Rukavice odletěla, český útočník v NHL musel odstoupit ze zápasu

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.11.2023 (08:23)     Sekcia sport

Na 10 minut a 23 sekund se omezil čas, který Filip Chytil strávil v zápase NHL s Carolinou (2:1). V první třetině sice ustál srážku s Jesperem Fastem, ale na konci druhé útočník NY Rangers definitivně odstoupil. Důvod? Zranění v horní polovině těla. celý článek

Zkrvavený Souček musel na šití. Co bude s českým reprezentantem?

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.03.2022 (10:33)     Sekcia sport

Ošklivě vypadající zranění hlavy utrpěl ve středečním duelu anglického Ligového poháru český reprezentant Tomáš Souček. Ze zápasu, v němž jeho West Ham prohrál se Southamptonem 1:3, musel odstoupit. Podle oficiálních stránek klubu má v obličeji pět stehů.

Hirtova mise na Vueltě skončila. Má pozitivní test na covid, musel odstoupit

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.08.2022 (12:47)     Sekcia sport

Chtěl se ve Španělsku soustředit na etapová vítězství a nikoliv na celkovou klasifikaci. Čtvrteční 6. etapa Vuelty, první horská, by pro něj byla jako stvořená. Jenže český cyklista Jan Hirt se na jejím startu už neobjevil. Jeho stáj Intermarché informovala, že měl pozitivní test na covid a musel ze závodu odstoupit.

Český talent shodil rukavice a vyšlápl si na Radulova. V bitce mu zasadil pár přesných ran

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.10.2021 (11:28)     Sekcia sport

Bojuje o místo v kádru Arizony pro blížící se novou sezonu NHL a v nedělním přípravném utkání proti Dallasu jednadvacetiletý český útočník Jan Jeník ukázal, že kromě hokejových dovedností mu nedělá problém ani shodit rukavice, když to bude potřeba. A neřeší, jestli proti němu stojí slavné jméno.

Nosek kvůli pozitivnímu testu na covid musel odstoupit z rozehraného zápasu NHL

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     11.02.2021 (08:37)     Sekcia sport

Tomáš Nosek z Vegas měl pozitivní test na covid-19. Jako první hokejista v této sezoně NHL byl z tohoto důvodu stažen ze hry v průběhu zápasu.

Strašidelná chvilka. Lauko bude v pohodě, ujišťoval bostonský kouč

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.10.2023 (08:49)     Sekcia sport

Už měli odpracováno. Ve třetí třetině zápasu NHL na ledě Chicaga za jednoznačného stavu 3:0 ale bostonským hokejistům zatrnulo. Český útočník Jakub Lauko po hrozivém incidentu zahodil rukavice a rychle upaloval do kabiny. Ostří soupeřovy brusle ho zasáhlo do oblasti kolem oka…

Rozhodčí? Amatéři, povzdechl si Jalonen. Zranili se mu Červenka s Jiříčkem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.04.2023 (10:28)     Sekcia sport

Ač si hokejový národní tým ve čtvrtek večer hravě poradil s Rakouskem (6:0) a zapsal si i páté vítězství v přípravě na světový šampionát, kouč Kari Jalonen neoplýval čirým nadšením. Rozčílil ho tvrdý zákrok na Romana Červenku, kvůli němuž musel český kapitán ze zápasu s krvavým šrámem předčasně odstoupit.

Treťjak musel kvůli ruskému dopingu odstoupit z rady IIHF. Smutný den pro hokej, reaguje Fasel

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     19.03.2021 (21:35)     Sekcia sport

Rusko přišlo o silný hlas v radě IIHF. Podle dřívějšího usnesení Mezinárodní sportovní arbitráže týkající se dopingových prohřešků v tamním sportu a následném zavedení restrikcí musel z vrcholové funkce v mezinárodním hokeji odstoupit člen výboru a prezident Ruské hokejové federace (FHR) Vladislav Treťjak.

