Palát odstartoval kanonádu New Jersey, Kubalík byl u dvou gólů

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.09.2023 (08:53)     Sekcia sport

Čtvrtý hrací den přípravy hokejové NHL se bodově prosadili dva Češi. Útočník Ondřej Palát už ve 2. minutě otevřel skóre souboje New Jersey s Philadelphií, který nakonec skončil debaklem Flyers 6:0. Prosadil se také Dominik Kubalík, jenž výhru Ottawy 4:3 po prodloužení nad Torontem podpořil bilancí gólu a asistence. celý článek

Palát odstartoval kanonádu New Jersey, gól slavili i Kämpf a Nečas

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.03.2023 (06:27)     Sekcia sport

Hokejový útočník Ondřej Palát gólem ze 2. minuty odstartoval kanonádu New Jersey, které zvítězilo na ledě Colorada divokým výsledkem 7:5. Mezi střelce se v NHL ve středu zapsali také centr Toronta David Kämpf a opora Caroliny Martin Nečas. Filip Chytil z Rangers s Radkem Faksou z Dallasu zapsali po jedné asistenci.

Palát odstartoval kanonádu Tampy, Galvas mohl po premiéře v NHL slavit

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.01.2022 (05:52)     Sekcia sport

Útočník Ondřej Palát odstartoval gólem kanonádu Tampy na ledě Buffala. Lightning vyhráli duel NHL 6:1 a jednou asistencí se na tom podílel i další Čech Jan Rutta. Slavit mohl po premiéře ve slavné lize i obránce Jakub Galvas, jehož Chicago zvítězilo nad Columbusem 4:2. Český mladík se ale stejně jako jeho krajan Dominik Kubalík neprosadili. Nebodoval ani Jakub Voráček za Blue Jackets. Florida vyhrála nad Vancouverem 5:2, asistencí k tomu pomohl obránce Radko Gudas. Bitvu Nashvillu s Coloradem (5:4 v prodloužení) sledovali domácí David Rittich i hostující Pavel Francouz na střídačce v pozici náhradních gólmanů.

Palát odstartoval kanonádu Tampy, Galvas mohl po premiéře v NHL slavit, Gudas se rval

Tampa prohrávala 0:3, pak však Palát svojí trefou odstartoval velkolepý obrat

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     08.03.2021 (08:04)     Sekcia sport

Pavel Zacha z New Jersey byl u jediného gólu v duelu s Bostonem a vyhlásili ho druhou hvězdou utkání.

Palát gólem zavelel k vítěznému obratu Tampy, Kubalík jednou asistoval

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.03.2021 (23:41)     Sekcia sport

Trio nejproduktivnějších českých hokejistů dosavadního průběhu sezony NHL se dostalo do akce v rámci předehrávaných nedělních duelů. Útočníci Ondřej Palát (1+1) a Dominik Kubalík (0+1) se v souboji Tampy s Chicagem zlepšili na 20 bodů a vyrovnali tak lídra Davida Pastrňáka. Ten si však může vylepšit bilanci ve stále probíhajícím zápase Bostonu s New Jersey.

Palát odstartoval gólem obrat Tampy Bay, v NHL skóroval i Faksa

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     08.03.2021 (07:07)     Sekcia sport

Útočník Ondřej Palát přispěl gólem a asistencí k obratu Tampy Bay v Chicagu z 0:3 na konečných 6:3 a byl vyhlášen třetí hvězdou zápasu. Za poražené si připsal jednu přihrávku Dominik Kubalík. V nedělním programu NHL skóroval i Radek Faksa, který s Dallasem podlehl Nashvillu 3:4 po nájezdech. New Jersey vyhrálo v Bostonu 1:0 a u jediné branky asistoval Pavel Zacha. K vítězstvím pomohli přihrávkou i Martin Nečas a Jakub Vrána.

