Nesmí přijít hluchá pasáž... Házenkářům Jičína ale trvala skoro poločas

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.10.2023 (08:00)     Sekcia sport

Po prvním poločase vedli o šest branek a výrazně si tím přiblížili třetí výhru této nové extraligové sezony. Jenomže házenkářům Jičína nakonec na vítězství nestačilo v zápase s Novým Veselím ani poločasové vedení 16:10. Druhý poločas patřil soupeři a Jičín byl nakonec rád, že zachránil alespoň bod. Zápas skončil nerozhodně 27:27. celý článek

Plzeňské házenkářky nestačily na Most, zranila se jim Melicharová

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.09.2022 (08:52)     Sekcia sport

Hluchá pasáž v úvodu druhého poločasu stála házenkářky DHC Plzeň lepší výsledek ve středeční předehrávce třetího kola MOL ligy. V repríze finále uplynulé sezony podlehly na půdě favorizovaného Mostu 21:30.

Strategie a cíl se nemění. Házenkáři Jičína spoléhají na vlastní hráče

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.09.2023 (07:59)     Sekcia sport

Na jaře se skvělým finišem na poslední chvíli protlačili do play off. Pokud se to házenkářům Jičína podaří i v nové extraligové sezoně, do které na rozdíl od svých soupeřů vstupují až tento víkend, budou spokojeni. V klubu ale tuší, že to bude možná ještě těžší než na jaře. I proto, že soupeři přes léto posilovali a do extraligy přišlo i několik zajímavých hráčů ze zahraničí.

Házenkáři Jičína v lize nečekaně deklasovali Brno o dvanáct branek

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.11.2021 (20:23)     Sekcia sport

Házenkáři Jičína nečekaně deklasovali v zápase 12. kola extraligy KP Brno 40:28. Lépe postaveného soupeře v tabulce zaskočili domácí hned od počátku, poločas vyhráli 22:14 a po sérii pěti porážek se dočkali vítězství.

Hluchá pasáž jako s Finy. Pro hráče je to zdvižený prst, hlásí Jalonen

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.12.2022 (10:17)     Sekcia sport

Stejný vývoj jako před dvěma dny v Helsinkách. Čeští hokejisté proti Švýcarům čelili během druhé třetiny intenzivnímu tlaku, navíc pouze jedinkrát vystřelili na branku soupeře. Přesto nakonec uhájili výhru 2:1 a trenér Kari Jalonen ocenil, jak se národní tým se situací vypořádal.

Házenkáři Jičína ukončili sérii porážek velkým obratem proti Maloměřicím

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.12.2022 (17:01)     Sekcia sport

Po velkém obratu zvítězili házenkáři Jičína nad Maloměřicemi 29:21 a uspěli v extralize po sérii čtyř porážek. Domácí prohráli první poločas o čtyři branky, ale po přestávce soupeře deklasovali 17:5. Jičín vyhrál i v desátém vzájemném utkání. Sedm gólů dal nejlepší týmový střelec Jiří Dolejší. Brněnský celek nenavázal na minulé vítězství nad Zubřím a prohrál pošesté z posledních sedmi zápasů.

Nevydařený závěr komplikuje házenkářům Jičína plán na play off

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.02.2021 (08:56)     Sekcia sport

Jen něco málo přes osm minut před koncem zápasu vstřelil Štěpán Drbohlav pětadvacátý gól svého týmu a Jičín v tu chvíli vedl nadějným poměrem 25:23. V důležitém zápase s házenkáři Lovosic šlo oběma týmům o hodně, vítěz se mohl výrazně přiblížit téměř jistotě účasti v play off extraligy.

Kotal po osmé výhře v řadě: Celý poločas jsem se snažil tým srovnat

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.06.2020 (23:07)     Sekcia sport

Tentokrát si pořádně zakoučoval. Skoro celý první poločas Václav Kotal přešlapoval na kraji vymezeného prostoru, a vysvětloval hráčům, co od nich chce. Fotbalové Spartě to prospělo - otočila zápas s Baníkem Ostrava, doma zvítězila 3:2 a zapsala osmé vítězství v soutěžním zápase za sebou.

Celá extraliga nás odepsala, váží si kouč Jičína bitvy o play off

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.03.2023 (11:06)     Sekcia sport

Že si v poslední základní části zahrají o postup do play off v zápase, který bude hýbat celým městem? Na to by si v případě házenkářů Jičína ještě před pár týdny málokdo vsadil. „Po podzimu nám nikdo nevěřil a celá extraliga nás odepsala,“ říká trenér Jičína Petr Mašát.

Házenkáři Jičína jdou do jara s posilou, která jim pomohla k titulu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.01.2021 (10:44)     Sekcia sport

Házenkáři Jičína dnes vstoupí do jarní části letošního ročníku extraligy s novou posilou. Do Jičína se totiž po více než šesti letech vrátil Michal Naimann a už dnes by měl být trenérům k dispozici v Zubří, kde se Jičínští pokusí potvrdit příslušnost do horní části tabulky, v níž po podzimu figurují.

Házenkářům z Nového Veselí se zatím nedaří vymazat výpadky

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.12.2020 (10:20)     Sekcia sport

Nepodali špatný výkon, navíc nastříleli na hřišti soupeře dost branek, jenže na body to házenkářům Nového Veselí stejně nestačilo. S Duklou Praha v dohrávce 11. extraligového kola prohráli 27:31.

Udělejte zase titul, brácho! Tonar z Německa fandí házenkářům Plzně

Házenkářům budou v úvodu kvalifikace chybět kvůli covidu trenéři

Házenkářům Frýdku-Místku ztěžuje start extraligového ara koronavirus

SPARŤANKA: Adam je král. Nejen z půlky, to musel vidět každý, kdo nemá sešité oči