Je mi jedno, kdo dává góly, říká Trpišovský. Těší ho aktivní hra i Jurásek

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.09.2023 (07:58)     Sekcia sport

I přes rychle obdržený gól nakonec fotbalisté Slavie rozstříleli Karvinou 5:1. „Největší radost mám z toho, že nikdo nezahrál špatně,“ chválil své svěřence po utkání trenér Jindřich Trpišovský. Domácí tak napodobili Spartu a reprezentační přestávku stráví jen kvůli horšímu skóre na 2. místě za svým rivalem. celý článek

Parádní narozeniny i motivace pro poháry. Cítím se úžasně, jásal Jurásek

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.08.2022 (06:55)     Sekcia sport

Na den, kdy mu bylo dvaadvacet let, zřejmě nezapomene. Slávistický obránce David Jurásek oslavil narozeniny stylově – dvěma góly do sítě fotbalistů Zlína – a po vítězství 4:1 slyšel od trenérů chválu. „Hrál skvěle,“ uznal trenér Jindřich Trpišovský.

Útočník Jurásek opět zničil Baník. Jsem z Karviné, možná mi to dává sílu, smál se

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.04.2023 (23:17)     Sekcia sport

Dva zápasy proti Baníku Ostrava, čtyři góly za zhruba čtyřicet minut. Snovou bilanci má Matěj Jurásek, který vysvobodil fotbalovou Slavii v dost možná klíčovém zápase v boji o titul. Dvěma slepenými góly rozhodl těsné utkání a udržel červenobílé před Spartou.

Trpišovský: Jurásek musí lépe bránit. Nabídka na Sora? Ještě neukázal vše

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.08.2022 (06:54)     Sekcia sport

Téměř každý jeho centr zaváněl nebezpečím. Levý obránce fotbalové Slavie David Jurásek na sebe při ligové destrukci Pardubic (7:0) v neděli večer upozornil dalším povedeným ofenzivním výkonem. Taky vás napadlo, proč nedostává víc příležitostí v Evropě? „On sám to však dobře ví,“ tvrdí trenér Jindřich Trpišovský. „Probíráme to spolu.“

Obránce Jurásek začal v Benfice vítězstvím v portugalském Superpoháru

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.08.2023 (09:31)     Sekcia sport

Český reprezentační obránce David Jurásek získal na úvod svého angažmá v Benfice Lisabon portugalský Superpohár. Úřadující šampion portugalské fotbalové ligy porazil vítěze národního poháru FC Porto 2:0. Oba góly padly v druhém poločase, kdy už byl na hřišti i Jurásek.

Vůbec jsem si nepředstavoval, že dám dva góly, řekl oslavenec Jurásek

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.08.2022 (23:25)     Sekcia sport

David Jurásek dvěma góly pomohl fotbalistům Slavie k výhře 4:1 nad Zlínem ve druhém kole první ligy, čímž stylově oslavil své dnešní 22. narozeniny. Podobný scénář si krajní obránce vůbec nepředstavoval, především doufal, že v utkání nastoupí. Jeho motivací je vrátit se na soupisku pro Evropskou konferenční ligu. "Doufal jsem, že vůbec nastoupím. Že dám dva góly, jsem si vůbec nepředstavoval. Jsem nesmírně rád, že jsem vůbec nastoupil. Jsem jenom rád za to, že to takhle dopadlo," řekl Jurásek na tiskové konferenci.

Matěj Jurásek spasil favorita, sešívaní se dočkali výhry na hřišti soupeře

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.04.2023 (21:28)     Sekcia sport

Fotbalisté Baníku Ostrava prohráli ve 29. kole Fortuna ligy s vedoucí Slavií 0:2. O oba góly Pražanů se postaral ve druhém poločase Matěj Jurásek.