Český útočník byl jako první v sezoně NHL stažen ze hry. A musel do izolace

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.02.2021 (08:37)     Sekcia sport

Český útočník Tomáš Nosek z týmu Vegas měl pozitivní test na koronavirus a jako první hokejista v této sezoně NHL byl z tohoto důvodu stažen ze hry v průběhu zápasu. Kvůli nákaze nedohrál úterní utkání s Anaheimem. NHL o tom informovala na svém webu. Oba týmy se i přes výsledek Noskova testu utkají dnes znovu.

Faksa dal gól, pak ale schytával tvrdé rány od stejného hráče a musel odstoupit

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     22.03.2021 (08:36)     Sekcia sport

Útočník New Jersey Pavel Zacha byl ve druhé třetině blízko vítězného gólu, za stavu 1:1 ale jeho střelu v oslabení zastavila horní tyč.

Opora hokejové dvacítky úvodní zápas MS nedohrála! Co je s českým rekordmanem?

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.12.2021 (12:41)     Sekcia sport

Platil za jeden z pilířů českého výběru na světovém šampionátu hokejistů do 20 let v Edmontonu, nedohrál však ani úvodní duel. Český obránce David Jiříček musel po střetu s Kanaďanem Cuyllem krátce před vypršením poloviny zápasu za nerozhodného stavu 3:3 odstoupit kvůli poraněnému kolenu. Jak vážné zranění je a bude plzeňský zadák schopen ještě do turnaje zasáhnout?

Hertl vystřelil Žralokům výhru, Voráčkovi jubileum zhořklo

Hertlova paráda! Český útočník se v NHL blýskl hattrickem

Opora hokejové dvacítky úvodní zápas MS nedohrála! Co bude s českým rekordmanem?

Tohle byl svátek! Český MMA zápasník vyměnil rukavice za kopačky a byl blízko gólu

Nečas dovedl Carolinu jako první hvězda zápasu k výhře nad Arizonou, zářil i Voráček

Pomsta nevyšla. Český útočník dostal v NHL pořádně nařezáno

Nestárnoucí kanonýr pracuje na návratu! V posilovně dře jako kůň

Drsní hoši s dobrým srdcem. Boxer Ducár vydražil pás a rukavice pro chlapce se srdeční vadou, přidal se i soupeř

Český útočník vstřelil svůj první hattrick v zámoří

Parádní trefy potvrdily životní sezonu českého talentu v NHL. Co bude dál?

Derner tisící zápas nedohrál. Maloval jsem si jiný scénář, říká liberecký bek

Trable jsou fuč, Dvořák jedná s UFC. Chce minimálně pět let na vrcholu

Kapitán kanadské dvacítky Dach se zranil v generálce na MS

Totální hnus, zuřil autor gólu. Grigarovi ujely nervy, do brány musel útočník

A rukavice byly ve vzduchu. Hertl se popral v NHL!

Jsme připraveni na všechno a ukážeme to! hlásí bojovník Dvořák před třetím zápasem v UFC

Nečas zařídil výhru Caroliny v prodloužení, má rekord. Další český útočník dva góly

Nečas zařídil výhru Caroliny v prodloužení, má rekord. Další český útočník dal dva góly

Mikulášek znovu prohrál. V boji si poranil kotník a musel odstoupit

Egyptští házenkáři zahájili mistrovství světa výhrou nad Chile

Kapitán kanadské dvacítky Dach se zranil v generálce na MS, jeho start je nejistý

Přerovský hokejista bude měsíce mimo hru. Soupeřova brusle mu způsobila vážné zranění

Strach v extralize. Útočník zůstal ležet, musel do nemocnice

Hvězda v přípravě nasadila i rukavice. Útočník Capitals ukázal boxerský um

OKTAGON hlásí další citelnou ztrátu. Chladnokrevný zabiják si na návrat musí počkat

Parádní debut v NHL! Gól a přihrávka, český mladík byl vyhlášen druhou hvězdou zápasu

Kladenský útočník zůstal ležet, musel do nemocnice. Jágr odešel už v první třetině