Kovaříkova pravačka? Asistence jako levou. Ale střelou málem trefil tramvaj, smál se trenér

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.09.2023 (22:13)     Sekcia sport

Jeden centr pravou přímo na hlavu skórujícího Erika Prekopa, druhý pak v českých luzích a hájích proslulou levačkou na stejně efektivního Davida Puškáče. Jan Kovařík byl coby levý wingbek jedním ze strůjců cenného skalpu Sigmy Olomouc, jíž Bohemians doma porazili 3:2. „Zápas měl úplně všechno, v téhle sezoně jsem si žádný neužil více,“ hlásil 35letý hrdina zelenobílé poloviny Vršovic. celý článek

Asistoval, pak málem trefil tramvaj. Pravačkou mi jdou jen centry, říká Kovařík

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.09.2023 (11:15)     Sekcia sport

Před necelým měsícem dvěma góly rozhodl utkání s Hradcem Králové (2:1), teď si proti Olomouci připsal dvě asistence a pomohl fotbalistům Bohemians k obratu a vítězství 3:2. „Předtím jsem se sice trefil dvakrát, ale tenhle zápas jsem si užil ještě víc,“ liboval si záložník Jan Kovařík.

Můj první gól nohou v životě, smál se Tekijaški po premiérově trefě za Jablonec

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.09.2023 (18:34)     Sekcia sport

Na začátku druhého poločasu se po rohu akrobaticky pověsil do vzduchu a parádní střelou přes houf hráčů trefil horní růžek branky. První gól v české lize a hned parádní! Jablonecký obránce Nemanja Tekijaški vyrovnával v domácím derby s Libercem na konečných 1:1.

Krejčí málem hrdinou. V NBA proti Utahu na konci minul trojku, Atlanta těsně padla

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.03.2024 (08:27)     Sekcia sport

Basketbalista Vít Krejčí mohl prožít zatím nejslavnější okamžik své kariéry v NBA. V posledních sekundách zápasu na palubovce Utahu vystřelil trojku, jenže trefil jen obroučku a Atlanta prohrála těsně 122:124. Český reprezentant odehrál 29 minut a zaznamenal dva body a dvě asistence.

Grman čekal na první gól jednapadesát kol. Potěšil, ale tohle není moje práce, smál se

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.03.2023 (21:34)     Sekcia sport

Ještě ve 27. minutě prohrávali hokejisté Vítkovic na svém ledě s Kometou Brno po brance Eduarda Šalého 0:2, přesto slavili výhru a zisk sto prvního bodu v sezoně. Klíčový vyrovnávací gól obstaral zkraje třetí části střelou od modré sváteční střelec Mário Grman, jenž se v předposledním kole základní části trefil vůbec poprvé v sezoně. „Potěšilo mě to, ale nějak velkou váhu tomu nepřikládám. Mám v týmu jiné úkoly," pousmál se 25letý slovenský obránce.

Koch jako McDavid vzal puk, projel hřiště a rozhodl. Nakoukaného ho nemám, smál se

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.04.2023 (23:04)     Sekcia sport

Jako by se na to vítkovický obránce Patrik Koch už nemohl déle dívat. V předposlední minutě druhého prodloužení pátého semifinále převzal puk u vlastní branky, obkroužil ji a stejně, jak to umí útočník Edmontonu Connor McDavid, s ním dojel až před brankáře Hradce Králové Henriho Kiviaha a z velkého úhlu v čase 98:59 střelou nad jeho rameno ukončil třetí nejdelší zápas extraligového play off.

Jsem prezident, trenér i hráč. Ale platí mě jen jako fotbalistu, smál se Zlatan

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.07.2020 (11:50)     Sekcia sport

Tvrdí o sobě, že je Bůh. Všude, kde se objeví, je živo. Švédský útočník Zlatan Ibrahimovic to v úterý večer zase potvrdil, když gólem nastartoval senzační obrat v utkání italské ligy. Jeho AC Milán sice prohrával s mistrovským Juventusem 0:2, ale nakonec slavil výhru 4:2. „Kdybych byl v klubu od začátku sezony, vyhráli bychom Scudetto," smál se před novináři Ibra.

Pět bodů za večer! McDavid si povodil Flyers a už je na bedně. Diví se někdo?

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.01.2024 (11:14)     Sekcia sport

Gól, asistence, asistence, asistence, asistence. S bilancí 1+4 zakončil edmontonský fenomén Connor McDavid zápas NHL proti Philadelphii, když se při výhře 5:2 podílel na všech trefách Oilers. McJesus zase nahodil McMotory.

