Ostrava - Zlín 5:1, po pauze kanonáda, dvakrát se trefil útočník Kubala

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.09.2023 (16:57)     Sekcia sport

Ostravští fotbalisté rozdrtili v devátém ligovém kole poslední Zlín 5:1, když zápas rozhodli čtyřmi góly po přestávce. Dvakrát se trefil útočník Kubala, pálili také Ewerton, Rigo a Tanko. celý článek

První góly až na osmý pokus. Už jsem byl i terčem vtípků, vykládal útočník Kubala

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.09.2023 (19:27)     Sekcia sport

Sedm zápasů, které odehrál, a dohromady 624 minut. Tak dlouho útočník Filip Kubala čekal na první gól v Baníku Ostrava. Zlínu v devátém kole první fotbalové ligy dal hned dva a pomohl k vysoké výhře 5:1. „Trvalo to, ale jsem moc rád, že jsem se trefil právě před domácími fandy,“ zářil v sobotu.

Ofenzivu fotbalistů Ostravy posílil Kubala z Hradce Králové

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.07.2023 (16:09)     Sekcia sport

Ofenzivní fotbalista Filip Kubala je další posilou Baníku Ostrava. Třiadvacetiletý záložník či útočník přestoupil z Hradce Králové a podepsal smlouvu na čtyři roky s opcí.

Fotbalisté Ostravy po povedené první půli rozdrtili Zlín 5:1

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     01.08.2021 (18:19)     Sekcia sport

Ostrava - Fotbalisté Ostravy porazili ve druhém ligovém kole Zlín jasně 5:1. Baník rozhodl o vysokém vítězství už v první půli, kdy se během 25 minut dvakrát trefil David Lischka a jednou...

Kubala sekl s fotbalem v Baníku, půjde studovat

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.11.2022 (21:13)     Sekcia sport

Fotbalista Jan Kubala se domluvil na rozvázání smlouvy s Baníkem Ostrava, kam přišel v létě po pěti letech strávených v Udine. Dvaadvacetiletý obránce na podzim hostoval v druholigovém Vyškově. Baník na svém webu uvedl, že se Kubala rozhodl skončit s profesionálním fotbalem a studovat na vysoké škole.

Zlín dostal nařezáno, řádil bývalý sparťan

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.08.2021 (17:56)     Sekcia sport

Fotbalisté Baníku Ostrava vyhráli v nedělním utkání 2. kola nejvyšší soutěže nad Zlínem vysoko 5:1, když si do poločasu vypracovali čtyřbrankový náskok. Dvakrát se trefil obránce Lischka.

Dva góly a střídat. Byl jsem naštvaný, přiznal útočník Baníku

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.09.2023 (20:15)     Sekcia sport

Sedm zápasů se zastřeloval, v tom osmém proti Zlínu Filip Kubala konečně udeřil. A hned dvakrát. Zkraje druhého poločasu přivedl Baník podruhé v utkání do vedení, v 64. minutě pak přidal svou druhou branku. Baník rozstřílel Zlín v 9. kole 5:1 a udržel domácí neporazitelnost.

Hradec se vítězně naladil na Slavii. Chceme to znovu urvat, hlásí Kubala

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.07.2022 (07:53)     Sekcia sport

Na střelecké probuzení, kterým navázal na své jarní ligové úspěchy, musel hradecký útočník Filip Kubala čekat až do posledního zápasu letní přípravy. Na hřišti druholigové Chrudimi se autor pěti ligových gólů z minulé sezony prosadil hned dvakrát. Hradec i díky tomu týden před vstupem do nového prvoligového ročníku vyhrál jasně 4:1.

Kubala po návratu do Ostravy: Potřebuji nabrat zkušenosti s mužským fotbalem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.06.2022 (08:07)     Sekcia sport

Obránce Jan Kubala, který se vrátil do Baníku Ostrava, chce sbírat zkušenosti. Stejně jako Marek Jankulovski je levonohý fotbalista. Také hraje na levém kraji obrany a v zahraničí rovněž začínal v Udine.

