Další domácí ztráta Slovácka. Beru ji na sebe, mrzí útočníka Jurošku dvě zahozené tutovky

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.11.2023 (19:00)     Sekcia sport

Po plichtě s Libercem vytěžili i z dalšího domácího ligového duelu jen bod. Fotbalisté Slovácka navzdory výraznému zlepšení ve druhém poločase pouze remizovali s Hradcem Králové 0:0, přestože si vytvořili víc vyložených šancí než soupeř. celý článek

Vyhráli, a tak zahozené tutovky nemusí litovat. Usínalo se mi dobře, usmívá se obránce Slovácka Kalabiška

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.10.2021 (08:13)     Sekcia sport

Před pauzou zahodil stoprocentní tutovku, ale nakonec ho to nemuselo mrzet. Fotbalisté Slovácka totiž vstřelili v ligovém duelu s Bohemians 1905 ve třetí minutě nastavení rozhodující gól, a tak hradišťský bek Jan Kalabiška mohl neproměněnou šanci díky výhře 1:0 hodit za hlavu.

Zbytečně jsem vymýšlel. Měl jsem to vzít na sebe, lituje zahozené šance záložník Slovácka Holzer

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.08.2022 (23:22)     Sekcia sport

Záložník Daniel Holzer byl u dvou nadějných akcí, z nichž mohli fotbalisté Slovácka v první půli úvodního utkání 3. předkola Evropské ligy na hřišti Fenerbahce Istanbul vyrovnat na 1:1. Nepovedlo se, a hradišťský tým pak inkasoval od tureckého vicemistra ještě další dva góly.

Hráči měli na výpadek právo, tvrdil po nezdaru ve Zlíně teplický kouč Frťala. Mrzí ho zahozené tutovky

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.08.2023 (09:27)     Sekcia sport

Dokázali v úvodu sezony obrat o body Plzeň a naposledy i mistrovskou Spartu, avšak ve Zlíně rozhodně nepotvrdili, že dosud patřili k nejpříjemnějším překvapením nového ligového ročníku. Tepličtí fotbalisté v moravském městě propadli herně zejména do přestávky, ale o jejich porážce 1:2 se paradoxně rozhodlo až ve druhé půli, v níž padly všechny góly.

Už je načase začít bodovat. Nejlíp hned se Spartou, plánuje hradišťský záložník Juroška

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.02.2024 (14:26)     Sekcia sport

V minulém ligovém kole sice v krajském derby ve Zlíně otevřel skóre, avšak fotbalisté Slovácka nakonec i kvůli Daníčkově vyloučení 1:2 padli a připsali si tak po domácím nezdaru s Pardubicemi už druhou porážku v řadě. Ofenzivního záložníka Pavla Jurošku mrzí, že Hradišťští nevstoupili do jarní části první ligy zdaleka podle představ.

Horváthovi vyšel tah s gólmanem i stopery, Baroš litoval zahozené tutovky

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.05.2020 (21:14)     Sekcia sport

Prvoligová premiéra novému trenérovi Pavlu Horváthovi na příbramské lavičce vyšla jen částečně. S Baníkem jeho tým remizoval 0:0, ale tenhle bod může mít v konečném účtování cenu. To hostům bezbranková remíza moc nevoněla. Hlavně je trápil debutant v domácí brance, devatenáctiletý Martin Melichar.

Baránka mrzí zahozené šance. Ve Slovácku je super kolektiv, cení si nový Svědíkův asistent

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.01.2023 (08:50)     Sekcia sport

Ani ve druhém přípravném utkání na soustředění v chorvatském Umagu se jim nepodařilo zvítězit. Fotbalisté Slovácka po plichtě 1:1 s Hajdukem Split padli nečekaně s druholigovým maďarským celkem Budafoki MTE 0:1. Přitom měli po většinu utkání převahu, avšak v závěru inkasovali gól z penalty.

Naštvaný Svědík: Jurečka že se pere o korunu střelců? Měl by se rvát hlavně na hřišti!

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.04.2022 (20:05)     Sekcia sport

Jeho tým odehrál na první pohled v Plzni solidní zápas. I přes porážku 1:3 si fotbalisté Slovácka vypracovali čtyři tutovky, ve druhém poločase Viktorii v několikaminutové pasáži zatlačili. Trenér Martin Svědík byl však po utkání pořádně nazlobený. Především na své útočné eso, čtrnáctigólového útočníka Václava Jurečku, který vyšel naprázdno.

