Nečas rozhodl další prodloužení, Zohorna trefil výhru Pittsburghu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.11.2023 (07:46)     Sekcia sport

Hokejový útočník Martin Nečas opět potvrdil své kvality při hře v prodloužení, když v úterý zařídil výhru Caroliny 3:2 nad Buffalem. Mezi střelce se zapsal i Radim Zohorna, jenž otevřel skóre ve vítězném zápase Pittsburghu 2:0 na ledě Anaheimu. Ondřej Palát jednou asistoval, jeho New Jersey s Vítkem Vaněčkem v bráně ale podlehlo Coloradu 3:6. Po jedenácti nezdarech včetně dvou desetigólových přídělů se své první výhry sezony dočkalo San Jose po výsledku 2:1 nad Philadelphií. celý článek

Nečas, Zacha a Zohorna měli dva body, trefili se i Kubalík s Voráčkem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.04.2021 (06:56)     Sekcia sport

Ve čtvrtečních zápasech hokejové NHL se Čechům dařilo střelecky. Pavel Zacha se dvakrát trefil za New Jersey, nováček Radim Zohorna z Pittsburghu si stejně jako Martin Nečas z Caroliny odnesl bilanci 1+1 a přesně mířil i Dominik Kubalík z Chicaga a Jakub Voráček z Philadelphie.

Nečas znovu zářil, rozhodl v prodloužení. Další Čech se trefil poprvé v sezoně

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.03.2021 (06:08)     Sekcia sport

Útočník Martin Nečas rozhodl v NHL po dvou asistencích gólem v prodloužení o výhře Caroliny na ledě Floridy 3:2. Rodák z Nového Města na Moravě byl stejně jako v sobotním duelu v aréně Panthers vyhlášen první hvězdou zápasu. Brankář Calgary David Rittich čtyřikrát inkasoval a jeho tým prohrál v Ottawě 1:5. Radim Šimek ze San Jose se trefil porvé v sezoně, jeho tým vyhrál nad Coloradem 6:2.

Zacha zastínil Pastrňáka a rozhodl prodloužení, Zohorna překonal Dostála

Zdroj Zdroj: sport.cz     31.10.2023 (05:54)     Sekcia sport

Zacha vítězným gólem a asistencí v NHL řídil výhru Bostonu 3:2 v prodloužení nad Floridou. Pastrňák má jednu nahrávku, Zohorna překonal Dostála.

Hertl skolil Montreal. Zářil i Nečas

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.11.2022 (06:05)     Sekcia sport

Tomáš Hertl ze San Jose zaznamenal dva góly při výhře svého týmu v Montrealu. V pokračování NHL se trefil i Martin Nečas, jehož Carolina zvítězila 3:2 v prodloužení na ledě Pittsburghu.

Zohorna debutoval v NHL gólem. Trefili se i Chytil, Nečas a Palát

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.03.2021 (06:50)     Sekcia sport

Premiéru v hokejové NHL, na kterou jen tak nezapomene, má za sebou český útočník Radim Zohorna. Na výhře Pittsburghu 4:0 nad Buffalem se podílel úvodním gólem a trefili se i další Češi. Ondřej Palát z Tampy, Martin Nečas z Caroliny a Filip Chytil z Rangers, kteří v krátké době podruhé deklasovali Philadelphii. Znova se šesti body blýskl Švéd Mika Zibanejad.

Zohorna byl mezi střelci Pittsburghu, Mrázek vychytal Torontu výhru

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.10.2021 (08:17)     Sekcia sport

V úterních přípravných zápasech hokejové NHL se bodově prosadil jediný Čech. Útočník Radim Zohorna se jednou trefil za Pittsburgh u výhry 5:4 po samostatných nájezdech nad Buffalem. Brankář Petr Mrázek kryl 20 z 22 střel u vítězství Toronta 6:2 nad Montrealem. Kvůli zranění jen polovinu zápasu odchytal Pavel Francouz, jeho Colorado ale podlehlo 4:7 Vegas.

Zohorna skóroval při debutu, góly dali i Nečas, Chytil a Palát

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     26.03.2021 (06:37)     Sekcia sport

New York - Hokejový útočník Radim Zohorna se hned při svém debutu v NHL zapsal mezi střelce. Čtyřiadvacetiletý český reprezentant se gólem podílel na výhře Pittsburghu nad Buffalem...

Zacha v prodloužení trefil výhru Bostonu, Zohorna překonal Dostála

Zdroj Zdroj: idnes.cz     31.10.2023 (07:28)     Sekcia sport

Pod vítězný obrat hokejistů Bostonu proti Floridě se v pondělním zápase NHL podepsal Pavel Zacha. Společně s Davidem Pastrňákem nejprve v 48. minutě asistovali u vyrovnávací trefy na 2:2 a v následném prodloužení český centr utkání rozhodl. Hned dva čeští brankáři střídali do hry. Lukáš Dostál inkasoval od krajana Radima Zohorny, přesto nakonec slavil výhru Anaheimu 4:3. Petr Mrázek šel do hry za hrozivého stavu 1:7, nakonec Arizona rozdrtila Chicago osmi trefami.

Parádní Výkon! Vrána dvěma góly sestřelil Flyers, trefili se Zohorna i Nečas

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.03.2022 (05:59)     Sekcia sport

Výborným výkonem se v nočních zápasech hokejové NHL blýskl Jakub Vrána, když se dvěma góly hlavní mírou podílel na vítězství Detroitu nad Philadelphií. Jednou brankou se pod výhru Pittsburghu nad Columbusem 5:1 podepsal Radim Zohorna, stejně se vedlo Martinu Nečasovi, který jedním přesným zásahem pomohl k výhře Caroliny nad Tampou 3:2.

Nečas rozhodl v prodloužení

Útočník Martin Nečas rozhodl v NHL po dvou asistencích gólem v prodloužení o výhře Caroliny na ledě Floridy 3:2. David Rittich dostal v Ottawě 4 góly.

Nečas suverénní trefou rozhodl prodloužení, v NHL skórovali i Hertl se Zachou

Vrána slavil dva góly, mezi střelci v NHL byli i Nečas a Zohorna

Nečas zařídil výhru Caroliny v prodloužení, má rekord. Další český útočník dal dva góly

Nečas zařídil výhru Caroliny v prodloužení, má rekord. Další český útočník dva góly

Nečas rozhodl prodloužení, v NHL skórovali i Hertl se Zachou

Zohorna zamířil z Pittsburghu na farmu do Wilkes-Barre/Scranton

Radim Zohorna se vrací do Pittsburghu, podepsal roční smlouvu

Česká garda v čele s Pastrňákem zařídila těsnou výhru Bostonu, první gól sezony vsítil Zohorna

Útočník Zohorna zamířil z Pittsburghu na farmu do Wilkes-Barre/Scranton

Pittsburgh povolal z farmy českého útočníka Zohornu

Zohorna při debutu v NHL skóroval, Nečas byl u dvou gólů Caroliny

Útočník Zohorna po výpomoci Mladé Boleslavi míří do Pittsburghu

Zohorna se rve o místo v Pittsburghu. Je to boj, říká. A Stanley Cup? Můžeme ho vyhrát