Snový debut nepokazil ani třígólový deficit. Pecka, hlásí pardubický trenér Král

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.11.2020 (21:13)     Sekcia sport

Po téměř pěti letech se Richard Král postavil na střídačku jako hlavní trenér Pardubic a po obnovené premiéře mu zněly oslavné fanfáry. Hokejisté Dynama stáhli ve třetí třetině proti Třinci třígólové manko, a nakonec střelou Ďalogy v prodloužení urvali výhru 7:6!

Je to šílené, Pasta nemá strop, žasnul Krejčí. Česká legie poháněla Boston

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.10.2022 (08:48)     Sekcia sport

David Pastrňák gól a tři asistence, David Krejčí gól a dvě asistence, Pavel Zacha asistence. Jako ve zlatých dobách českého hokeje řádila na ledě Washingtonu formace složená z krajanů. Podpis pod výhrou 5:2 nemohl být zřetelnější.

Je to obránce, chce asistence. Takže to samozřejmě byl můj gól, smál se Souček

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     16.08.2021 (14:51)     Sekcia sport

Tomáš Souček a Aaron Creswell se po výhře nad Newcastlem "přetahovali" o branku z 18. minuty.

Na fotbal s plošinou. Chtěli jsme být nad bohemáky, policie nás málem vykázala, smál se sparťan

Na fotbal s plošinou. ‚Chtěli jsme být nad bohemáky, policie nás málem vykázala,‘ smál se sparťan

Po „evropských“ gólech se Kuchta za Slavii trefil i v lize. Stanciuovi jsem ten gól sežral, smál se

Patičkové šílenství v Edenu. Trpišovský se bojí, aby mu Chytila nesebral hokejový nároďák

Nejlepší sportovní dokument všech dob? Jordanův poslední valčík ukazuje génia s manýry tyrana

Krmenčík se trefil za Slavii a hned slavil hattrick. Zářil i rebel Kuchta

Šajtle jako od Rosického! Trefil jsem to slušně, smál se Jánoš poté, co zlomil prokletí Ďolíčku

Nejhezčí gól kariéry, smál se Plavšič. Kouč mu přitom v duchu nadával, co to zkouší

Tetour se vrátil do Ostravy a v úvodní minutě trefil tyč. Pro domácí by to byla asi hodně studená sprcha, smál se

Pastrňák pálil, Voráček, Hertl a Zacha sbírali v NHL asistence, Mrázek vychytal výhru

Otekl mu prst, málem přišel o snubák. To by mi doma neprošlo, smál se zlatý Krpálek

Argentinci, užijete si to. Jak trenér mistrů světa Scaloni během finále trpěl

Satoranský nastřílel třináct bodů, Chicago ale na nejlepší celek NBA nestačilo

Po dřině v oslabení krásná rána jako odměna. Bod bereme, hlásí trenér Prostějova

Higuaín a jeho debut za Miami: tyč, neproměněná penalta a málem bitka

Karvinský trenér Jarábek: Fotbal nám dnes ukázal svou horší tvář

Dělám to tak na tréninku. V zápase jsem se k tomu ale dostal poprvé, řekl k excelentní šajtli Beneš

Vondrášek nemachroval, Tijanimu děkoval a dokonce přiznal: Jako útočník bych proti němu hrát nechtěl

Kuchta málem sám králem. Střelec druhý gól nedal, ale hlásil: Skvělá sezona

Životní sezona plzeňského čipery. Roste pro reprezentaci, chválil trenér

Příbramský Tregler nevymýšlel a po třech letech skóroval

„Děda“ Limberský a jeho jubileum. Recept? Především životospráva, smál se

Cristiano Ronaldo cvičnou střelou knokautoval stevardku. Jako omluvu jí daroval svůj dres

Slovácko - Jablonec 1:1, v závěru srovnal Chramosta krásnou střelou

Deset let železného muže jménem Lev. Rekordmana nezastavil ani covid

České manévry v NHL! Trefili se Chytil i Kubalík, Palát přihrál na tři góly, Voráček má dvě asistence

Pastrňákův dvacátý letošní gól Bostonu nestačil, trefil se i Zacha

Čeští basketbalisté Satoranský s Krejčím v NBA sbírali asistence a doskoky

Jeden tým - jeden sen. A co poháry? Moc daleko se nedíváme, říká trenér Veselý

Střela, jak už to u mě bývá, mi nesedla. Naštěstí to tam ale spadlo, smál se střelec prvního gólu Slovácka Reinberk

V sobotu jsem toho moc nenaspal, smál se po premiéře v základu Baníku Rusnák

Jeho trefa lavičku Liberce rozesmála. Gól hlavou bych si netipoval, přiznal Frýdek

Ladislav Krejčí se ve Spartě cítí jako doma: Třiadvacítku jsem nechal Pepovi Šuralovi

Stalo se to nejlepší, co se mohlo stát. O druhou hvězdu nám šlo rok a půl, jásal trenér Slavie