Po půl roce v základu. Jurásek při comebacku snů dvěma góly sestřelil Teplice

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.03.2024 (18:48)     Sekcia sport

Levačka, prásk, 1:0. O čtyři minuty později to samé, 2:0. Fotbalista Slavie Matěj Jurásek si lepší návrat do základní sestavy po téměř půl roce a vleklých zdravotních potížích nemohl ani vysnít, dvěma krásnými góly zařídil pohodlné vítězství 4:0 nad Teplicemi. „Tenhle zápas nám všem prospěl,“ myslí si dvacetiletý šikula.

Vydřenou výhru trefil Jurásek, Slavia bere tři body

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.10.2023 (20:04)     Sekcia sport

Fotbalisté Slavie porazili ve 12. kole Fortuna ligy na svém hřišti Slovácko 2:0. O góly vítězů se postarali v 78. minutě Matěj Jurásek a v 90. minutě z dorážky Václav Jurečka.

Marodka se vylidňuje, Holeše jsme ale z tréninku vyháněli, líčil Trpišovský

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.03.2022 (07:57)     Sekcia sport

Ten největší a nejočekávanější návrat proběhl bez komplikací. Po Lukáši Provodovi nyní Jindřich Trpišovský, trenér fotbalové Slavie, vyhlíží další uzdravené: „Někteří by mohli být připravení už na zápas v Plzni.“ Taras Kačaraba, David Jurásek, Michael Krmenčík, Oscar...

Slavia dotahuje příchod mladíků. Fila a Jurásek z Boleslavi jsou na cestě

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.02.2022 (15:30)     Sekcia sport

Ani ne před týdnem popisoval trenér Jindřich Trpišovský snahu o získání Daniela Fily z Mladé Boleslavi slovy „jednání jsou na bodu nula“. Nyní je velmi pravděpodobné, že z tohoto týmu fotbalová Slavia získá hned dvě posily - spolu s devatenáctiletým útočníkem přijde i šikovný levák David Jurásek.

Slavia porazila Zlín, Jurásek oslavil narozeniny dvěma góly

Trpišovský: Neuhýbali jsme, za Teclem tým šel, Jurásek debut zvládl

Počtvrté bez venkovní výhry. Musíme začít proměňovat šance, řekl Trpišovský

Trpišovský: Naše neodolnost v soubojích? Alarmující. Sigma si góly zasloužila

Trpišovský po ztrátě titulu: Mrzí mě derby. Nabídka teď na nikoho není, Jurásek je horké zboží

Trpišovský chválil náhradníky: Jurásek je jedinečný, Van Buren má skvělé období

Když je chuť, o věk nejde, říká Koníř a těší se na další sezonu

V hitparádě talentů je kousek za Bellinghamem. Rád bych na EURO, říká mladý slávista

Jurásek si bude gól počítat. Byla to divočina, řekl po výhře nad Ballkani. Co Plzeň?

Jurásek míří do Hoffenheimu

Jurásek: Zatím můj nejdůležitější gól. Chceme West Ham nebo Liverpool

Odměna pro Slavii je tady! Talent z Edenu dostal prostor a roste

Trpišovský chválil Lingra. A první místo? Teď je hlavní, že bavíme lidi

Jurásek exkluzivně: Tlak v Benfice? Peru se s tím dobře. Na číšníky si ale ještě netroufá

Známkování hráčů: Debutanti Jurásek s Čvančarou patřili k nejlepším na hřišti

Nominaci mi naznačil pan Tvrdík, líčí Jurásek. A základ? Každý chce hrát, říká

David Jurásek se loučí se Slavií: Když jsem přestupoval do Prostějova, uvažoval jsem o práci

Přesvědčivá výhra, těší jubilanta Trpišovského. Santos mimo sestavu? Slavia si nemůže dovolit výkyvy

Tecl ukončil dvěma zásahy půst. Góly si zaslouží, vypíchl Trpišovský

Jurásek začal v Benfice vítězstvím v portugalském Superpoháru

Výhru Slavie trefil teenager. Doufá, že prožije ještě lepší večery. Přednost? Česká nestandardnost