Taekwondista Ludwig získal bronz na mistrovství Evropy juniorů

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.08.2023 (16:00)     Sekcia sport

Taekwondista Albert Ludwig skončil třetí na juniorském mistrovství Evropy v Tallinnu. Navázal na stříbro Petry Štolbové a bronz Hany Flégrové ze souběžně konaného kontinentálního šampionátu v olympijských vahách. celý článek

Orság získal na mistrovství Evropy vzpěračů bronz v nadhozu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.06.2022 (19:07)     Sekcia sport

Jiří Orság získal na vzpěračském mistrovství Evropy v Tiraně bronz v nadhozu ve váze nad 109 kg. Ve dvojboji obsadil páté místo za čtvrtým Kamilem Kučerou. Vyhrál favorizovaný Gruzínec Laša Talachadze. Tereza Králová skončila v kategorii nad 87 kg šestá.

Kajakář Zavřel získal na mistrovství Evropy bronz na 500 metrů

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     04.06.2021 (15:20)     Sekcia sport

Poznaň (Polsko) - Kajakář Jakub Zavřel získal na mistrovství Evropy bronz v závodě na 500 metrů. Na neolympijské trati v dnešním finále v Poznani nestačil jen na Maďara Bálinta Kopasze...

Vzpěrač Orság získal na mistrovství Evropy v Tiraně bronz v nadhozu

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     05.06.2022 (18:48)     Sekcia sport

Tirana - Vzpěrač Jiří Orság získal na mistrovství Evropy v Tiraně bronz v nadhozu ve váze nad 109 kg. Ve dvojboji obsadil páté místo za čtvrtým Kamilem Kučerou. Vyhrál favorizovaný...

Bravo! Český silák má bronz z mistrovství Evropy

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.06.2022 (18:49)     Sekcia sport

Vzpěrač Jiří Orság získal na mistrovství Evropy v Tiraně bronz v nadhozu ve váze nad 109 kg. Ve dvojboji obsadil páté místo za čtvrtým Kamilem Kučerou. Vyhrál favorizovaný Gruzínec Laša Talachadze. Tereza Králová skončila v kategorii nad 87 kg šestá.

Bursa získal na mistrovství Evropy juniorů stříbro na dlouhé polohovce

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.07.2021 (19:23)     Sekcia sport

Plavec Jakub Bursa se na závěr evropského šampionátu juniorů v Římě blýskl ziskem stříbrné medaile v polohovém závodě na 400 metrů.

Tunka získal na mistrovství Evropy zlato v kayakcrossu, Přindiš přidal bronz

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.07.2023 (16:18)     Sekcia sport

Ondřej Tunka získal titul mistra Evropy v kayakcrossu. Úspěch českých vodních slalomářů v nové olympijské disciplíně podtrhl v závodě v rámci Evropských her Vít Přindiš, šampion z roku 2021 přidal v Krakově bronz.

Judista Kopecký získal bronz na juniorském mistrovství Evropy

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.09.2021 (21:07)     Sekcia sport

Judista Adam Kopecký vybojoval bronz na juniorském mistrovství Evropy. Osmnáctiletý reprezentant navázal v kategorii do 81 kilogramů v Lucemburku na úspěch v dorostenecké kategorii, v níž se stal předloni mistrem světa.

Junior Bažant získal na mistrovství světa cyklokrosařů v Táboře bronz

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.02.2024 (12:14)     Sekcia sport

Šestnáctiletý Kryštof Bažant získal na mistrovství světa cyklokrosařů v Táboře první medaili pro Česko. V závodě juniorů obsadil třetí místo. Vyhrál Ital Stefano Viezzi, pro stříbro si dojel Keije Solen z Nizozemska.

Judista Krpálek se po třech letech znovu dočkal medaile na mistrovství Evropy, získal bronz

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     18.04.2021 (19:19)     Sekcia sport

Olympijský šampion v judu Lukáš Krpálek se po třech letech znovu může radovat z medaile na mistrovství Evropy. V Lisabonu získal bronz, poté co v napínavé koncovce udolal Ora Sassona z Izraele. O šanci na ještě větší úspěch ho připravila semifinálová porážka s neoblíbeným soupeřem Genkem Grolem z Nizozemska. Pro Krpálka je to šestá evropská medaile, třetí z jeho současné kategorie nad sto kilogramů.

Zavřel bere na kajakářském mistrovství Evropy bronz z pětistovky

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.06.2021 (15:24)     Sekcia sport

Jakub Zavřel získal na kajakářském mistrovství Evropy bronz v závodě na 500 metrů. Na neolympijské trati ve finále v Poznani nestačil jen na Maďara Bálinta Kopasze a Portugalce Joaa Ribeira. Postaral se o první českou medaili na šampionátu v rychlostní kanoistice, kde největší naději výpravy Martina Fuksu čekají finálové závody o víkendu.