Neskutečný obrat v posledních minutách. Trenér se nazval kouzelníkem

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.10.2023 (06:55)     Sekcia sport

Neskutečný obrat byl k vidění v utkání Konferenční ligy na půdě tureckého Besiktase. Domácí vedli ještě v 80. minutě 2:0, tři body si ale nakonec veze domů švýcarské Lugano. U obratu byl i český záložník Roman Macek, domácí kouč Senol Günes se pak omlouval fanouškům a podle tureckých médií zamířil na schůzku s vedením. celý článek

Volejbalistky porazily Německo na ME po 26 letech, když předvedly neskutečný obrat

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.08.2023 (23:17)     Sekcia sport

Neuvěřitelný obrat proti domácím volejbalistkám předvedly Češky na ME v německém Düsseldorfu. I když prohrávaly 0:2 na sety, nakonec po 160 minutách zvítězily v tie-breaku 18:16 a připsaly si skalp Německa na šampionátu po 26 letech.

Byli mrtví a pohřbení! Mourinha zdrtil šokující obrat

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.10.2020 (10:09)     Sekcia sport

Horší vstup do zápasu na hřišti Tottenhamu si fotbalisté West Hamu nepředstavovali ani v nejhorších snech. Po 16 minutách prohrávali v 5. kole Premier League s favoritem 0:3 a v hlavách "Kladivářů" se tak oprávněně musely honit myšlenky na to, jak zabránit debaklu. O to víc konečná remíza 3:3, kterou hosté vydřeli v posledních minutách, šokovala. "Nikdy bych tomu nevěřil," nechápal po utkání kolaps manažer "Spurs" Jose Mourinho.

Neskutečný penaltový rozstřel rozhodl finále Evropské ligy, došlo i na brankáře

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.05.2021 (20:44)     Sekcia sport

Neskutečný penaltový rozstřel rozhodl o vítězi Evropské ligy. Fotbalisté španělského Villarrealu vyhráli nad Manchesterem United v rozstřelu 11:10, když po jednadvaceti proměněných penaltách nedal brankář Rudých ďáblů De Gea. Po devadesáti minutách i po prodloužení byl stav 1:1. Villarreal tak díky triumfu v Evropské lize bude v příští sezoně hrát Ligu mistrů.

Kouč Neumann: Postup na MS je neskutečný úspěch pro český futsal

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.11.2020 (06:56)     Sekcia sport

Trenér české futsalové reprezentace Tomáš Neumann považuje postup na mistrovství světa v Litvě za obrovský a neskutečný úspěch. Před penaltovým rozstřelem v dramatické domácí odvetě baráže s Chorvatskem cítil, že jeho svěřenci uspějí.

Nevídaný obrat Olomouce. Nehráli jsme dobře, ale pořád jsme věřili, tvrdil kouč

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.10.2021 (21:44)     Sekcia sport

Neskutečný obrat se v nedělním 17. kole extraligy povedl hokejistům Olomouce na domácím ledě proti Spartě. Ještě v 56. minutě prohrávali 3:0, ale pak se nadechli k obrovskému náporu a během tří minut a tří sekund vyrovnali a vynutili si prodloužení. V tom pak ustáli přesilovku Pražanů a po nájezdech pak vybojovali dva body.

Postup na MS je neskutečný úspěch, raduje se kouč české reprezentace

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.11.2020 (00:02)     Sekcia sport

Famózní obrat zajistil Kometě pátý duel. Obrovská euforie, rozplývá se nadšený obránce Bartejs

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.03.2022 (21:55)     Sekcia sport

Brněnští hokejisté odvrátili na svém ledě v předkole extraligového play off i druhý liberecký mečbol. Ve čtvrtém utkání série sice před zraky reprezentačního kouče Jalonena prohrávali 0:2, avšak v posledních osmi minutách se jim povedl i bez potrestaného kanonýra Muellera famózní obrat. Góly Krištofa v přesilovce, Ďalogy a Holíka přetočili skóre ve svůj prospěch a díky vydřenému vítězství 3:2 srovnali stav na zápasy na 2:2. Postupujícího tak definitivně určí až ve čtvrtek pátý rozhodující duel.