Krejčí měl po výprasku v Liverpoolu slzy na krajíčku: Porážku beru na sebe, neměl jsem den

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.03.2024 (23:47)     Sekcia sport

Sen se po čtvrthodině změnil v peklo. Fotbalisté Sparty na hřišti slavného Liverpoolu již ve 14. minutě prohrávali 0:4, odveta osmifinále Evropské ligy nakonec došla k výsledku 1:6 za hladkého průběhu pro anglického favorita. „Beru to na sebe. Neměl jsem den,“ soukal ze sebe před novináři kapitán českého mistra Ladislav Krejčí.

Rada sice dal gól, ale domácí výhry se znovu nedočkal

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.06.2020 (11:57)     Sekcia sport

Sice by to za daných podmínek nebylo to pravé vítězné jásání před vlastním spokojeným publikem, přesto druhá jarní domácí ztráta hradeckého fotbalistu Jakuba Radu mrzí víc než případná na hřišti soupeře.

Když Válek válí. Zahozené tutovky mě štvaly, přiznal litvínovský útočník

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.10.2023 (08:05)     Sekcia sport

Z Válečka, jak mu přezdívají, je válec. Tři poslední zápasy v extralize, tři góly. Lukáš Válek dvěma zásahy vystřílel Litvínovu vítězství nad českobudějovickým Motorem a po něm si odfoukl: „Po osobní stránce úleva. Zachraňovalo mě jedině, že se nám daří jako týmu.“

Mikel Arteta: Stále mě velmi mrzí ztráta titulu. Arsenal je připraven utratit 200 miliónů liber

Krejčí mladší: Třetí gól Slovácka mě mrzí úplně nejvíc, strašná škoda a chyba

Ztráta mrzí, ale nebolí. Slavia vše podřídila pohárovému finále

Plzeňský kouč Bílek: Celkově spokojenost, ale mrzí mě ztráta s Pardubicemi

Slovácko strádá mezi tyčemi. Potřebujeme podporu brankářů, konstatuje Svědík

Střeleckou smůlu neprotrhl. Beru to na sebe, hlásí Sejk po remíze Lvíčat

Fotbalové Ústí už nasadilo i Nigerijce. Ale domácí trápení trvá

Gulaše mrzí, že se nedočkal vysvětlení. Reprezentace je pro něj uzavřená kapitola

Jubilantovi Sadílkovi chybějí fanoušci. Mrzí mě, že se s nimi nemůžeme podělit o radost z výhry, tvrdí záložník Slovácka

Slovácký kouč Svědík o únavě, zájmu Plzně i nutném posílení týmu

Další ztráta, Lafatovi k narozeninám věnovali jen bod

Slovácku došly náboje, marně hledá gólového útočníka

Slavia získala druhého nejlepšího ligového střelce Jurečku ze Slovácka

Ještě aspoň dva hráče, uvítal by kouč Slovácka Svědík kvůli Konferenční lize posílení kádru

Liberec zahodil v Brně do pauzy dvě tutovky. Pak jsme se rozsypali, mrzí Valentu kolaps ve druhé půli

Zásadní byl zájem trenéra Svědíka, říká Kozák o přestupu do Slovácka

Dva góly, pak zvrat. Je to jako prohra, mrzí Hofmanna plichta Slovácka s Partizanem

Slovácko touží po základní skupině evropského poháru. Trenér Svědík vyhlíží ještě útočníka

Podle Anderssona jsou švédští fotbalisté doma silní, mrzí ho ztráta Ibrahimovice

Finále se Spartou? Chceme pohár, je to nejdůležitější zápas kariéry, velí opora Slovácka

Slovácku pomohl k výhře chybující brankář Teplic Grigar. Nic mu nevyčítám, tvrdí Frťala

Slovácko - Hradec Králové 0:0, druhý zápas za sebou doma, další ztráta

Fotbalisté Slovácka uťali trápení, v nastavení rozhodl z penalty Jurečka

Fotbalisté Slovácka porazili Teplice a upevnili si čtvrté místo

Mladík Spáčil dal první gól v lize, pak se přimotal k penaltě: Vinu beru na sebe

Svědík se vrátil z léčení: Zdraví je nejdůležitější. Špatný den jsme si už vybrali

Osm žlutých je dost, ale faulovat nechtěl, brání Guľa útočníka Chorého

Charitativní turnaj ve videohře FIFA 20 vyhrál Trmal ze Slovácka

Dojíždíme na slabou koncovku, mrzí pardubického kouče Krále

Poprvé jsem nepostoupil do play off, mrzí děčínského kapitána Ježka

Slovácko dotáhlo přestup ruského útočníka Melekesceva

Fotbalisté Slovácka se na sebe těšili, pak se potili

Daníček vzal druhý gól na sebe. Sparťané ukázali obrovskou sílu v zakončení, uznal stoper Slovácka

Fotbalisté Slovácka remizovali s Olomoucí 2:2, oba týmy mají naději na 4. místo