neproměnil penaltu. Slovácko otočilo derby se Zlínem

ONLINE: Ligové kluby začínají přípravu, hrají Pardubice, Olomouc i Slovácko

Olomouc - Karviná 2:0, góly v úvodech poločasů, hosté byli bez kouče

Bohemians - Liberec 0:2, rychlé góly a dvě červené, domácí trápení nekončí

Liberec brankami v úvodu poločasů srazil Klokany

ONLINE: Slovácko - Hr. Králové, naladí se domácí na finále poháru?

Pardubice - Olomouc 1:1, hosté srovnali až v nastavení a dotáhli se na Plzeň

FOTBAL ONLINE: Gól! Schranz posílá Slavii do vedení, hosté v deseti. Slovácko v Turecku nestačí

ONLINE: Slovácko - Fenerbahce, domácí se čtyřmi změnami, hosté bez Lincolna

Povinná výhra pro Slavii, podceňované Slovácko by mohlo vstřelit aspoň gól, tuší experti