Lehečka je poprvé ve finále turnaje ATP. Porazil Purcella, pak mu skrečoval Korda

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.08.2023 (07:41)     Sekcia sport

Tenista Jiří Lehečka postoupil do finále podniku ve Winston-Salemu. Ve čtvrtečním čtvrtfinále na generálce na US Open vyřadil Maxe Purcella 7:6 a 6:4, v pátek měl v semifinále změřit síly se Sebastianem Kordou, který však ještě před zápasem oznámil, že kvůli zranění nenastoupí. Jedenadvacetiletý Čech tak premiérově zabojuje o trofej z okruhu ATP. celý článek

ONLINE: Lehečka bojuje o premiérový titul, soupeří s Argentincem Báezem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.08.2023 (22:45)     Sekcia sport

Vůbec poprvé na okruhu ATP pronikl tenista Jiří Lehečka až do finále, o premiérový titul hraje na podniku ve Winston-Salemu. Při generálce na US Open přišel o semifinále, které mu skrečoval Američan Sebastian Korda, plný síly se tak vrhá do rozhodujícího zápasu s Argentincem Sebastiánem Báezem. Počínání jedenadvacetiletého Čecha sledujeme v podrobné reportáži.

Korda porazil v Miami poprvé tenistu z Top 10

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     31.03.2021 (08:26)     Sekcia sport

Miami - Americký tenista Sebastian Korda porazil v osmifinále turnaje v Miami 6:3, 4:6, 7:5 světovou devítku Diega Schwartzmana z Argentiny a zaznamenal největší úspěch kariéry. Dvacetiletý...

Korda v Miami zdolal Schwartzmana a je poprvé ve čtvrtfinále turnaje Masters

Zdroj Zdroj: idnes.cz     31.03.2021 (08:47)     Sekcia sport

Americký tenista Sebastian Korda porazil v osmifinále turnaje v Miami 6:3, 4:6, 7:5 světovou devítku Diega Schwartzmana z Argentiny a zaznamenal největší úspěch kariéry. Dvacetiletý syn bývalého českého daviscupového reprezentanta Petra Kordy po prvním vítězství nad hráčem z Top 10 žebříčku postoupil poprvé do čtvrtfinále turnaje kategorie Masters.

Lehečka je ve finále

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.11.2022 (13:31)     Sekcia sport

Český tenista Jiří Lehečka vybojoval účast ve finále prestižního Turnaje mistrů pro hráče do 21 let v Miláně. Po postupu z druhého místa Zelené skupiny vyzval v semifinále Švýcara Dominica Strickera a porazil ho 4:1, 4:3, 2:4, 4:1.

Lehečka porazil Girona a poprvé uspěl na trávě Stuttgartu

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.06.2023 (13:02)     Sekcia sport

Český tenista Jiří Lehečka v úvodním kole turnaje ve Stuttgartu porazil 4:6, 6:3 a 6:4 Marcose Girona z USA a na okruhu ATP poprvé uspěl na trávě.

Lehečka v úvodním kole turnaje ve Stuttgartu porazil 4:6, 6:3 a 6:4 Marcose Girona z USA

Lehečka ve Stuttgartu porazil Girona a poprvé uspěl na trávě Stuttgartu

Lehečka porazil na úvod turnaje v Dubaji ve třech setech Fucsovicse

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.02.2024 (13:53)     Sekcia sport

Jiří Lehečka splnil v prvním kole třímilionového tenisového turnaje v Dubaji roli favorita a po téměř dvou a půl hodinách porazil 6:4, 3:6 a 7:5 Maďara Mártona Fucsovicse.

Krejčíková jasně ovládla české derby! Program v Berlíně zhatil déšť. Lehečka poprvé ve finále

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.06.2023 (08:03)     Sekcia sport

Travnaté turnaje před slavným Wimbledonem jsou v plném proudu. Barbora Krejčíková ve čtvrtfinále v Birminghamu jasně přehrála Lindou Fruhvirtovou 6:3, 6:2 a poprvé v kariéře si zahraje semifinále na trávě. V něm vyzve Číňanku Ču Lin. Program v Berlíně narušil déšť. Duely Markéty Vondroušové s Mariou Sakkariovou a Petry Kvitové s Caroline Garciaovou byly odloženy na sobotu. Jiří Lehečka je poprvé na okruhu ATP ve finále čtyřhry. Na trávě v Londýně porazil s Američanem Fritzem první nasazený pár Koolhof, Skupski.

Lehečka porazil Jarryho, o finále v Adelaide se utká s Kordou

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.01.2024 (08:23)     Sekcia sport

Jiří Lehečka postoupil v generálce na Australian Open do semifinále turnaje v Adelaide. Dvaadvacetiletý tenista, který plní roli nasazené sedmičky, porazil turnajovou dvojku Chilana Nicoláse Jarryho 6:4, 7:5. O druhé finále v kariéře se utká s nasazenou trojkou Američanem Sebastianem Kordou, který zdolal domácího Christophera O’Connella dvakrát 6:4.

Korda je po první výhře nad tenistou z Top 10 ve čtvrtfinále v Miami

Lehečka si zahraje ve Winston-Salemu o titul!

TENIS ONLINE: Krejčíková míří za postupem! Program v Berlíně zhatil déšť. Lehečka poprvé ve finále

TENIS ONLINE: Krejčíková vlétla do českého derby! Program v Berlíně zhatil déšť. Lehečka poprvé ve finále