Můj první gól nohou v životě, smál se Tekijaški po premiérově trefě za Jablonec

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.09.2023 (18:34)     Sekcia sport

Na začátku druhého poločasu se po rohu akrobaticky pověsil do vzduchu a parádní střelou přes houf hráčů trefil horní růžek branky. První gól v české lize a hned parádní! Jablonecký obránce Nemanja Tekijaški vyrovnával v domácím derby s Libercem na konečných 1:1. celý článek

Mistr maratonů bez nohou. Whitehead si sny splnil, a tak dává šanci druhým

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.04.2023 (09:57)     Sekcia sport

Narodil se bez nohou. Británii reprezentoval v parahokeji i v atletice. A minulou neděli dokončil populární londýnský maraton. Už 77. závod na této trati ve svém životě! Zvládl ho za tři hodiny a 40 minut. „Kde jsou ty časy, kdy jsem těch 42 kilometrů dokázal zaběhnout o hodinu rychleji,“ smál se v cíli 46letý Richard Whitehead. Muž, který svým příběhem mnohé inspiroval.

Jablonec - Sigma Olomouc 1:1, domácí rychle vedli, remízu zajistil Juliš

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.11.2023 (17:01)     Sekcia sport

Chybělo patnáct sekund do konce nastavení, když olomoucký Zorvan překonal jabloneckého gólmana Hanuše. Míč se pomalu šoural do brány, když hop z čáry vykopl stoper Tekijaški. I proto souboj 14. kola Fortuna ligy skončil remízou 1:1. Jablonec rychle vedl po chybě brankáře Digani, za hosty v 18. minutě vyrovnal Juliš.

Jablonec ukončil čekání na první ligovou výhru v sezoně

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.09.2023 (17:06)     Sekcia sport

Fotbalisté Jablonce v 10. kole první ligy porazili doma Slovácko 2:0 a jako poslední tým v nejvyšší soutěži ukončili čekání na premiérové vítězství v ročníku. Severočechy poslal do vedení v 10. minutě Jan Chramosta a ve 20. minutě zvýšil další útočník Matouš Krulich první ligovou trefou v kariéře. Jablonec se v neúplné tabulce posunul na 12. místo, celek z Uherského Hradiště je šestý.

Jablonecké stopery prověří Plzeň s Chorým. Nepříjemný útočník, ale zase vám hůř uteče, říká Tekijaški

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.10.2023 (09:36)     Sekcia sport

V minulém kole se Slováckem udržela defenziva Jablonce po delší době čisté konto, v neděli však jeho obranu v čele se stopery Haidersonem Hurtadem a Nemanjou Tekijaškim čeká mnohem těžší prověrka. Zastavit musí produktivní Plzeň v čele s kanonýrem Tomášem Chorým. „Mám takové útočníky rád,“ těší se na souboje s čahounem Tekijaški.

Jablonec v Podještědském derby remízoval s Libercem 1:1

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.09.2023 (17:10)     Sekcia sport

Hostující Slovan poslal do vedení v 8. minutě z pokutového kopu útočník Tupta, na jeho trefu reagoval šest minut po začátku druhé půle po rohovém kopu Tekijaški. Ani jednomu týmu už se pak nepodařilo vstřelit branku a derby tak skončilo dělbou bodů.

Jablonec - Plzeň 0:3, hosté jsou po třech letech v semifinále domácího poháru

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.04.2024 (20:15)     Sekcia sport

Fotbalisté Plzně zvítězili v dohrávce čtvrtfinále domácího poháru MOL Cupu v Jablonci hladce 3:0. Viktoria rozhodla dvěma góly mezi 34. a 37. minutou, kdy si dal vlastní branku Nemanja Tekijaški a poté se trefil Jan Kopic. Po přestávce přidal pojistku Cheick Souaré.

Góly od břevna mám rád, smál se Kovařík po krásné trefě. Chtěl i hattrick

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.08.2023 (20:34)     Sekcia sport

Na pozápasovou tiskovou konferenci přišel Jan Kovařík s úsměvem i se synem a dcerou. K radosti měl rozhodně důvod. Svými dvěma góly pomohl fotbalistům Bohemians v 6. ligovém kole k domácí výhře nad Hradcem Králové (2:1). První trefa navíc byla výstavní.

Věděl jsem, že moje šance přijde, zářil Penner po své parádní premiérové trefě

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.02.2024 (19:32)     Sekcia sport

Navedl si míč k hranici vápna a prudkou ranou se nádherně trefil k tyči. Liberecký záložník Nicolas Penner dal v úvodu druhého poločasu první gól severočeského týmu při domácí výhře nad Olomoucí 2:0. Byla to přitom jeho premiéra v základní sestavě Slovanu.

Souček rozradostnil mladíka. Ten po první trefě za chlapy děkoval bohu i trenérovi

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.03.2023 (01:39)     Sekcia sport

Na čtvrteční večer 18letý Divin Mubama rozhodně nezapomene. Mladý útočník West Hamu vstřelil svou první branku v profesionálním seniorském fotbale. Tedy první, která už je bez jakýchkoliv pochyb připsána jemu. Lví podíl na trefě, jež si Mubama navždy vtiskne do paměti, má český záložník Tomáš Souček.

Na půltuctu Pardubicím se podíleli dva premianti. Kolik zaplatím za první gól zůstane v kabině, smál se Dweh

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.09.2023 (08:14)     Sekcia sport

První přišel v létě z druholigového Vyškova, druhý se vrátil z hostování v Pardubicích. Sampson Dweh a Robin Hranáč. Borci, kteří s kapitánem Lukášem Hejdou tvoří fungující stoperskou trojici, oslavili v neděli premiérové góly za Plzeň. V duelu proti Pardubicím (6:2) se trefili v prvním poločase, kdy pomohli k obratu.

Jablonec - Baník 2:3, domácí dvakrát snížili. Hosty spasili Kpozo s Klímou

Čermákův hattrick: Pravá, levá, hlava. Vyšlo to hezky, smál se plzeňský záložník

Boleslavští slaví premiérové body

Třetí Frýdek mezi ligovými střelci! Brácha si mě už nebude dobírat, smál se liberecký Christian

Chicago si zahraje o Stanley Cup. Vděčí za to vítězné Kubalíkově trefě

Ševčík pomohl premiérovým gólem Zbrojovce k remíze s favoritem. Nejlepší kulisa, libuje si

"Aerobik mě neuživí." Citové leží svět u nohou, přesto končí kariéru ve 22 letech

Víc gólů než Zlatan? Teď musíš slib splnit, dobírá si trenér Juliše

Plzeň se nevzdává. Porazila Jablonec 2:0, na první Slavii jí chybí šest bodů

Pět zápasů nic, teď čtyřgólová exploze! Dobře, že jsem to protrhl takovým způsobem, smál se Köhler

Slovácko udolalo Jablonec

Do boje o nejvyšší soutěž. Baseballisté Blesku Jablonec ovládli první ligu

„Štístko“ Přibyl zpět ve Spartě. Šel jsem jenom kolem s taškou, smál se

Tetour se vrátil do Ostravy a v úvodní minutě trefil tyč. Pro domácí by to byla asi hodně studená sprcha, smál se