Zvrat v posledních minutách! Fotbalisté Realu Madrid po obratu vedou ligu

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.09.2021 (16:10)     Sekcia sport

Fotbalisté Realu Madrid otočili díky dvěma brankám v posledních čtyřech minutách duel 5. kola španělské ligy a po výhře 2:1 nad Valencií se probojovali do čela tabulky. Na kontě mají nyní 15 bodů, o dva více než jejich městský rival a úřadující šampion Atlético Madrid.

Hradecký obrat v závěru, v druhé lize fotbalistů uspěly i Žižkov a Líšeň

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.11.2020 (15:06)     Sekcia sport

Královehradečtí fotbalisté předvedli parádní obrat v posledním osmi minutách, otočili výsledek v těžkém utkání v Blansku a dál vedou druhou ligu o pět bodů. Jejich nejbližší pronásledovatelé z Viktorie Žižkov a z Líšně ve vloženém 9. kole rovněž uspěly.

Obrat v posledních minutách! Valencie rozhodla o výhře v nastavení

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.03.2021 (23:05)     Sekcia sport

Fotbalisté Valencie ve španělské lize po obratu porazili 2:1 Villarreal. Domácí prohrávali od 40. minuty, kdy se z penalty prosadil Gerard Moreno. Čtyři minuty před koncem ale srovnal z pokutového kopu Carlos Soler a ve druhé minutě nastavení rozhodl Goncalo Guedes.

Ještě že má Ďaloga dvoumetrové nohy jako závodní kůň, smál se po výhře Bartejs

Nekoukej a narvi to tam, radil před penaltou trenér. A Češi jsou na mistrovství světa

José Mourinho překvapil fanoušky, když nazval počítačovou hru Fortnite noční můrou

Další neskutečný obrat Realu. V 90. minutě potřeboval dva góly, přesto vyřadil City

Matador se vrátil ve velkém stylu a trenér křičel: Hubňo, góla!

Třinec - Sparta 4:1. Obrat ve třetí třetině, domácí se ve finále ujímají vedení

HOKEJ ONLINE: Neskutečný obrat! Kanada vyřadila Švédy. Slováci jdou na Finy

Trenér dvacítky Rulík: Byl to neskutečný zápas, před hráči smekám

Milwaukee otočilo zápas s Phoenixem a srovnalo finálovou sérii NBA

Young podržel Atlantu, Paul zase Phoenix. Milwaukee drama nepřipustilo

Neskutečný obrat Indiánů, z Boleslavi vezou výhru. Ukončí jejich krizi?

Basketbalisté Milwaukee ve čtvrtém utkání finále NBA porazili Phoenix

HOKEJ ONLINE: Finové předvedli neskutečný obrat. Slováci slaví první výhru

Neskutečný obrat. Manchester United otočil v poslední minutě zápas v Southamptonu, zářil Cavani

Pavelka spasil Spartu, gólem v závěru dokonal obrat na Slovácku

Ztráta na konci. Když ty chyby vidím, tak se jim směju, říká trenér Kotal

Třinec si připsal výhru i v šestém utkání

Nemůžete mít v sestavě jen virtuózy, potřebujete tam i Kačku, vysvětlil trenér rošádu s Káčerem

Látal chválil po výhře na Slovácku jabloneckou defenzívu. Vysoký trest Hurtadovi trenér nechápe

Trump je zbabělec a hlupák, tvrdí legenda NBA

Co trápí hokejovou Spartu. Po dalším kolapsu kouč neskrývá: Hazardujeme!

Chrudimský trenér Veselý: Prostějov hrál dobře. Remízu beru

Real Madrid zvrátil zápas v posledních čtyřech minutách a je v čele ligy

Jokič vítěznou trojkou završil velký obrat Denveru proti Golden State

Ruský trenér ji nazval opicí. Kubánská volejbalistka se rozhodla v Jekatěrinburgu skončit

Zásadní obrat, který by potěšil všechny hokejové fanoušky, je blízko

Milwaukee po nášupu trojek otočilo zápas v New Yorku, zvítězily i Boston a Denver

Osm zápasů bez inkasované branky: Juve chce překonat vlastní rekord