Judistka Bodnárová získala na European Open v Praze bronz

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.10.2023 (14:31)     Sekcia sport

Judistka Tereza Bodnárová získala na turnaji European Open v Praze bronz ve váze do 48 kg. Jednadvacetiletá svěřenkyně Václava Sedmidubského, která se vrátila na tatami po tříměsíční pauze zaviněné zraněním, si zajistila medaili vítězstvím nad Francouzkou Manon Urdialesovou v prodloužení. celý článek

Judistka Bodnárová skončila pátá na ME třiadvacítek

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.11.2023 (17:17)     Sekcia sport

Judistka Tereza Bodnárová prohrála souboj o bronz na mistrovství Evropy do 23 let v Postupimi a skončila pátá. Jednadvacetiletá členka příbramského klubu v souboji o cenný kov v nejnižší kategorii do 48 kilogramů podlehla Maďarce Rebece Ritě Koszegiové.

Debutantka na ME v judu Bodnárová vzdorovala favoritce, ale vypadla v 1. kole

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.11.2023 (12:05)     Sekcia sport

Judistka Tereza Bodnárová při premiéře na mistrovství Evropy vzdorovala favorizované Sabině Giljazovové. Duel prvního kola s bronzovou medailistkou z ME 2021 dotáhla do prodloužení, ale v něm nakonec s Ruskou prohrála.

Krpálek vyhrál European Open v Praze, Kopecký a Musil mají bronz

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.02.2021 (16:53)     Sekcia sport

Judista Lukáš Krpálek vyhrál turnaj European Open v Praze. Olympijský vítěz, který minulý týden prohrál hned první zápas na Grand Slamu v Tel Avivu, na podniku nižší kategorie ovládl všechny čtyři duely. Ve finále kategorie nad 100 kilogramů porazil Ukrajince Oleksandra Gordijenka, jemuž patří ve světovém žebříčku 37. příčka. O další dvě české medaile se dnes postarali Adam Kopecký a Jaromír Musil, kteří získali bronz v kategorii do 81 kilogramů.

Krpálek vyhrál pražský turnaj European Open, Kopecký a Musil mají bronz

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.02.2021 (17:53)     Sekcia sport

Lukáš Krpálek vyhrál judistický turnaj European Open v Praze. Olympijský vítěz, který minulý týden ztratil hned první zápas na Grand Slamu v Tel Avivu, na podniku nižší kategorie ovládl všechny čtyři duely. Ve finále kategorie nad 100 kilogramů porazil Ukrajince Oleksandra Gordijenka, jemuž patří ve světovém žebříčku 37. příčka.

Ječmínek a Zemanová vybojovali na judistickém European Open v Praze stříbro

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.02.2021 (00:01)     Sekcia sport

Čeští judisté vybojovali na turnaji European Open v Praze dvě stříbrné medaile. Do finále se probojovali Jakub Ječmínek a Věra Zemanová, oba však své souboje o zlato prohráli.

Judisté Bodnárová a Pulkrábek na úvod MS v Dauhá neuspěli

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.05.2023 (13:12)     Sekcia sport

Judisté Tereza Bodnárová a David Pulkrábek na úvod mistrovství světa v Dauhá v nejlehčích kategoriích neuspěli. Pulkrábek ve váze do 60 kg prohrál hned v prvním kole, Bodnárová v osmačtyřicítce vypadla ve druhém.

Judistka Zemanová se bude na ME prát o bronz v kategorii do 57 kilogramů

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     29.04.2022 (14:01)     Sekcia sport

Sofia - Judistka Věra Zemanová má na mistrovství Evropy jisté minimálně páté místo, které je jejím životním úspěchem na vrcholné seniorské akci. Dvaadvacetiletá česká reprezentantka...

Praha bude hostit European Open judistů, největší českou hvězdou je Klammert

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.03.2022 (15:56)     Sekcia sport

V Praze se o víkendu uskuteční European Open judistů, jehož dějištěm bude UNYP Arena na Podvinném mlýně. Největší českou hvězdou bude olympionik David Klammert. Dvojnásobný olympijský vítěz Lukáš Krpálek zatím není v plné přípravě a měl by se na turnajích objevit až v létě. European Open je pro Čechy jedním z nominačních turnajů na mistrovství Evropy. Účast na šampionátu v Sofii na náklady svazu zajistí medaile.

Judisté Svoboda a Paulusová skončili na European Open v Praze pátí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.03.2022 (21:54)     Sekcia sport

O nejlepší české výsledky na pražském turnaji European Open v judu se postarali Jan Svoboda a Markéta Paulusová, kteří se vrátili na tatami po operaci kolena. Oba skončili v UNYP Aréně na Podvinném mlýně na pátém místě

Judistka Zemanová skončila na ME pátá, zápas o bronz prohrála na ipon

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.04.2022 (13:48)     Sekcia sport

Judistka Věra Zemanová skončila na mistrovství Evropy pátá v kategorii do 57 kilogramů. Pro bronzovou medailistku z ME do 23 let v roce 2019 je to největší seniorský úspěch. Duel o bronz s Gruzínkou Eteri Lipartelianiovou prohrála dvaadvacetiletá Češka padesát sekund před koncem na ipon. Z českých judistů byl dnes v akci ještě David Pulkrábek a v kategorii do 60 kilogramů vypadl ve druhém kole.

Judistka Zemanová vybojovala na ME do 23 let v Poreči bronz

Judistka Zachová skončila pátá na Masters v Budapešti a má na dosah olympiádu

Judistka Zachová vybojovala bronz na Grand Prix v Portugalsku

Biatlonistka Voborníková získala na letním MS juniorský bronz v supersprintu

Velký judistická talent se po zranění vrátil skvěle. Zachová má bronz z Grand Prix

Naděje českého juda se po zranění vrátila skvěle. Zachová má bronz z Grand Prix

Judistka Zachová si pátým místem v Abú Zabí vylepšila maximum na Grand Slamu

Judistka Zachová dál čeká na medaili z Grand Slamu, v Abú Zabí skončila pátá

ZOH - 6. den: Sáblíková získala bronz, Johaugová má druhý titul

Judistka Zachová se na mistrovství Evropy bude prát o medaili

Rai má po rozstřelu na Scottish Open druhý titul z European Tour

‚Prosí mě za svůj život.‘ Afghánská judistka popisuje, jak se její kolegyně loučily se žíněnkami

Titul na European Tour po jedenácti letech. McGowan vyhrál Italian Open

Sáblíková získala sedmou medaili na OH, na pětce bere bronz

Rekord hřiště pomohl finskému golfistovi k triumfu na European Open

Grabmüllerová získala bronz na MS v terénním triatlonu, Kočař byl čtvrtý

Judistka Zachová vyhrála jeden zápas na Grand Slamu v Tel Avivu

Kouč s ní hrubě zacloumal a dal jí facky. Řekla jsem si o to sama, hájila ho judistka

Voborníková získala na letním MS juniorský bronz v supersprintu

Olympijské zlato z lyžařského slopestylu získala Švýcarka Gremaudová

Výborně, Martino! Sáblíková slaví bronz na pětikilometrové trati

Atletka Luxová získala na paralympiádě bronz ve vrhu koulí

Senzační medaile. Cyklokrosařka Zemanová získala na MS v závodě žen do 23 let bronz

Hassanová vyhrála běh na 10 000 metrů, má dvě zlata a bronz

Golfista Lieser neprošel na European Tour na třetím turnaji v řadě cutem

Vydřená medaile. Sáblíková po vítězství na pětce získala na vícebojařském ME bronz