Kočař byl třetí na Světovém poháru v terénním triatlonu v Prachaticích

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.08.2023 (14:05)     Sekcia sport

Lukáš Kočař vybojoval třetí místo v sobotním závodu Světového poháru v terénním triatlonu v Prachaticích, v nedělním short tracku byl šestý. Víkendovým závodům dominovali Francouzi. Hlavní závod vyhrál Felix Forrisier, na krátkých tratích zvítězil Arthur Serriéres. Mezi ženami triumfovala dvakrát Solenne Billouinová, nejlepší Češkou byla v sobotu pátá Helena Karásková Erbenová. celý článek

Kočař získal stříbro na mistrovství světa v terénním triatlonu

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.05.2023 (18:15)     Sekcia sport

Lukáš Kočař získal stříbrnou medaili na mistrovství světa v terénním triatlonu na Ibize. Třicetiletý reprezentant vybojoval na světovém šampionátu v tomto odvětví druhý cenný kov po bronzu z roku 2019, kdy se mu to povedlo také na španělském území v Pontevedře.

Triatlonisté si na Světovém poháru v Prachaticích zazávodí až v září

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.05.2020 (10:56)     Sekcia sport

Pouze tři z šestnácti závodů Světového poháru v terénním triatlonu zbyly v kalendáři aktuální sezony. Kromě podniků v Chorvatsku a Nizozemsku je mezi nimi i ten v Prachaticích. Organizátoři nejstaršího závodu světové série ve střední Evropě Xterra Czech odložili termín na začátek září.

Králem triatlonu je podruhé Lukáš Kočař

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.11.2023 (21:56)     Sekcia sport

Králem triatlonu se stal podruhé Lukáš Kočař. V anketě České triatlonové asociace zvítězil především díky stříbrným medailím z mistrovství světa i Evropy v terénním triatlonu či dvanáctému místu na mistrovství světa v dlouhém triatlonu. Ocenění převzal dnes na galavečeru v Brně.

Grabmüllerová získala bronz na MS v terénním triatlonu, Kočař byl čtvrtý

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     31.10.2021 (16:36)     Sekcia sport

El Anillo (Španělsko) - Aneta Grabmüllerová získala bronz na mistrovství světa v terénním triatlonu ve španělském regionu Extremadura. Medaile těsně unikla Lukáši Kočařovi, jenž...

U Máchova jezera vládli dlouhému triatlonu Křivánková a Kočař

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.09.2020 (13:11)     Sekcia sport

Letošní sezona Českého poháru v dlouhém triatlonu ještě nepoznala jinou vítězku než Simonu Křivánkovou. Zatím poslední vítězství v Czechman Tour si připsala v neděli na závodu Doksyrace. Mezi muži byl nejrychlejší Lukáš Kočař.

Kočař byl dvanáctý na MS v dlouhém triatlonu na Ibize

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.05.2023 (23:12)     Sekcia sport

Mistrovství světa v dlouhém triatlonu na Ibize (3 km plavání, 116 km cyklistika, 30 km běh): Muži: 1. Mignon (Fr.) 5:17:17, 2. Benito (Šp.) -32, 3. Trautman (JAR) -2:35, … 12. Kočař -11:25, 35. Soukup (oba ČR) -43:10. Ženy: 1. Pierreová (Fr.) 5:53:35, 2. Svensková (Švéd.) -8:35, 3. Fradesová (Šp.) -13:13.

Neuvěřitelný výsledek, slavila Grabmüllerová bronz na MS v terénním triatlonu

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     31.10.2021 (15:00)     Sekcia sport

Aneta Grabmüllerová získala bronz na mistrovství světa v terénním triatlonu ve španělském regionu Extremadura.

Biker Kulhavý vyhrál na Maltě mezinárodní premiéru v terénním triatlonu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.04.2023 (20:06)     Sekcia sport

Olympijský vítěz na horském kole Jaroslav Kulhavý vyhrál svou mezinárodní premiéru v terénním triatlonu. Osmatřicetiletý šampion z her v Londýně a stříbrný biker z olympijského závodu v cross country 2016 v Riu de Janeiro kraloval triatlonistům na závodu Xterra na Maltě, který patří do nižší kategorie evropského poháru.

Skvělé! Grabmüllerová vybojovala bronz na mistrovství světa v terénním triatlonu

Zdroj Zdroj: sport.cz     31.10.2021 (15:17)     Sekcia sport

Aneta Grabmüllerová získala bronz na mistrovství světa v terénním triatlonu ve španělském regionu Extremadura. Medaile těsně unikla Lukáši Kočařovi, jenž po kilometru plavání, 21 km jízdy na horském kole a šestikilometrovém běhu skončil čtvrtý.

Biker Kulhavý se po konci kariéry přesune k terénnímu triatlonu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.02.2023 (10:50)     Sekcia sport

Biker Jaroslav Kulhavý po zářijovém ukončení profesionální kariéry změnil sport a bude závodit v terénním triatlonu. Olympijský vítěz z Londýna a držitel stříbra z Ria de Janeiro na tiskové konferenci v Praze oznámil, že letos absolvuje několik závodů Světového poháru série Xterra.

Olympijského vítěze Kulhavého zlákala Xterra, chystá se do Prachatic

Kuříková skončila na Světovém poháru v triatlonu v Brasílii čtvrtá

Mistrovství Evropy v dlouhém triatlonu v Almere:

Kajakářka Fišerová byla na Světovém poháru ve slalomu v Pau třetí, Prskavec pátý