Král byl u gólu Realu a schytal brutální faul. Bylo to na červenou, shodli se experti

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.09.2023 (22:30)     Sekcia sport

Stál uprostřed hřiště s rukama v bok a zklamaně zíral na zelený trávník. Alex Král zažil hořkou premiéru v Lize mistrů. Jeho Union Berlín v chrámu Realu Madrid dlouho držel bezgólovou remízu, ale nakonec prohrál 0:1 po úderu z 94. minuty. Reprezentační záložník byl u dvou žhavých momentů večera. celý článek

Brutální zákrok v Evropské lize! Francouzský obránce přišlápl soupeři krk

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.11.2022 (13:41)     Sekcia sport

Doslova brutální faul předvedl obránce bulharského klubu Ludogorec Razgrad Olivier Verdon. Ve čtvrtečním duelu Evropské ligy proti AS Řím v závěrečných minutách řádné hrací doby šlápl ležícímu soupeři kopačkou na krk. Hlavní sudí utkání celý incident kontroloval u videa, francouzskému obránci za tvrdý faul ukázal přímou červenou kartu a poslal ho předčasně do sprch.

Trest za brutální faul na Koláře. Roofe dostal stopku na čtyři utkání

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.04.2021 (13:47)     Sekcia sport

Fotbalista Rangers Kemar Roofe dostal za brutální faul na slávistického brankáře Ondřeje Koláře v osmifinále Evropské ligy trest na čtyři zápasy.

Benzemovo vyrovnání bylo podle koučů Realu i PSG klíčové

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     10.03.2022 (09:35)     Sekcia sport

Madrid - Podle trenéra fotbalistů Paris St. Germain Mauricia Pochettina předcházel vyrovnávací brance Realu Madrid v odvetném osmifinále Ligy mistrů faul Karima Benzemy na brankáře Gianluigiho...

Nejlepší výkon pod trenérem Šilhavým, shodli se experti po výhře nad Nizozemskem

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     28.06.2021 (13:04)     Sekcia sport

Praha - Experti oslovení ČTK se shodli, že čeští fotbalisté v nedělním vítězném osmifinále mistrovství Evropy proti Nizozemsku předvedli nejlepší výkon pod trenérem Jaroslavem Šilhavým....

Slávistický kapitán zná trest za brutální faul. Soupeři se omluvil

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.03.2024 (11:54)     Sekcia sport

Za rozhodnutého stavu předvedl velký zkrat. Kapitán hokejové Slavie Tomáš Knotek ve druhém utkání předkola první ligy na ledě Jihlavy v Pelhřimově v poslední minutě za stavu 2:7 z hostujícího pohledu kolenem ostře sestřelil domácího útočníka Jonáše Jungwirtha. Za brutální faul vyfasoval trest na pět minut a do konce utkání a teď zná i verdikt disciplinární komise. Pražanům bude chybět celé září.

Brutální faul na Sedláka? Kapitán Ufy už zná trest

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.03.2022 (11:57)     Sekcia sport

Kapitán Ufy Grigorij Panin obdržel od sportovní a disciplinární komise Kontinentální ligy stopku na tři zápasy za faul na českého útočníka Čeljabinsku Lukáše Sedláka ve středečním čtvrtém čtvrtfinále play off.

Totální hnus, zuřil autor gólu. Grigarovi ujely nervy, do brány musel útočník

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.04.2023 (21:32)     Sekcia sport

Byly hodně blízko. Fotbalové Teplice měly zaděláno na čtvrtou výhru z pěti dubnových zápasů, jenže pak přišlo divoké finále a boleslavský stoper David Šimek v 89. minutě vyrovnal na konečných 1:1. Ztrátu bodů neustál teplický brankář Tomáš Grigar, jenž po gólu nakopl do holeně slavícího Vasila Kušeje a schytal červenou kartu. Protože Skláři už nemohli střídat, zápas musel dochytat egyptský útočník Muhammad Jásir.

