Olomoučtí vedení v Brně neudrželi, ale bod brali. Podali jsme výborný výkon, tvrdil kouč Tomajko

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.10.2023 (21:45)     Sekcia sport

Na vedoucí trefu Komety se jim povedlo dvakrát odpovědět, avšak hokejisté Olomouce vedení v extraligovém duelu v moravské metropoli neudrželi. Šest minut před koncem základní hrací doby inkasovali v dvojnásobném oslabení branku na 2:2 a v prodloužení vstřelili Brňané v další přesilovce vítězný gól. celý článek

Olomoučtí hokejisté šplhají ze spodku, táhne je Káňa

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.12.2020 (09:37)     Sekcia sport

Takhle by to šlo. Olomoučtí hokejisté po zisku pěti bodů šplhají ze spodních pater extraligy; poskočili na desáté místo. „Zápas jsme odehráli dobře, navázali jsme na výkon proti Škodovce,“ chválil trenér a šéf kohoutů Jan Tomajko.

Boj bez odměny. Olomouc doplatila v Pardubicích na bídné přesilovky

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.02.2021 (12:41)     Sekcia sport

Olomoučtí hokejisté nedokázali navázat na výhru v Liberci a na ledě Pardubic podlehli 2:5, když dvakrát skóroval kanadský útočník Dynama Anthony Camara a dvě asistence si připsal ve svém prvním zápase navrátilec z Chabarovsku Tomáš Zohorna. „Myslím, že jsme podali statečný výkon a byli jsme domácím vyrovnaným soupeřem,“ hodnotil olomoucký kouč Zdeněk Moták.

Hokejisté Chomutova otočili derby s Ústím před rekordní návštěvou

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.12.2022 (10:46)     Sekcia sport

O gól vyšší výhra, o sedm diváků víc. Hokejisté Chomutova trumfli ústecké rivaly a v oprášeném, teď druholigovém derby Slovan doma skolili 6:3. „Podali jsme výborný výkon,“ chválil na klubovém webu jeden z chomutovských trenérů Kamil Koláček. Jeho ústecký protějšek Jan Čaloun tvrdil: „Pro diváka to bylo kvalitní utkání.“

Škoda že jsme do pauzy nepřidali druhý gól, lituje po prohře v Brně boleslavský kouč Hoftych

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.08.2022 (20:06)     Sekcia sport

Měli ligový zápas v Brně velice solidně rozehraný, avšak po změně stran nadějné jednobrankové vedení neudrželi. Fotbalisté Mladé Boleslavi po předchozích plichtách ve Zlíně a s Jabloncem padli na hřišti nováčka elitní soutěže se Zbrojovkou po zpackané druhé půli 1:3.

Vedeme jedna nula a pak se klepeme šedesát minut, láteřil olomoucký Ondrušek

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.01.2021 (09:57)     Sekcia sport

Sice velmi plíživě, ale přeci jen se olomoučtí hokejisté alespoň trochu zvedají. Bodovali totiž počtvrté v řadě, což se jim dosud v sezoně nepodařilo. Naposledy porazili České Budějovice v prodloužení 3:2. „Konečně jsme po dvou porážkách v prodloužení překlopili druhý bod na naši stranu,“ oddechl si kouč Jan Tomajko.

Sedláčka oslabila horečka, Konrád mimo pohodu. Měli jsme problémy, ale rozhodl začátek, řekl Tomajko po vyřazení

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.03.2024 (12:27)     Sekcia sport

Mají dva vynikající gólmany, paradoxně však pozice v brankovišti nadělala Olomouckým v předkole s Libercem těžké starosti. Ani Jakub Sedláček, ani Branislav Konrád nebyli před rozhodujícím pátým duelem v pohodě. Hanáci padli pod Ještědem 1:4 a sezona jim po prohře 2.3 na zápasy končí. „Jsme zklamaní, to je jasná věc,“ smutnil kouč Jan Tomajko.

Olomouc bez marodů nedala podruhé za sebou ani gól. Na play off budeme kompletní, věří kouč

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.02.2023 (21:47)     Sekcia sport

Závěr základní části extraligy je nezastihl v optimálním rozpoložení. Po pátečním domácím nezdaru 0:4 s Hradcem Králové nedokázali olomoučtí hokejisté skórovat ani v Brně. Kometě podlehli v duelu blízkých soupeřů 0:3. Z posledních devíti utkání se jen dvakrát radovali z vítězství. „To, že jsme už podruhé za sebou nedali ani gól, je pro nás hodně mrzuté. V Brně jsme se ale přece jen zlepšili. Místy jsme domácí i přehrávali. Nějaké šance jsme si vytvořili. Jenže jsme je zahazovali," litoval zklamaný obránce Olomouce Alex Rašner.

Mizérii vzal Priske na sebe. Moje odpovědnost, moje chyba, prohlásil kouč Sparty

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.08.2022 (23:41)     Sekcia sport

Hráli proti týmu ze spodní části tabulky, který stále čeká na první výhru v sezoně. Rychle se proti Jablonci dostali do vedení. A téměř celý druhý poločas měla Sparta přesilu jednoho hráče v poli. Přesto Letenští fotbalisté s Jabloncem v úterním 6. kole Fortuna ligy remizovali 1:1. "Podali jsme špatný výkon," uznal kouč Brian Priske.

Znovu neudrželi vedení. Mohli jsme se odpoutat od spodku, mrzí Opavany

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.04.2021 (08:44)     Sekcia sport

Po centru Holíka a přesné hlavičce Kanii fotbalisté Slezského FC Opava v 63. minutě dostali k první pořádné střele na branku. A dali gól. Jenže ani tentokrát, počtvrté v sezoně, vedení neudrželi. Ve 25. kole první ligy doma podlehli Slovácku 1:2, když neuhlídali dva centry z pravé strany.

Smolný zápas, bod jsme si zasloužili, zní ze slovenského tábora

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.05.2023 (06:23)     Sekcia sport

Slovenští hokejisté v úvodním duelu mistrovství světa přestříleli v Rize český výběr 26:22, ale neudrželi vedení a prohráli 2:3. A z jejich tábora je cítit velké zklamání, že ze solidního výkonu v derby nemají naši východní sousedé ani bod. „Nemáme se za co stydět. Škoda gólů, ale byli jsme Čechům víc než vyrovnaný soupeř,“ tvrdil vítkovický obránce Mário Grman pro oficiální stránky slovenského svazu.

Sparta v přípravě poprvé padla, ve Wolfsbergu dvakrát neudrželi vedení

Debakl od Plzně jako předkrm. V play off bych raději někoho jiného, přiznal Tomajko