Kubalík a Palát se trefili v přípravě na NHL

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.09.2023 (07:21)     Sekcia sport

Přípravné zápasy před NHL: Florida - Nashville 5:2, Florida - Nashville 5:0, Montreal - New Jersey 2:4, New Jersey - Philadelphia 6:0 Branky: 2. Palát, 4. Haula, 5. Thompson, 6. Holtz, 22. Meier, 51. McLeod. Vítek Vaněček za New Jersey odchytal 40 minut, z 11 střel neinkasoval a úspěšnost zásahů měl 100 procent, Toronto - Ottawa 3:4 v prodl. (2:3, 0:0, 1:0 - 0:1) Branky: 11. Cowan, 17. Blandisi, 60. Marner - 17. a 64. Chychrun, 2. Jarventie (Kubalík), 7. Kubalík, Winnipeg - Edmonton 5:0. Colorado - Vegas 3:2 Jiří Patera za Vegas odchytal 28 minut a 11 sekund, inkasoval jednu branku z 11 střel a úspěšnost zákroků měl 90,9 procenta. Calgary - Seattle 3:5 (1:1, 1:2, 1:2) Aleš Stezka odchytal za Seattle 20 minut, inkasoval jednu branku z pěti střel a úspěšnost zákroků měl 80 procent. Seattle - Calgary 2:3 po sam. nájezdech. Daniel Vladař odchytal za Calgary celý zápas, inkasoval dvě branky z 37 pokusů a úspěšnost zásahů měl 94,6 procenta.

Kubalík se odvděčil za šanci gólem, asistovali Palát, Rutta, Chytil a Zacha

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.04.2022 (21:39)     Sekcia sport

Hokejový útočník Dominik Kubalík dostal v NHL po třech zápasech mezi náhradníky šanci a skóroval, ale neodvrátil porážku Chicaga 3:4 v Nashvillu. Jan Rutta a Ondřej Palát přispěli shodně jednou asistencí k vítězství Tampy Bay 7:4 nad Winnipegem. Filip Chytil připravil jeden gól New Yorku Rangers při výhře 4:0 nad Detroitem. Asistenci si připsal také Pavel Zacha, který podlehl s New Jersey v Seattlu 3:4 po nájezdech.

Palát podpořil osmigólovou kanonádu Tampy, Nečas a Zacha asistovali

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.04.2022 (07:39)     Sekcia sport

Jednoznačným výsledkem 8:1 skončila čtvrteční partie v hokejové NHL mezi Tampou Bay a Torontem. Třemi body k výsledku přispěl i český útočník Ondřej Palát (1+2). V dalších duelech se ještě díky jedné asistenci prosadili Martin Nečas z Caroliny a Pavel Zacha z New Jersey.

Kubalík ukončil hrozivé trápení, Palát nasměroval k vítězství Tampu

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.12.2021 (06:06)     Sekcia sport

Dominik Kubalík se gólem podílel na vítězství Chicaga ve Washingtonu 4:3 po nájezdech. Další český útočník Ondřej Palát dal první gól Tampy Bay, která nakonec v pokračování NHL zdolala St. Louis 4:2.

Hledá se elitní útok. Může spolu fungovat trio Kubalík, Palát, Nosek?

České manévry v NHL! Trefili se Chytil i Kubalík, Palát přihrál na tři góly, Voráček má dvě asistence

Palát asistoval u výhry New Jersey, Jiříček slavil s Columbusem

České manévry v NHL! Trefili se Chytil i Kubalík, Palát přihrál na tři góly, Voráček s Faksou na dva

Pastrňák a Zacha byli v NHL u dvou gólů, Palát se trefil za Tampu

Palát skóroval v NHL, ale nezabránil prohře New Jersey

Kubalík v prvním utkání za Ottawu zaznamenal dva body, skóroval také Palát

Palát hvězdou. Gólem a asistencí pomohl k výhře. Prosadili se i další Češi

Palát podpořil osmigólovou kanonádu Devils, Florida je krok od postupu

Vrána byl první hvězdou, gólem a přihrávkou pomohl Washingtonu k výhře nad New Jersey