Záložník Kubala se vrací z Udine, míří do Karviné. Kouč nevylučuje další posily

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.01.2021 (10:16)     Sekcia sport

Dvacetiletý záložník Jan Kubala, který v 17 letech odešel z Baníku Ostrava do Udine, by měl posílit fotbalisty MFK Karviná. „Jsme s ním dohodnuti, každým dnem by se k nám měl připojit,“ řekl karvinský trenér Juraj Jarábek.

Čvančara a první gól: Povedený výkon to nebyl, ale snad jsme to odšpuntovali

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.02.2022 (22:52)     Sekcia sport

Až ve čtvrtém zápase v rudém dresu se trefil. Dvě stě dvacet minut mu trvalo, než dostal balon do sítě. Ale když už to přišlo, tak v pravý čas. Tomáš Čvančara, útočník a jediná zimní posila fotbalové Sparty, načal dvě minuty po pauze svým gólem dlouho odolávající Zlín a nasměroval tým k vítězství 2:0.

Doležal se opět dvakrát trefil za Lubin, k výhře přispěl i Daniel

Doležal se opět dvakrát trefil za Lubin, k výhře přispěl parádou i Daniel

Baník bodoval čtvrté kolo za sebou

Komise rozhodčích: Kubala měl být proti Spartě vyloučen, gól Hradce správně neplatil

Nevídaná kanonáda v semifinále NHL, trefil se i Palát a Tampa slaví

Zlín - Ostrava 2:1, domácí se před plným stadionem odlepili z posledního místa

Fotbalový restart svědčí hostům, vyhrály Ostrava, Zlín i Brno. Na dnu klesla Příbram

Jak se Kubala hecoval s Bajzou. Neuspěl, přesto slavil: A musím to protrhnout

Fotbalová Ostrava se po dlouhé koronavirové pauze trápí střelecky

Ostrava vs. Zlín: pět střel, pět gólů, hotovo. To jsem nezažil, žasl Procházka

ONLINE: Liberec - Ostrava 0:0, hosté nasazují čtyři posily, hrají Kubala či Ewerton

Zacha pečetil gólem výhru New Jersey, Vrána se trefil dvakrát, ale Detroit padl v prodloužení

FOTBAL ONLINE: Sparťanská kanonáda na Baníku pokračuje, Hradec prohrává

FOTBAL ONLINE: Sparťanská kanonáda na Baníku pokračuje, Hradec opět srovnal

Odložené fotbalové zápasy Ostrava - Plzeň a Zlín - Slavia se dohrají v únoru

Česko vystřelilo v závěru remízu s Ukrajinou. O té rozhodla parádní trefa Vydry, Tecl trefil dvě tyče

Girona pokořila po pauze třikrát Vallecano a vrátila se před Barcelonu

Po „evropských“ gólech se Kuchta za Slavii trefil i v lize. Stanciuovi jsem ten gól sežral, smál se

Vrba po výhře: Myslel jsem, že druhý poločas odehrajeme ve větším klidu

Zatá Evropská liga i další akce. Ostrava a Zlín jsou letos volejbalovými městy

2. ligové kolo: Baník rozdrtil Zlín, Slovácko zdolalo Budějovice

2. ligové kolo: Baník porazil Zlín, Slovácko zdolalo Budějovice

Kanonáda na Spartě, Zlín dostal desítku. Vítkovice obraly Hradec, vyhrála i Boleslav

Sparta hladce přehrála Zlín, trefil se Karabec i Kozák. Pardubice po přestřelce pokračují na vítězné vlně

Další nálož v první lize, Baník rozstřílel Zlín. Slovácko ještě nedostalo jediný gól

Zlín - Hradec Kr. 4:0, poločasová smršť, dvěma góly se blýskl Žák