Velký návrat Vítkovic. Lakatoš řval na celý zimák, Kalus v poslední minutě dvakrát nabíjel

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.09.2023 (21:16)     Sekcia sport

Hrát se musí až do poslední vteřiny. Tahle slova trenéři svěřencům opakují často a aktéři 135. moravskoslezského extraligového derby Třince a Vítkovic se o tom, že to nejsou jen planá slova, jednoznačně přesvědčili. Oceláři vedli tři a čtvrt minuty před koncem po gólu Petra Vrány 3:1, nakonec byli po velkém návratu Vítkovic rádi za výhru 4:3 v prodloužení. celý článek

Je to pro nás rána, smutnil vítkovický kapitán Lakatoš po vyřazení

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.04.2023 (10:39)     Sekcia sport

Jeho ostrou přesilovkovou ránu vyrazil Matěj Machovský jen před sebe a puk za jeho záda zametl Marek Kalus. Vítkovický kapitán Dominik Lakatoš se tak mohl radovat v sedmém zápase semifinále proti Hradci Králové z vyrovnání na 1:1. Další radosti se ale nedočkal. Hokejisté Vítkovic prohráli v prodloužení 1:2 a extraligová sezona pro ně končí.

Lakatoš s Hruškou měli nabito a Vítkovice slaví

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.01.2021 (20:05)     Sekcia sport

Hokejisté Vítkovic vyhráli v pátečním utkání 35. kola Tipsport extraligy nad Plzní 4:3. Vítězství domácím zajistili dvougóloví střelci Lakatoš a Hruška, za hosty se dvakrát trefil Pour.

Útočník Lakatoš se z Lappeenranty vrátil do Vítkovic

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     09.11.2021 (10:29)     Sekcia sport

Ostrava - Hokejový útočník Dominik Lakatoš předčasně ukončil své angažmá ve finském klubu SaiPa Lappeenranta a vrátil se do extraligových Vítkovic. Čtyřiadvacetiletý rodák z Kolína...

Ukázali jsme obrovskou sílu, ale chtěli jsme víc, řekl kapitán Vítkovic Lakatoš

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.04.2023 (21:43)     Sekcia sport

Před začátkem semifinálové bitvy s Hradcem Králové vyhlašoval Dominik Lakatoš jako správný kapitán, že udělá všechno, aby tahle série nebyla pro Vítkovice konečnou v sezoně. Po šestém zápase, který rozhodl gólem v oslabení ve 139. minutě svá slova zopakoval. Do finále ale tým nakonec nedovedl. Sedmý zápas znovu rozhodovalo prodloužení a v něm se v 79. minutě trefil hostující Oliver Okuliar.

Vítkovice potřetí v sezoně porazily Mladou Boleslav

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.02.2021 (18:58)     Sekcia sport

Hokejisté Vítkovic vyhráli ve 46. kole extraligy na ledě Mladá Boleslavi 2:1 a porazili tak Středočechy i potřetí v sezoně. Hosté zápas otočili dvěma góly ve druhé třetině, kdy brankáře Gašpera Krošelje překonali Dominik Lakatoš a Marek Kalus.

Drama v Hradci. Mountfield nejprve srovnal v poslední minutě, pak Vítkovicím podlehl v prodloužení

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     22.12.2020 (18:53)     Sekcia sport

Hokejisté Vítkovic vyhráli v 28. kole extraligy v Hradci Králové 3:2 v prodloužení a venku uspěli po osmi porážkách za sebou. Celkově to pro ně byl druhá výhra z uplynulých jedenácti utkání, z nichž šesté hráli pod novým trenérem Milošem Holaněm a podruhé uspěli. Ostravané sice dvakrát ztratili vedení, ale v čase 63:32 rozhodl Dominik Lakatoš. Tým Mountfieldu prohrál doma třetí z posledních čtyř duelů.

Těší mě, že jsme se nesložili, hledá vítkovický Kalus pozitiva

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.09.2023 (10:16)     Sekcia sport

Vítkovičtí hokejisté v závěru při hře bez brankáře dvakrát udeřili a urvali v Třinci bod, nakonec prohráli 3:4 po nájezdech. Na oba góly z poslední minuty nahrával Marek Kalus. „Jsem samozřejmě rád, ale především je to nakopnutí pro nás jako pro tým. Že jsme nic nesložili a dokázali se vrátit do toho utkání,“ prohlásil vítkovický útočník.

Indrák a Kalus dostali od disciplinární komise extraligy jednozápasové tresty

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.11.2021 (10:48)     Sekcia sport

Hokejoví útočníci Miroslav Indrák z Kladna a Marek Kalus z Vítkovic dostali od disciplinární komise extraligy jednozápasové tresty za fauly v nedělních utkáních 27. kola. Oba budou v sestavách svých týmů chybět v úterních duelech 28. kola, Indrák nenastoupí proti Mladé Boleslavi a Kalus proti Českým Budějovicím.

Hattrick? Kdo dá gól je úplně jedno, radoval se po výhře Lakatoš

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.09.2022 (08:17)     Sekcia sport

Útočník Dominik Lakatoš hattrickem během pouhých 201 vteřin v posledních čtyřech minutách rozhodl o výhře hokejistů Vítkovic nad Mladou Boleslaví 4:0.

Vítkovice slaví těsné vítězství, opět pomohl střelec Lakatoš

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.01.2021 (19:59)     Sekcia sport

Hokejisté Vítkovic vyhráli v pátečním utkání 38. kola Tipsport extraligy nad Olomoucí 2:1. Vítězný gól vstřelil ve 31. minutě Hruška.

Vítkovický Kalus dostal za faul v duelu v Plzni čtyřzápasový trest

Vítkovice dvakrát ztratily vedení, nakonec o jejich výhře v Hradci rozhodl Lakatoš

Kalus pomohl čtyřmi body k výhře Vítkovic v Brně

Přehnal jsem to, protože nemám rád křivdu, kál se pardubický kouč Kováč

Vítkovický Lakatoš řádil, jeho tým zlomil prokletí

Hokejový útočník Kalus dostal čtyřzápasový trest za faul na Langa

Kalus a Kovář dostali tresty za fauly na Šmerhu, stopku má i Mareš

Hattrick za třetinu, Lakatoš zničil Olomouc. Vítkovice se radují

První gól v play off vzala Bambulovi trenérská výzva. Třeba se dočkám hned zítra, přál si olomoucký mladík

Lakatoš o funkci kapitána: Budu pořád stejný, ale je to pro mě čest

Sparta ztratila v závěru výhru nad Vítkovicemi, obrat dokonal v nájezdech Marosz