Body Pastrňáka Bostonu nestačily, i díky trefě Gudase slavil Anaheim

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.10.2023 (07:29)     Sekcia sport

Hokejisté Bostonu ztratili neporazitelnost v nové sezoně NHL. Díky produktivitě Davida Pastrňáka (1+1) a Pavla Zachy (0+1) vedli po dvou třetinách 3:1, nakonec se však radoval Anaheim s Radko Gudasem (1+0). Ducks v závěru otočili výsledek na 3:4 po prodloužení. Skvělý zápas odehrál Martin Nečas (2+1), jenž režíroval výhru Caroliny 3:2 po prodloužení nad Seattlem. celý článek

Body Pastrňáka a Zachy Bostonu k výhře nestačily, Mrázek vychytal vítězství

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     20.12.2023 (06:54)     Sekcia sport

New York - Dva góly Davida Pastrňáka a dvě nahrávky Pavla Zachy Bostonu nestačily k výhře nad Minnesotou. Bruins na vlastním ledě prohráli 3:4 v prodloužení a ztratili podruhé za sebou. Petr Mrázek...

Detroit zvládl odvetu proti Bostonu, body Pastrňáka a Zachy nestačily

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.03.2023 (21:45)     Sekcia sport

Hokejisté Detroitu výsledkem 5:3 oplatili Bostonu den starou porážku. Za vítěze se třemi body blýskl kapitán Dylan Larkin (1+2). V dresu Bruins se prosadili Češi David Pastrňák (1+1) a Pavel Zacha (0+2).

Góly Pastrňáka se Zachou Bostonu v NHL k výhře nestačily, skóroval i Hertl

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     21.11.2023 (06:30)     Sekcia sport

New York - Góly Davida Pastrňáka a Pavla Zachy neodvrátily v NHL prohru hokejistů Bostonu 4:5 v prodloužení na ledě Tampy Bay. Bruins i přes porážku bodovali pošesté v řadě a zůstávají v čele Východní...

Asistence Pastrňáka a Zachy Bostonu nestačily, výhru slavil Detroit

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.11.2023 (22:10)     Sekcia sport

Po čtvrtečním volnu na Den díkůvzdání v pátek NHL nabízí hned patnáct zápasů, z nichž větší polovina odstartovala už přívětivých hodinách pro evropské fanoušky. Jako první měli dobojováno v Bostonu, který doma překvapivě nestačil 2:5 na Detroit. Za Bruins si připsali po asistencích David Pastrňák a Pavel Zacha.

Body Pastrňáka a Zachy nestačily, Bruins padli

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.11.2023 (21:56)     Sekcia sport

Útočníci David Pastrňák s Pavlem Zachou si v NHL připsali po jedné asistenci při porážce hokejistů Bostonu 2:5 na domácím ledě s Detroitem.

Góly Pastrňáka Bostonu nestačily, Zacha bodoval u kanonády New Jersey

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.02.2022 (07:36)     Sekcia sport

Nejproduktivnější Čech v hokejové NHL, útočník David Pastrňák, je po úterních zápasech zároveň i nejlepším střelcem mezi krajany v elitní soutěži. Jeho poslední dva góly však Bostonu nestačily, po výsledku 2:4 se radoval Pittsburgh. Dvěma body (1+1) se ve stejný den blýskl i Pavel Zacha, jehož New Jersey rozneslo poslední Montreal vysoko 7:1. Jednu přihrávku měl Jakub Voráček z Columbusu, brankář Arizony Karel Vejmelka nezabránil prohře ve Vancouveru.

Góly Pastrňáka s Krejčím Bostonu nestačily, Montreal slaví postup

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.06.2021 (07:45)     Sekcia sport

Hokejisté Bostonu i přes produktivitu Davida Pastrňáka (2+1) s Davidem Krejčím (1+0) nezvládli domácí přestřelku s Islanders a po výsledku 4:5 má jejich soupeř první postupový mečbol. Naopak hotovo je již v sérii mezi Montrealem a Winnipegem, rozjetí Canadiens završili hladký postup 4:0 na zápasy výhrou 3:2 po prodloužení.

Ani dva body Pastrňáka Bostonu nestačily, ten přišel o výhru pět vteřin před koncem

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.11.2023 (06:12)     Sekcia sport

Útočník Bostonu Bruins David Pastrňák v zápase s Tampou zapsal dva body za gól a asistenci. Nahrávkou se podílel na první brance krajana Pavla Zachy, druhou už sám vstřelil. Pět vteřin před závěrečnou sirénou vystřelil prodloužení kapitán domácí Tampy Steven Stamkos, obrat dokonal po necelých 80 vteřinách Hagel, Boston i přes prohru 4:5 zůstává v čele Východní konference,

Bostonu pomohly ke zvratu nahrávky Pastrňáka a Krejčího

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     06.02.2021 (07:06)     Sekcia sport

Hokejisté Bostonu i díky asistencím Davida Pastrňáka a Davida Krejčího otočili v 53. minutě na ledě Philadelphie skóre během 27 sekund a vyhráli 2:1.

Pastrňákův dvacátý letošní gól Bostonu nestačil, trefil se i Zacha

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     02.03.2022 (07:03)     Sekcia sport

Bostonu nestačily gól Davida Pastrňáka a dvě asistence Tomáše Noska a podlehl v NHL v Anaheimu 3:4. Skóroval i Pavel Zacha při prohře New Jersey.

Pastrňákovy body nestačily, naděje Bostonu spláchl Palát

David vs. McDavid. V hvězdném souboji měl víc trumfů Pastrňákův Boston

Pastrňákovi k další trefě pomohl obránce, Mrázek se proti Bostonu zranil

Asistence Noska a Pastrňáka na výhru nestačily, Boston podlehl Philadelphii

Faksa dal v NHL dva z deseti gólů Dallasu, skórovali i Pastrňák, Vrána a Hertl

Palátovy tři body Tampě k výhře nad Detroitem nestačily. Góly Krejčího a Pastrňáka pomohly k vítězství Bostonu

Pastrňák vystřílel Bostonu výhru, Krejčí s Gudasem asistovali

Bruins i bez Pastrňáka srazili Tučňáky, slaví i Rangers

Pastrňák slavil další výhru Bostonu, Chytil s Nečasem brali dva body

Fantastický Francouz vychytal druhou nulu v sezoně! Pastrňákovy body na výhru Bostonu nestačily

Pastrňák v ráži, Bruins přesto na Oilers nestačili

Na Pastrňáka byl spoleh! Ale jinak těžký průměr, chyběla rychlost, stěžoval si kouč Bostonu

V NHL se prosadili čtyři Češi. Vrána poprvé skóroval za St. Louis

Dortmund se díky Witselově trefě dotáhl na čtyři body za Bayern

Faksa se podílel na desítce. Už zase skóroval i Pastrňák a trefili se také Vrána a Hertl

Faksa se podílel na desítce. Zase skóroval i Pastrňák, trefili se také Vrána a Hertl

Faksa se podílel na desítce. Zase skóroval i Pastrňák a trefili se také Vrána a Hertl

Góly Pastrňáka a Noska pomohly Bostonu k výhře

Pastrňák s Krejčím v NHL asistovali u výhry Bostonu nad St. Louis

Fantastický Francouz vychytal druhou nulu v řadě! Pastrňákovy body na výhru Bostonu nestačily