Fotbalisté Ostravy brankou v závěru nastavení vyhráli v poháru v Zápech 2:1

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.09.2023 (17:38)     Sekcia sport

Fotbalisté Ostravy brankou v sedmé minutě nastavení vydřeli ve 3. kole domácího poháru MOL Cupu vítězství 2:1 v Zápech a postup do osmifinále. Lídr třetí ligy favoritovi z nejvyšší soutěže dokázal dát gól i v oslabení, v závěru ale rozhodl Michal Frydrych. celý článek

Fotbalisté Ostravy góly v nastavení udolali Hradec 2:0 a poprvé v sezoně vyhráli

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     12.08.2023 (17:40)     Sekcia sport

Ostrava - Fotbalisté Ostravy dvěma góly v nastavení v podání střídajících hráčů udolali ve 4. ligovém kole Hradec Králové 2:0 a připsali si první vítězství v sezoně. Domácí...

Fotbalisté Ostravy otočili derby v Karviné a gólem v nastavení vyhráli 2:1

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     24.11.2021 (19:12)     Sekcia sport

Karviná - Fotbalisté Ostravy v dohrávce 12. kola první ligy po obratu zvítězili v Karviné 2:1. Domácí poslal ve slezském derby v 58. minutě do vedení Eduardo Santos, ale za 10 minut srovnal...

Coventry je po obratu v nastavení po 37 letech v semifinále Anglického poháru

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.03.2024 (16:10)     Sekcia sport

Fotbalisté druholigového Coventry ve čtvrtfinále Anglického poháru vyřadili Wolverhampton, na hřišti devátého týmu Premier League zvítězili po divokém závěru 3:2. Utkání otočili díky dvěma brankám v sedmé a desáté minutě nastavení a postoupili do semifinále poprvé od roku 1987, kdy vybojovali jediný triumf v soutěži.

Mat v nastavení. Fotbalisté Ostravy otočili derby a v Karviné vyhráli 2:1

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     24.11.2021 (19:12)     Sekcia sport

Karvinští protáhli sérii bez ligové výhry už na 15 utkání a zůstávají jediným týmem v této sezoně nejvyšší soutěže bez vítězství.

Další úder v nastavení! Leverkusen stále neprohrál, Schicka nahradil v závěru Hložek

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.01.2024 (05:49)     Sekcia sport

Další tři těžce vybojované body, ale možná o to cennější, si připsali fotbalisté Leverkusenu. V sobotu zvládli šlágr na půdě Lipska výsledkem 3:2 a i druhý zápas roku 2024 vyhráli díky gólu v nastavení. Patrik Schick odehrál téměř celé utkání, na poslední desítky sekund ho střídal parťák z reprezentace Adam Hložek.

Brighton vyřadil ve čtvrtém kole Anglického poháru Liverpool

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.01.2023 (17:01)     Sekcia sport

Fotbalisté Brightonu porazili ve čtvrtém kole Anglického poháru Liverpool 2:1. Na úvodní gól Harveyho Elliotta zareagoval Brighton na konci první půle brankou Lewise Dunka, v závěru utkání pak rozhodl o výhře "Racků" japonský záložník Kaoru Mitoma.

Fotbalisté Arsenalu po penaltovém rozstřelu vyhráli anglický Superpohár

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.08.2023 (20:37)     Sekcia sport

Fotbalisté Arsenalu vyhráli anglický Superpohár. V duelu s Manchesterem City od 77. minuty sice prohrávali, ale v jedenácté minutě nastavení zásluhou Leandra Trossarda vyrovnali a penaltový rozstřel pak vyhráli jednoznačně 4:1.

Fotbalisté Ostravy prohráli v přípravě s druholigovou Líšní

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.11.2020 (17:36)     Sekcia sport

Fotbalisté Ostravy podlehli v přípravném utkání druholigové Líšni 0:2. Stejným poměrem vyhráli Bohemians 1905 na hřišti druholigového lídra Hradce Králové a České Budějovice nad dalším celkem z druhé ligy Táborskem. Opava si poradila s Karvinou 2:1.

Sima řídil poklidnou výhru Slavie nad Libercem, Sparta vydřela tři body se Slováckem v závěru

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     13.12.2020 (20:40)     Sekcia sport

Fotbalisté Sparty po obratu vyhráli v 11. kole první ligy na Slovácku 2:1. Od 14. minuty prohrávali brankou Václava Jurečky, o dvě minuty později srovnal nejlepší ligový střelec Lukáš Juliš. O výhře Pražanů rozhodl v 84. minutě první soutěžní brankou po návratu ze zahraničí David Pavelka. Sparta se vrátila na druhé místo a ztrácí dva body na vedoucí Slavii, která má k dobru večerní utkání s Libercem. Slovácko prohrálo po čtyřech kolech.

Baník válí, v Boleslavi zkazil Jarolímovi premiéru. Karviné zařídil bod v závěru dvěma góly Haša

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     15.12.2020 (16:14)     Sekcia sport

Fotbalisté Ostravy ve 12. kole první ligy vyhráli 3:1 v Mladé Boleslavi. Baník rozhodl už v úvodním dějství, kdy se trefili Dyjan Carlos de Azevedo a Daniel Tetour. Krátce po přestávce snížil Jiří Klíma, ale pojistku přidal v nastavení střídající David Buchta. Slezané zvítězili v lize počtvrté za sebou a poskočili na šesté místo neúplné tabulky, navíc mají k dobru dvě odložená utkání. Boleslav nevyhrála ani ve druhém duelu po návratu trenéra Karla Jarolíma, z posledních čtyř kol získala jediný bod a je patnáctá.

Fotbalisté Ostravy v přípravě vyhráli ve Skalici, Slovácko rozdrtilo Haaksbergen

Bayern vyřazen z Německého poháru, Freiburg rozhodl v nastavení

Slavia v nastavení vydřela výhru 3:2 v Tiraspolu a v EL postoupila

Atlético Madrid vyhrálo, v nastavení přečkalo penaltu

Bláznivý závěr zápasu s Brightonem. United dostali penaltu poté, co sudí utkání ukončil. Díky ní vyhráli

Villarreal díky gólu v nastavení vyhrál v Gironě

Sedm plzeňských kulí v poháru, postupuje i Sigma

Fotbalisté Ostravy v přípravě vyhráli ve Skalici, Brno po obratu zdolalo Austrii