Druhý pohárový závod cyklokrosařů vyhráli mistři republiky Boroš a Zemanová

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.10.2023 (17:28)     Sekcia sport

Druhý závod cyklokrosového Toi Toi Cupu vyhráli v Mladé Boleslavi mistři republiky Kristýna Zemanová a Michael Boroš. Zatímco Zemanová navázala na triumf z úvodního dílu seriálu v Kolíně, Boroš v domácím seriálu startoval poprvé v sezoně. celý článek

Boroš a Zemanová vyhráli cyklokrosový pohár ve Slaném a celkově vedou

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.10.2021 (18:12)     Sekcia sport

Třetí pohárový závod cyklokrosařů vyhráli ve Slaném Michael Boroš a Kristýna Zemanová. Obhájce celkového prvenství a sedmnáctiletá novicka si připsali druhé prvenství v sezoně a vedou po polovině seriálu průběžné pořadí Toi Toi Cupu.

Úvodní pohárový závod cyklokrosařů v M. Boleslavi vyhráli Boroš a Havlíková

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.09.2021 (16:28)     Sekcia sport

Úvodní závod cyklokrosového Toi Toi Cupu vyhrál v Mladé Boleslavi úřadující pohárový vítěz a mistr republiky Michael Boroš. Ženský závod ovládla na suché trati v teplém slunečném počasí veteránka Pavla Havlíková.

Zemanová vyhrála i třetí závod poháru cyklokrosařů, Boroš uspěl podruhé

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.10.2023 (17:51)     Sekcia sport

Kristýna Zemanová nenašla přemožitelku ani ve třetím závodu cyklokrosového Toi Toi Cupu. V Jičíně dnes navázala na předchozí triumfy z Kolína a Mladé Boleslavi a vede s přehledem průběžné hodnocení. Mezi muži zopakoval výhru z minulého závodu Michal Boroš, který absolvoval teprve druhý start v seriálu v sezoně.

Zemanová si výhrou na sněhu v Hlinsku zajistila prvenství v cyklokrosovém poháru

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.12.2023 (16:48)     Sekcia sport

Předposlední závod domácího cyklokrosového poháru vyhráli na zasněžené trati v Hlinsku mistři republiky Michael Boroš a Kristýna Zemanová, jež se díky tomu s předstihem stala celkovou vítězkou seriálu. Sedmý díl za týden hostí Veselí nad Lužnicí.

Cyklokrosaři Boroš a Vasová ovládli pohárový závod i v Hlinsku

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.10.2022 (16:37)     Sekcia sport

Michael Boroš a maďarská reprezentantka Blanka Kata Vasová vyhráli i druhý závod cyklokrosového poháru Toi Toi Cupu. Po středečním triumfu v Holých Vrších zopakovali prvenství v Hlinsku.

Boroš slaví sedmý domácí titul v cyklokrosu, ženám vládne Zemanová

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.01.2024 (14:39)     Sekcia sport

Michael Boroš získal na mistrovství republiky cyklokrosařů v Táboře sedmý titul a dotáhl se na dosavadní rekordmany Zdeňka Štybara a Radomíra Šimůnka staršího. Druhý byl Adam Ťoupalík a třetí právě Štybar, jenž se na domácím šampionátu představil po pěti letech. Mistryní republiky se potřetí v řadě stala Kristýna Zemanová, dvacetiletá závodnice vyhrála s velkým náskokem před Nikolou Noskovou a Simonou Spěšnou. Mezi juniory zvítězil Kryštof Bažant, v závodě juniorek byla nejrychlejší Amálie Gottwaldová.

Boroš a Vasová ovládli pohárový cyklokros i v Hlinsku

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.10.2022 (16:39)     Sekcia sport

Boroš vyhrál pohárový závod v Jičíně

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.10.2023 (17:01)     Sekcia sport

Závod českého poháru Toi Toi Cupu v cyklokrosu v Jičíně: Muži: 1. Boroš (Elkov Kasper) 57:52, 2. Fiala (ČEZ Tábor) -10, 3. Konwa (Pol.) -11, 4. A. Ťoupalík (Elkov Kasper) -1:07, 5. Ježek (Brilon Racing) -1:33, 6. Říman (DK Bikeshop) -1:35. Ženy: 1. Zemanová 43:34, 2. Hladíková (obě Brilon Racing) -1:24, 3. Havlíková (Lawi) -1:25, 4. Vaníčková (Brilon Racing) -1:36, 5. Chladoňová (SR) -1:37, 6. Douděrová (Jaroslav Kulhavý Cycling) -1:43.

Tituly mistrů ČR v cyklokrosu obhájili Zemanová a Boroš

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     15.01.2023 (15:04)     Sekcia sport

Mladá Boleslav - Michael Boroš potvrdil roli favorita a nejlepšího domácího cyklokrosaře posledních let a na mistrovství České republiky v Mladé Boleslavi získal již šestý titul. Druhý...

Na mistrovství Evropy ve Francii se představí 22 českých cyklokrosařů

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.10.2023 (10:02)     Sekcia sport

Na mistrovství Evropy cyklokrosařů, které uspořádá v závěru příštího týdne francouzské Pontchateau, pojede 22 českých reprezentantů. V elitní mužské kategorii budou české barvy hájit Michael Boroš s Jakubem Římanem. V nominaci, kterou dnes na webu zveřejnil cyklistický svaz, nechybí ani Kristýna Zemanová, hlavní medailová naděje výpravy, jíž čeká závod žen do 23 let.