Ryneš: První půli jsme trochu napálili, pro mě to byl největší zápas v životě

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.10.2023 (22:27)     Sekcia sport

Když se chcete dostat brzy do vedení, dejte míč Rynešovi, on už něco vymyslí. Dva poslední soutěžní zápasy fotbalisté pražské Sparty mají téměř shodný začátek. V sobotu proti Plzni založil Matěj Ryneš parádním pasem akci, z níž padl gól již ve 2. minutě. A teď v Seville si 22letý mladík připsal asistenci na úvodní gól Birmančeviče jen o minutu později. Ke škodě celého týmu však Pražané v Evropské lize nakonec Betisu podlehli 1:2. celý článek

Ryneš po porážce: První půli jsme trochu napálili, pak si to Betis ťukal

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.10.2023 (21:55)     Sekcia sport

Přihrávky za obranu, to je jeho. Už o víkendu v lize proti Plzni tímhle způsobem Matěj Ryneš, záložník fotbalové Sparty, rozjel gólovou akci. V Evropské lize na hřišti Betisu Sevilla se podobně blýskl znovu - a skoro ve stejném čase. Zase utekly jen tři minuty, a sparťané díky jeho nápadu vedli. Jenže tentokrát jim to na body nestačilo, ve Španělsku prohráli 1:2.

Priske: Těžký týden jsme zvládli, Ryneš s Vitíkem dělají velký pokrok

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.10.2023 (13:56)     Sekcia sport

Během sedmi dnů narazili na oba největší rivaly v boji o mistrovský titul, navíc mezi oběma ligovými šlágry postoupili v poháru přes Líšeň. Po remíze na Slavii fotbalisté Sparty porazili Plzeň (2:1), takže se dál vyhřívají na prvním místě tabulky. „Musíme dál tvrdě pracovat. Vím, že to může znít trochu nudně, ale je to tak,“ nepřipouští trenér Brian Priske ani po klíčovém týdnu žádné uspokojení. Pochvalu si od něj vysloužili mladíci Ryneš s Vitíkem.

Obdivuje Neymara a má myšlenky na EURO. Věřím si, říká Ryneš

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.02.2024 (07:25)     Sekcia sport

Ve fotbalové Spartě se Matěj Ryneš stal jedním z objevů podzimu. Levý krajní obránce se protlačil do základní sestavy a nemusí zůstat jen u toho. Třeba 22letého obdivovatele slavného Neymara brzy čeká i premiérová pozvánka do seniorské reprezentace a cesta na blížící se EURO. „Věřím si, i když konkurence je veliká,“ říká Ryneš v rozhovoru pro Sport.cz, v něm se zmiňuje také o osobním životě nebo významu svých tetování.

Slavii jsme v první půli do ničeho nepustili, škoda gólu ze standardky, litoval Bílek

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.03.2023 (21:05)     Sekcia sport

Jeho tým sice v Edenu po první půli vedl, po přestávce ale drtivému tlaku fotbalistů Slavie nedokázal odolat. Po porážce 1:2 navíc spadla Plzeň na třetí příčku. „Je to škoda, měli jsme zápas dobře rozehraný," smutnil trenér Viktorie Michal Bílek po sobotním šlágru fotbalové ligy.

Trpišovský o půli řádil. Slavia po emotivním proslovu nasázela parádní góly

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.08.2020 (14:15)     Sekcia sport

Druhý přípravný duel na soustředění v Rakousku nebyl žádným přáteláčkem. Sešívaní po nevydařeném poločase s maďarským Fehérvárem prohrávali 0:1. Trenér fotbalistů pražské Slavie měl proto o půli emotivní proslov. „Mám pro hráče pochopení. Mají těžké nohy a výborný soupeř hraje už za týden ostrý zápas. My se ale nesmíme vymlouvat a musíme se s únavou poprat trochu jinak než v první půli,“ poukazuje Jindřich Trpišovský. Jeho řádění přineslo efekt, tři krásné góly po přestávce a výhru 3:1...

Královéhradecký Ryneš: V Ďolíčku se hraje těžko, ale zvládneme to

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.08.2022 (12:01)     Sekcia sport

Je to jen ono pověstné kdyby, ale... Kdyby pražská Sparta před nedávnem nezakolísala v předkole Evropské konferenční ligy a hned na startu ze soutěže nevypadla, patrně by se Matěj Ryneš chystal na jiný zápas než na ten dnešní ve vršovickém Ďolíčku. Tam se totiž v sobotu proti domácím Bohemians pokusí fotbalisté Hradce Králové navázat na domácí výhru nad pražskou Slavií v úvodním ligovém kole.

Brněnský talent, kterého obletuje Sparta, naštval kouče. Nezodpovědné chování, zlobí se

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.02.2023 (09:21)     Sekcia sport

Vzdorovali, v první půli přečkali mraky centrů do vlastního pokutového území včetně třinácti rohů. Ve druhé půli ale doplatili na triviální chybu a sami dvě dobré šance nevyužili. Fotbalisté Brna podlehli favorizované Slavii 0:2. „Uhráli jsme jeden z těch lepších výsledků, co soupeři v Edenu uhrávají. Ale zápas jsme si prohráli po neskutečné chybě, kterou jsme udělali při standardní situaci. To nás stalo bod nebo možná lepší výsledek,“ zlobil se trenér Zbrojovky Richard Dostálek.