Brutální faul na Sedláka? Kapitán Ufy vyfasoval stopku na tři zápasy

Bucha měl jít ven, shodli se po ligovém šlágru experti ve studiu

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.12.2020 (21:13)     Sekcia sport

Ze středečního ligového šlágru uběhlo pár minut, když se po souboji s plzeňským Pavlem Buchou sesunul k zemi slávista Ondřej Lingr. Hlavní rozhodčí Pechanec nepískal. Po upozornění videorozhodčího a zhlédnutí incidentu na obrazovce udělil domácímu hráči za úder loktem žlutou kartu. Experti ve studiu O2Tv Sport ale byli jiného názoru. „Bucha měl jít ven," shodli se bývalý prvoligový útočník Petr Mikolanda a trenér Miroslav Koubek.

Pochettino viděl před vyrovnáním Realu faul, UEFA šetří chování zástupců PSG

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.03.2022 (14:57)     Sekcia sport

odle trenéra fotbalistů Paris St. Germain Mauricia Pochettina předcházel vyrovnávací brance Realu Madrid v odvetném osmifinále Ligy mistrů faul Karima Benzemy na brankáře Gianluigiho Donnarummu. Právě gól na 1:1 byl podle něj klíčový, neboť změnil rozpoložení obou týmů. Španělská média uvedla, že prezident PSG Násir Chelajfí se po utkání snažil dostat spolu se sportovním ředitelem Leonardem do kabiny rozhodčích. Incident prošetřuje Evropská fotbalová asociace UEFA.

Trest za brutální faul na Koláře. Roofe dostal stopku na čtyři utkání, Rangers pokutu

Houdek dostal za brutální faul na Söderlunda stopku na deset zápasů

Rekordní pokuta sezony. Budějovice znají trest za brutální zásah ochranky, disciplinárka sečetla několik chyb

Experti: Messi měl obrovskou touhu a vůli MS vyhrát, turnaj měl vysokou úroveň

Roofe má za faul na Koláře trest na čtyři zápasy, Rangers dostali pokutu

Ancelotti po derby: Álvaro Rodriguez bude příští sezónu v A týmu

Po smršti gólů ani jedna střela. Proč? Tvrdá lekce pro Arsenal, hodnotí experti

Nevídané gesto. Bývalý ligový hráč si nechal dát červenou

Blikanec jen za žlutou a gólová oslava ve stylu Ronalda. Hvězda Realu ukázala dvě tváře

Slováky šokovalo brutální K.O. Bek si po ráně kanadského siláka nic nepamatuje

Brutální zákrok! Německý reprezentant schytal úder kopačkou do obličeje

Faul i bez videa, zlobil se Hapal. Trpišovský soupeře chápal, VAR mlčel

Brutální, jako bodnutí nožem do srdce, shodli se Švédové po vyřazení s Ukrajinou

Král Bundesligy? Jeho jméno vás překvapí

Brutální derby. Hvězda Manchesteru City spáchala v duelu s United šílený zákrok

Jílek: Hromadův faul? Už v reálu na hraně, říkali mi, že měla být červená

Ošklivá kosa na hračičku z Realu. Musíme Viniho chránit, říká spoluhráč

Při gólu Slavie sudí nechyboval, nepředcházel mu zjevný faul, řekla komise

Poslední Příbram dostala nařezáno, Zlín si doma zastřílel. Opava po divočině bere tři body

Řezníček: Faul na Jágra? Zdraví ohrožující! Ale nedělejme z toho brutální zákrok

Hertl, Král, Kämpf a Palát brali asistence. Bránu Calgary hájil Vladař

Slavia měla proti Sigmě dohrávat o deseti, Hromadův surový faul byl na červenou

Šel jsem tam naslepo, řekl hradecký střelec Král o vítězném gólu proti Vlašimi

Spletl si sport? Anglický reprezentant předvedl brutální zákrok jak v NHL

José Mourinho po vyloučení hrozí žalobou

Sedm zápasů za brutální faul. Pardubická posila dostala trest za sestřelení soupeře

Vedení Realu slaví každý gól Balea v Tottenhamu. Potřebuje se ho zbavit už v létě

Spletl si sport? Anglický reprezentant předvedl brutální zákrok jako v NHL

Za brutální faul sparťanská hvězda milost nedostane, s odvoláním neuspěla

Další smůla pro Krále. Expert ho chválil, jenže Union znovu schytal gól last minute

Fotbalový král Pelé exkluzivně: Troufám si na sto let