Matěj Ryneš dvěma góly rozhodl utkání s Puskás Akadémia. Může se tento hráč posunout až do zahraničí?

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     27.01.2024 (10:00)     Sekcia sport

První utkání na soustředění ve španělské Marbelle vyhrála Sparta Praha s maďarským Puskás Akadémia 2:0. Oba góly navíc vstřelil dvaadvacetiletý záložník Matěj Ryneš, který nedávno podepsal novou víceletou smlouvu.

Skotského soupeře klamat nechtěli. Po půli katastrofa, přiznal kouč Slavie po trápení s Baníkem

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.03.2021 (22:47)     Sekcia sport

Generálka na čtvrteční první osmifinálový duel Evropské ligy s čerstvým skotským mistrem Slavii ani trochu nevyšla. Místo idyly, k níž zápas 22. kola nejvyšší domácí fotbalové soutěže proti ostravskému Baníku v první půli směřoval, se dostavily nervy a strach. „Po přestávce katastrofální výkon,“ lakonicky glosoval trenér Pražanů Jindřich Trpišovský proměnu svých svěřenců po změně stran, kdy vedli dvougólovým rozdílem, měli proti sobě soupeře hrajícího jen v deseti, a přesto si s ním nevěděli rady.

Trpišovský chválil semknutí týmu. Hrají mentálně silní hráči, těší ho

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.04.2023 (08:31)     Sekcia sport

Zaváhání Sparty využila. Slavia ve fotbalové lize proti Bohemians hlavně v první půli na hřišti vládla a vyhrála 3:0. „Hráli jsme ve velkém pohybu a intenzitě. Vyzdvihl bych i to, že jsme v první půli byli nebezpeční z obou stran. Někdy se nám stává, že jedna je dominantnější, teď se to díky výkonům hráčů takhle sešlo,“ radoval se trenér sešívaných Jindřich Trpišovský.

Opavští si zvykali na rychlost, kouče potěšily výkony mladých fotbalistů

Inter poráží skvělou první Neapol. Zápas rozhodl jediným gólem Edin Džeko

Ryneš zamířil ze Sparty na hostování do Hradce Králové

Zbrojovka Brno po povedené první půli doma nakonec selhala

O Smrže máme zájem, potvrdil Hapal. Tlaku nepodléhám, neovlivním ho

Sudí Szikszay chyboval. Sparťan Ryneš měl být podle komise vyloučen

Nepříjemnost, pak radost. Takovou druhou půli jsme potřebovali jako sůl, řekl Bílek

Po dlouhé době jsme vyhráli, i když jsme nebyli lepší, uznal Trpišovský

Sparta si pojistila objev sezony. Ryneš na Letné prodloužil smlouvu

Zápas roku na Stamford Bridge. Remíza o 8 gólech mezi Chelsea a Manchesterem City byla famózní

Lakers v NBA prožili druhou nejlepší první půli v historii, uspěl i Boston

Góly jsou fajn, ale důležitější je hra, říká Ryneš. Sparta si cení také práce mladíků

Vrba oslavil třístý ligový zápas první výhrou s Baníkem. Je to velká úleva, přiznal

Bojovnost a nasazení zatím fotbalistům Jihlavy na výhru nestačí

Sparta znovu vyhrála! Ryneš oslavil novou smlouvu dvěma góly

Táta na Letné v Zápasu století porazil Barcelonu, Malej rum se teď proti Spartě vytáhl

Lakers prožili druhou nejlepší první půli v historii, uspěl i Boston. Denver padl

Nestrašil: První zápas jsme zvládli, ale musíme ho hodit za hlavu

Ryneš nachytal Zbrojovku, lídr na Spartě padl. Žižkov znovu ztratil

Slavia v generálce na ligu zářila, Baníku nastřílela v první půli čtyři góly

Sparta - Karviná 2:0, pohodový zápas, skóroval Hložek, výhru stvrdil Pavelka

České Budějovice - Jablonec 0:2, oba góly vítězů dal pohotový Doležal v první půli

Nová generace Lvíčat na úvod porazila v bratrském souboji Slovensko 2:0

Liberec zahodil v Brně do pauzy dvě tutovky. Pak jsme se rozsypali, mrzí Valentu kolaps ve druhé půli

Ryneš nachytal Zbrojovku, lídr na Spartě padl. Žižkov znovu ztratil, Belaid dal gól

Slovácko zažilo ve druhé půli kolaps a s Partizanem remizovalo 3:3

Položil nás hned první gól, litovala Cahynová po debaklu. Řekla, čím by se Česko mohlo inspirovat od Austrálie

Bohemians v Norsku padlo i přes dobrý výkon 0:3

První porážka v sezoně. Všude jsme byli pozdě, mrzí hradeckého Vlkanovu

Vysočinu srazil gól z konce první půle, na konto nepřidala ani bod

Svitavský trenér Pivoda: Pykali jsme za bezkrevnou první půli

Brutální zklamání, jsme v šoku, smutní Němci. Zápas s vedením o půli prohráli teprve potřetí v historii

Schick v boji o první místo snižoval už jen na 1:5, Bayern šlágr jasně ovládl

Carlo Ancelotti: Když Bellingham a Vinícius presují na levé straně, jsme extrémně nebezpeční